Bebek Beslenmesi aptamil comformil kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

ys8276

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2011
55
0
ark bebeğime aptamil 1 veriyorum doğduğundan beri sütüm yetersiz ama bu aralar kusması biraz arttı comformil bunu azaltıyormu acaba doktora soruptamı geçsem yardımcı olurmusunuz

bebeğim ilk doğduğunda mama yediğinden dolayı kakasını 5-6 günde yapıyordu.bu mamaya başladık.etkisini 14 günde gösteriyor.alışması biraz zaman alıyor tabi.zamanla gün sayısı düştü.5.-6.ay gibi de bu mama bebeğimi ishal etti.ha bire kaka yapınca hasta oldu sandık.meğer mamadanmış.başka mamaya geçtik.şimdi her mamadan kullandık.hergün yapıyor.ilk başlarda ben normal mamanın içine zeytinyağı kattım doktor tavsiyesiyle. ama benim bebeğim daha beter oldu.bağırsakları müthiş ses çıkardı ama çıkan bişey olmayınca daha kötü oldu.onu tavsiye etmem.6 günden sonra yapmazsa fitil veriyor doktor.mümkün olduğunca vermemeye çalıştım.ama zor süreç

conformil mama kabız bebekler içindir.tadı normal aptamile çok benzer.benimki yadırgamadı.kusma olayı için doktora danışın.

X