Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

2-3 ay kullandım bi avuç ama yok bi fayda ondan bana belli oğul otu hafize çayımın içinde var zaten başka bişi lazım bana ve sallama mümkünse

Anladım canım benim programı biliyosun yazdım buraya :) bişeyler işe yarasın ya böyle olmuyo küçük küçük

2-3 ay kullandım bi avuç ama yok bi fayda ondan bana belli oğul otu hafize çayımın içinde var zaten başka bişi lazım bana ve sallama mümkünse

Küç kullanıp güzel sonuçlar elde edenler de varmış, bir ilerleme göremeyenler de. Her vücudun anahtarı farklı fakat bulamıyoruz işte bize hangisi gerekli:KK43:

Küç kullanıp güzel sonuçlar elde edenler de varmış, bir ilerleme göremeyenler de. Her vücudun anahtarı farklı fakat bulamıyoruz işte bize hangisi gerekli:KK43:

aynen canım bi bulabilsek onu yüklicez bünyeyede yokki daha öle bişi bulamadıkki halen

Kızlar neler yapıyorsunuz herkes bişeyler uyguluyor mu? Bırakmak yok sonuç alana kadar :)

Kızlar neler yapıyorsunuz herkes bişeyler uyguluyor mu? Bırakmak yok sonuç alana kadar :)

Ben devam ediyorum su aralar biraz salla parti uyguluyorum ama devam ediyorum olcumde yapmiyorum bir sure dahada yapmayi dusunmuyorum bakalim pes etmicem yaz yaklasiyor :-)

X