Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Ben internetten de baktım ama hala anlayamadım:). Gördüğüm böyle incecik bi dal etrafında minicik yapraklar. Doğru mu, o mu acaba?

Kızlar bu linke girin bu resimdeki görsellerden bakabilirsiniz "şerbetçiotu kozalak çiceği" yazın googlea
serbetcı otu kozalak çiçeği

Kızlar bu linke girin bu resimdeki görsellerden bakabilirsiniz "şerbetçiotu kozalak çiceği" yazın googlea
serbetcı otu kozalak çiçeği

Evet anlattığım bu canım. Peki bu durumda bir soru sormak istiyorum. Sizin daha önce aldığınız şerbetçi otları nasıldı şekil olarak? Benim bunun aynısı ama tamamen kurusuydu. Ben kremi yaparken etrafındaki otları koyuyodum. Saplarını falan temizliyodum hep.

Evet anlattığım bu canım. Peki bu durumda bir soru sormak istiyorum. Sizin daha önce aldığınız şerbetçi otları nasıldı şekil olarak? Benim bunun aynısı ama tamamen kurusuydu. Ben kremi yaparken etrafındaki otları koyuyodum. Saplarını falan temizliyodum hep.

Benimki çiceğin yapraklarıydı yani şekli anlaşılmıyordu canım bu çicek gördünmü şekli aynı kozalağa benziyor sen nerden almıştın?

Benimki çiceğin yapraklarıydı yani şekli anlaşılmıyordu canım bu çicek gördünmü şekli aynı kozalağa benziyor sen nerden almıştın?

Şu an evde değilim, ama yarın fotoğrafını çekip koyarım canım. Bi karşılaştırırız. Eğer aynıysa yaşadık. Ama bildiğin böyle tane tane parçalar vardı içinde. Tabii bilmediğimden ben onları hep atmıştım kremi yaparken:KK43:

Canim benimde gebelikler emzirmeler vs. Sondu dumduz olmustu icindeki beze var ya o bile gitmisti ben suanda o dolgunlugu saglamis durumdayim karisik yontemlerle 76 olan olcumu 82 ye cikarmayi basardim ama sende ise yaramamis ki ama istersen yazabilirim ...

:KK9:bravo valla sevindim benim şöyle 80 olsa göğüsüm ne ala ama şuda var işte göğüs büyütmek için içtiğin yediğin bişey başka bi yerine yaramıyo bozuyo vs dikkatli olun ben az daha ölüyodum :) ben artık estetiği düşünmeye başladım valla ciddi ciddi :)

:KK9:bravo valla sevindim benim şöyle 80 olsa göğüsüm ne ala ama şuda var işte göğüs büyütmek için içtiğin yediğin bişey başka bi yerine yaramıyo bozuyo vs dikkatli olun ben az daha ölüyodum :) ben artık estetiği düşünmeye başladım valla ciddi ciddi :)

:-) saol tesekkurler ne biliyim sonucta kimsal bulunmuyor bizim denediklerimizde fazlada abartmadan uygulayinca umarim bir problemle karsilasmayiz zaten ben 85 90 arasi olsam insallah olucamda o zaman birakicam 2,5 ay vaktim var daha tatil zamanina kadar yani birde kaynimin dugunu var 3 kilo versem soyle 8 cm falanda goguslerimi buyutsem cok super olacak:-)

:-) saol tesekkurler ne biliyim sonucta kimsal bulunmuyor bizim denediklerimizde fazlada abartmadan uygulayinca umarim bir problemle karsilasmayiz zaten ben 85 90 arasi olsam insallah olucamda o zaman birakicam 2,5 ay vaktim var daha tatil zamanina kadar yani birde kaynimin dugunu var 3 kilo versem soyle 8 cm falanda goguslerimi buyutsem cok super olacak:-)

hem kilo verip hem doğal yollardan nasıl göğüs büyütecen kilo verme bence :) göğüsler giderse bide gerçi ısırgan içiyosan o zayıflatır zaten tabi ne yediğinde önemli birde zayıflamak istiyosan zerdaçal tozunu ılık limonlu suyla içebilirsin toksinleri atar vücuttaki metobolizmayı hızlandırır ama yağ yakma zayıflama dersen taze zencefili tek geçerim :)

hem kilo verip hem doğal yollardan nasıl göğüs büyütecen kilo verme bence :) göğüsler giderse bide gerçi ısırgan içiyosan o zayıflatır zaten tabi ne yediğinde önemli birde zayıflamak istiyosan zerdaçal tozunu ılık limonlu suyla içebilirsin toksinleri atar vücuttaki metobolizmayı hızlandırır ama yağ yakma zayıflama dersen taze zencefili tek geçerim :)

Ayy canim saol tavsiyen icin ikisini bir arada yapmaya calisicam iste zaten son 2 aydir ikisini birden yapiyorum ki ben oluyorda valla 55 ten 53 e dustum ki 6 cm de goguslerimi buyuttum ayni anda simdi bi konu buldum hedef elli kilo diye o grubada katildim bakalim neler olacak :-)

Ayy canim saol tavsiyen icin ikisini bir arada yapmaya calisicam iste zaten son 2 aydir ikisini birden yapiyorum ki ben oluyorda valla 55 ten 53 e dustum ki 6 cm de goguslerimi buyuttum ayni anda simdi bi konu buldum hedef elli kilo diye o grubada katildim bakalim neler olacak :-)

hadi bakalım bravo valla iyi gidiyosun :)kilo vermekde üstüme yokda :) bu meme büyütmeyi yapamadım ben birde alışkanlıktır her yaptığım şeyi saati saatine yaparım ilaç vs kulandığım şeyleri :)

hadi bakalım bravo valla iyi gidiyosun :)kilo vermekde üstüme yokda :) bu meme büyütmeyi yapamadım ben birde alışkanlıktır her yaptığım şeyi saati saatine yaparım ilaç vs kulandığım şeyleri :)

Ben cok inatciyim bu 2 ayda inat edip 2 kilo verdim 6 cm goguslerimi buyuttum simsiyah saclarimi sariya dondurdum kuaforler olmus bu sac kisacik kestirmeden adam olmaz nem kalmamis dedi onlari tekrar eski hallerine getirdim bu gun gittim adam sok oldu nasil becerdin bunu kendi kendine diye ilk bebegimi kaybettigimde 9 yil once sol kasim uzuntuden dokulmustu hep yaklasik 7.5 ay once bir bebegimi daha kaybettim bu defada sag kasim dokuldu onlarida duzelttim hepsini bu 2 ay icerisinde yaptim inadimdan hirsimdan iyiyimdir bu konularda birde yaptigim herseyi inanarak yaptigim icin surekli kendimi motive ederim bu yuzden hicte sonuc almadigim olmadi cok sukur bunuda basaricam evvelallah:-)

Su zencefili nasil tuketecegimi soyleyebilirmisin :-)

Su zencefili nasil tuketecegimi soyleyebilirmisin :-)

öncelikle bebeklerin için başın sağolsun ama güçlü birisin maşalah güzel böyle devam et taze zencefili alıyorum iki parmağım kalınlığında bir dalını kırıyorum rendeleyip hemen alimle sıkıp çıkan suyunu içiyorum zaten bu ölçüdeki zencefilden ancak yarım çaybardağı çıkıyo (şimdinin çay bardağı eskinin deil)o suyu bir dikişde içiyosun günlük tüketim bu yarım çay bardağını geçmesin etkili bir şey olduğu için zayıf düşürür aynı zamanda miyom vs idrar yolları ltihabı gibi ne var ne yoksa temizler

Şu an evde değilim, ama yarın fotoğrafını çekip koyarım canım. Bi karşılaştırırız. Eğer aynıysa yaşadık. Ama bildiğin böyle tane tane parçalar vardı içinde. Tabii bilmediğimden ben onları hep atmıştım kremi yaparken:KK43:

Bu sefer atmak yok işte canım:) büyütücez bu sefer kızlar

Kızlar şimdi son karar ne verdiniz......
Ben çaylardan
adaçayı
rezene
ısırganotu çayları arasında kaldım..
3 ünü bi arada zaten içmek doğru değil...şimdi burda bide şerbetçiotunu çay şeklinde demleyip içen arkadaşlarda var..
Son kararınız nedir kızlar napalım bu çaylardan hangisi olmalı. .
günde 3 bardaktan fazla içmemeli zaten hiçbirini.:26::26:

Kızlar bide aklıma bi fikir geldi...:44::44:

bu dermarolleri duymuşsunuzdur...çok küçük iğnelerden oluşan makara ve emilimi sağlıyor...

Bunu göğüs için kullansak ne olur?:KK52:
Bana çok mantıklı geldi emilimi fazlasıyla sağlıyor.hücreleri yeniliyor.
Masaj yapmadan önce süreceğimiz yağ krem ne olursa bununla çok daha iyi emilir..
Siz ne düşünürsünüz bu konuda:KK14::KK14:

X