Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar Facebook ta 2014 Aralık ayı anneleri diye grup kurdum ordan da paylaşım yapalım :)) :KK49:

Hayırlı olsun sana da seval021
inş sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın hepimiz alırız tabi. Bulantılarınız başladı mı nasılsınız anne adayları. Benim akşam yemekten sonra sabah kalkınca ve zaman zaman midem bulanıyor gibi oluyor. Daha şiddetli değil ama rahatsız edici sanki mide kaynıyor gibi bişey işte. Bi de saçlarımı boyuyorum beyazları yok etmek için zararlı hamilelikte boyama sakın diyorlar. Ama dipler çıktı bakımsız gözükmek istemiyorum. Bitkisel boyalar işe yarar mı ki? Bi de ilk kez çenemi tutup çevreme, iş arkadaşlarıma bebeği söylemedim. Önceden söylerdim biri doğdu biri düşük olmuştu Henüz çok erken 4. Ayın içinde söylesen daha iyi olur diyo oda arkadaşım annem yaşında bi bayan. Bildiği birşeyler varmış: tohum ekildiğinde filiz vermeden toprağı tutmadan söylenmezmiş bebek de öyle diyor. Siz ne yaptınız bu konuda haber yayıldı mı hemen?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Annem teyzem oda arkadaşım ve eşim dışında kimseyle paylaşmadım durumumu. Suçluluk hissediyorum işyerinden arkadaşlar duyunca geç söylediğim için kızar mı diye. Ama ne yapalım tedbir :)

Hayırlı olsun sana da seval021
inş sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın hepimiz alırız tabi. Bulantılarınız başladı mı nasılsınız anne adayları. Benim akşam yemekten sonra sabah kalkınca ve zaman zaman midem bulanıyor gibi oluyor. Daha şiddetli değil ama rahatsız edici sanki mide kaynıyor gibi bişey işte. Bi de saçlarımı boyuyorum beyazları yok etmek için zararlı hamilelikte boyama sakın diyorlar. Ama dipler çıktı bakımsız gözükmek istemiyorum. Bitkisel boyalar işe yarar mı ki? Bi de ilk kez çenemi tutup çevreme, iş arkadaşlarıma bebeği söylemedim. Önceden söylerdim biri doğdu biri düşük olmuştu Henüz çok erken 4. Ayın içinde söylesen daha iyi olur diyo oda arkadaşım annem yaşında bi bayan. Bildiği birşeyler varmış: tohum ekildiğinde filiz vermeden toprağı tutmadan söylenmezmiş bebek de öyle diyor. Siz ne yaptınız bu konuda haber yayıldı mı hemen?

teşekkür ederim inş. bende değişik bişey yok henüz normal hayatım devam ediyor. bide şu herkese duyurma meselesine gelince bizim 7 yıldır beklenen bi bebek olduğu için önüne geçemedim sadece ben değil eşim annem kayınvalidem çenemizi pek tutamıyoruz galiba su dalgası gibi yayılıyor haber :KK1::KK1:

teşekkür ederim inş. bende değişik bişey yok henüz normal hayatım devam ediyor. bide şu herkese duyurma meselesine gelince bizim 7 yıldır beklenen bi bebek olduğu için önüne geçemedim sadece ben değil eşim annem kayınvalidem çenemizi pek tutamıyoruz galiba su dalgası gibi yayılıyor haber :KK1::KK1:

sevalcim tebrk ederim benm seninki kadar değil 3yıl ama bnmde bir su dalgası misali yayıldı kayınvalidemin henüz haberi yok ayrı şehirlerde yaşıyoruz bgn bir bebek mağzasından ayakkabı aldm minik patik tarzı kargoladm ve ufak bir not yazdm yarn inşalah ellerinde olıur böle sewindireyim süpriz olsn dedm

sevalcim tebrk ederim benm seninki kadar değil 3yıl ama bnmde bir su dalgası misali yayıldı kayınvalidemin henüz haberi yok ayrı şehirlerde yaşıyoruz bgn bir bebek mağzasından ayakkabı aldm minik patik tarzı kargoladm ve ufak bir not yazdm yarn inşalah ellerinde olıur böle sewindireyim süpriz olsn dedm

çok güzel bir fikirmiş benim o heyecanla aklıma gelmedi böyle şeyler bende eşime böyle bişey yapabilirdim aslında bizde eşimle ayrı şehirlerde görev yapıyoruz 5 ay sonra biraraya gelecez inş. :KK52::KK52:

merhaba kızlar bende 2 gün oldu hamile olduğumu öğreneli 4 haftalıkmış dün kese göründü. hepiniz çok mutlusunuz biliyorum ama ben sizlerden daha çok ama çooooooooookkkkk mutluyum en azından öyle tahmin ediyorum .
sebebine gelince 7 yıllık evliyim 2 başarısız tüp bebek denemesi ve umudun artık tükendiği noktada doğal yollarla oluşan tamamen sürpriz bir gebelik heyecanımı anlatamam sizlere. allah bir mani vermezse benimde aralık gibi olacak inş. rabbim hepimizin yardımcısı olsun...:KK9: :21: :21:

seval inanamıyorummmm ne kadar mutlu oldum sayfamda yazdığın topiği görünce ..

çektiğin bütün acıların son bulsun ve hayırlısıyla bebişini kucağına al canımmm :nazar::nazar::nazar:

çektiğin bütün acıların son bulsun ve hayırlısıyla bebişini kucağına al canımmm :nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim canım allah sana da nasip etsn en kısa zamanda seninde mutlu haberlerini alırız inş. sen nerdesin şimdi ne aşamadasın canım

teşekkür ederim canım allah sana da nasip etsn en kısa zamanda seninde mutlu haberlerini alırız inş. sen nerdesin şimdi ne aşamadasın canım

inanmayacaksın belki ama 7. transferimin bekleme aşamasındayım aldım bebeleri 2. gündeyim sonuç bekliyorum :)

inanmayacaksın belki ama 7. transferimin bekleme aşamasındayım aldım bebeleri 2. gündeyim sonuç bekliyorum :)

allahım nasip etsin inş. ay çok heycanlandım şimdi sabırsızlıkla bekliycem olur inş. canım ya hemen yaz olur mu sonucu 10 gün mü var yani daha 7. ve son transfer olur inş. nerde yaptırdın.:KK52:

allahım nasip etsin inş. ay çok heycanlandım şimdi sabırsızlıkla bekliycem olur inş. canım ya hemen yaz olur mu sonucu 10 gün mü var yani daha 7. ve son transfer olur inş. nerde yaptırdın.:KK52:

26 sı sonuç günü 8 gün var 5. gün embriyosu verildi 2 tane istanbul brüksel tüp bebekte yaptırdık 5 tane de dondurduk

bende 28 inde kalp atışlarını duymaya gidicem bir problem yoktur umarım heycanlıyım hemde çoooooookkkk...:KK76:

son adetim 2 mart benmde bugün dr gittik kese ve bebişi gördü ama kac haftalık oldugunu söylemedi çok heyecanlıyım :)):KK49::KK49:

Merhaba ben 34 yasındayım 6+2 haftalık hamileyim sat 4 mart

Daha önce aşılama sonucu hamile kalmıştım 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum sonrasında hemen 2 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım.

Kese ve yolk kesesi gözüktü (10mm civarı)ama henüz kalp atışıda kesenin içinde bebek de görünmedi :KK43:( ilk yasadıgım düşüğün etkisiyle sürekli endişeliyim kalp atışı ne zaman duyulur acaba? Arkadaslar bu vesveselerden nasıl kurtulacagım?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok güzel bir fikirmiş benim o heyecanla aklıma gelmedi böyle şeyler bende eşime böyle bişey yapabilirdim aslında bizde eşimle ayrı şehirlerde görev yapıyoruz 5 ay sonra biraraya gelecez inş. :KK52::KK52:

aa evet eşine yapablrdiin benmki pek istemiyordu şimdi tlf diğer odaya koyuyor radyasyon saçtığndan çok komik ) dilerim eşiin bir an önce yanına geliir

sevaL BU ARADA KAN TESti yapmışmydn beta hcg kaç tı yaptrdysan bnmkide 4 haftalık fakat dr bugun ultrasonla bakmadı daha oluşmamştr kese die salı günü gelin dedi :2:

X