haydi HAMİŞLLLEEEERRRRR

Oooo harika Allah saglikla kucagina da almayi nasip etsin insaallah :KK52:
Plates zor yapamam tek basima ama egzersiz yapiyordum bir sure oncesine kadar simdi de yuruyus yapiyorum artik ilerledi hamileligim biraz korkuyorum ters bir hareket yapmaktan:26:

AMINN cnmmö ınsallah hamıs olan herkeze allah bebıslerını saglıkla kucagına almayı nasıp eder.
Korkmana gerek yok, hareketlerini yavas yavas yap, sen zaten hisediceksin sana iyi gelen hareketleri. Cok zorlama ama... ve kolay dogum hareketleri bakabilirsin nette :) Kolay gelsin...

Kac haftada bir gidiyosun kontrole bilmiyorum da bir iki kontrole kesinlesir ins. Zaten ondan sonra bir almaya baslarsan kendini durduramazsin :KK1:
isim dusunmeye basla dicem ama cok degisiyor kararlar :KK49:

ayda bir gidiyorum kontrole en son gitmemde kiz dedi kesinlikle ama bilmiyorum kiyafetler elimde kalir diye korkuyorum.isim konusunu bana birakmiyorlar ki kaynanemin adi mecburen ama koymuyacammm

ayda bir gidiyorum kontrole en son gitmemde kiz dedi kesinlikle ama bilmiyorum kiyafetler elimde kalir diye korkuyorum.isim konusunu bana birakmiyorlar ki kaynanemin adi mecburen ama koymuyacammm

Soyle 5 6 hafta gecsin alirsin yaa bir kontrole daha git kesin dimi falan sor yani insan sabirsizlaniyor acikcasi:KK52:
fislerini etiketlerini sakla olmadi...
Yaa o kadar sinir bozucu bir durum ki su isim muhabbetine buyuklerin surekli müdahale etmesi. Birak da biz koyalim siz zamaninda dogurmussunuz yeterince koymussunuz. Eger icine sinmiyorsa koyma hatta ikinci isim olarak da koyma. Kv.nin adi ne?

öncelikle hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. senîn yumurtlaman geç mi oldu? çünkü ben 10 gün önce yaptrdğmda 411 küsür çıkmştı. şimdi tahminen bnm b hcg değerim 13 binlerde olması lazım. ama merak etme sennki de 2 günde bir 2 ye katlayacak inş:KK66: dr.a gttn mi? haftaya keseyi görebîlirsin=)))

Bugün gittik dr a keseyi ve bebisimi gördü ama ne kadarlık oldugunu soylemedi sevincimi sennle paylasmak istedim :))

8. Haftama kadar 4 kilo aldim 25. Haftamdayim hala ayni kilodayim
Bakalim onumuzdeki haftalar kac kilo alcam bundan sonraki haftalarda kacisi olmaz diye dusunuyorum 😊🍼

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Soyle 5 6 hafta gecsin alirsin yaa bir kontrole daha git kesin dimi falan sor yani insan sabirsizlaniyor acikcasi:KK52:
fislerini etiketlerini sakla olmadi...
Yaa o kadar sinir bozucu bir durum ki su isim muhabbetine buyuklerin surekli müdahale etmesi. Birak da biz koyalim siz zamaninda dogurmussunuz yeterince koymussunuz. Eger icine sinmiyorsa koyma hatta ikinci isim olarak da koyma. Kv.nin adi ne?[/QUO

valla ya hic sorma kaynanayi gectim koca dursa illa anamin adi anamin adi ee öteki kardesi hic koymamis 2 tane kizi var.bizimki kafaya takmis 2.isimde istemiyor tek anasinin adi olacakmis pehhh:KK37::KK37::KK37: adi fatma

8. Haftama kadar 4 kilo aldim 25. Haftamdayim hala ayni kilodayim
Bakalim onumuzdeki haftalar kac kilo alcam bundan sonraki haftalarda kacisi olmaz diye dusunuyorum 😊🍼

kızlar merhabaa bnmde ocak 25 şubat 23 mart 20 adet tarihlerim bu ayda 16 sı ile 18 arasında adet olmam gerekiyordu ama olmadım sizce gebelik testi yaptırsam belli olur mu eğer varsa

Meraba ebrucum bence bir hafta daha bekle cunku daha cok yeni geçmiş net çikmayabilir ama kan tahlilinde çikar varsa 😊

Meraba ebrucum bence bir hafta daha bekle cunku daha cok yeni geçmiş net çikmayabilir ama kan tahlilinde çikar varsa 😊

kan tahlilinde çıkarmı canım yoksa onun içinde mi beklemek gerekiyo bi süre çünkü idrar testinde 10 gün geçmesi gerekiyo bildiğim kadarıyla

Canim senin yanlis yönlendirmek istemem ama ben çikiyor diye biliyorum

Ne demek ☺️

X