Göz Çevresi Bakımı göz altı morluğu için çözüm bulan varmı ????

ofy

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
76
2
34
mrhba arkadaşlar yasım 23. ama göz altı morluklarımdan çoookk şikayetçiyim kapatıcı sürmeden çıkamıyorum dışarıya. ya bunun bir cözümü yokmu. kremler iyi geliomu acaba önerileri olan var mı ???

mrhba arkadaşlar yasım 23. ama göz altı morluklarımdan çoookk şikayetçiyim kapatıcı sürmeden çıkamıyorum dışarıya. ya bunun bir cözümü yokmu. kremler iyi geliomu acaba önerileri olan var mı ???

mrb cnm bnde senle aynı dertteyim maalesef.bana hep kansızlıktan dıyolar ama bılemedım.bende her gun kapatıcı sürüyorum işe gıderken offf:2:

mrb cnm bnde senle aynı dertteyim maalesef.bana hep kansızlıktan dıyolar ama bılemedım.bende her gun kapatıcı sürüyorum işe gıderken offf:2:

ya bnde bilmiorum cnm nasıl geçicek acaba hep kapatıcı sürmektn sıkıldm bnce yaa :KK30:

Yok herhalde herkes biseyler denemis sonuc alanlar oldumu bilmiyorumki uzun süre

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayir body shopta satiliyor vitamin c iceren roll on seklinde krem ve solusyon olarak cift tarafli suruyorsunuz etkisindende memnunum su ana kadar en iyisi o

Pardonda anlyamadm ben. Body shop ne nerde satiliyo nerden alirim ayrntili yazrmsn

Pardonda anlyamadm ben. Body shop ne nerde satiliyo nerden alirim ayrntili yazrmsn

Cnm her yerde the body shop diye magazalari var zaten morlugu aliyor bende uzun sure duzenli kullanirsan ben memnunum nerde oturuyorsun ki

Eğer karaciğerden kaynaklı bir sağlık sorunu yüzünden değilse,Ansee'nin %100 bitkisel göz altı kremini öneririm.aynı zamanda göz altı şişlikleri de yok ediyor.yalnız çok düzenli her sabah ve akşam kullanmalısın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eğer karaciğerden kaynaklı bir sağlık sorunu yüzünden değilse,Ansee'nin %100 bitkisel göz altı kremini öneririm.aynı zamanda göz altı şişlikleri de yok ediyor.yalnız çok düzenli her sabah ve akşam kullanmalısın

Canim ansee nerde satiliyo. Morluklara baya ii geliomu

Merhaba'
Gözaltı morluk,şişlikleri ve kurışıklıklarada içindeki bitki özleri sayesinde çok iyi geliyor.
Yalnız çok düzenli kullanmalısınız

Hem ürün ve kullanımı hemde ürün içeriği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bende ansee ürünleri mucizevi etki yarattı.
Umarım en kısa zamanda sizinde sorunlarınız çözülür

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon numarayı yanlış vermişim
...

Son düzenleyen: Moderatör:
X