Göz Çevresi Bakımı göz altı morluğu için çözüm bulan varmı ????

Hayir body shopta satiliyor vitamin c iceren roll on seklinde krem ve solusyon olarak cift tarafli suruyorsunuz etkisindende memnunum su ana kadar en iyisi o

Arkadasim bu gercekten iyimi yaa benimde ihtiyacim var okadar cok krem secenekleri varki artik neye karar verecegini sasiriyor insan..bu iyise alayim morluklarim var halka seklinde burnuma kadar ince kirisiklarimda vae hafiften

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadasim bu gercekten iyimi yaa benimde ihtiyacim var okadar cok krem secenekleri varki artik neye karar verecegini sasiriyor insan..bu iyise alayim morluklarim var halka seklinde burnuma kadar ince kirisiklarimda vae hafiften

Kisiye gore degisir bence duzenli kulanmadiktan sonra bi anlamida yok bendede ince cizgi ve morluk var ben hem vitamin c roll on hemde yine body shopun nutriganics serisinin goz altini kullaniyorum mesela bundan once lancaster kulanmistim hic memnun kalmadim bu seri daha iyi geldi bana asiri derecede morluk yok hic olmazsa

Ansee göz altı morluk,şişliklere ve aynı zamanda kurışıklıklarada çok iyi geliyor.
Düzenli kullanmaya başladıktan bir süre sonra inanılmaz sonuçları adeta mucize gerçekten
Aynı zamanda yüz için muhteşem sonuçlar veren cildi kullandıkça aydınlatan kırışıklık,sivilce ve lekelerden temizleyen %100 bitkisel mucize ürünler.
Tavsiye ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Garnierin yesil roll onu kullanan varmi

Göz alti icin koffeinli olabi kullaniyorum sabah aksammi yapiyorsub..benimki normal bb degil

He sen kafeinli olanı diyorsun ben ondan kullanmadım normal kapatıcı bendeki ben bu göz altı morluğunu çok araştırdım epeyde bir ürün kullandım vardığım sonuç ışıltı dolduğu dışında bir kremin işe yaramadığı ama uyku epey farkettiriyor

Ansee göz altı morluk,şişliklere ve aynı zamanda kurışıklıklarada çok iyi geliyor.
Düzenli kullanmaya başladıktan bir süre sonra inanılmaz sonuçları adeta mucize gerçekten
Aynı zamanda yüz için muhteşem sonuçlar veren cildi kullandıkça aydınlatan kırışıklık,sivilce ve lekelerden temizleyen %100 bitkisel mucize ürünler.
Tavsiye ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne kadar fiyati

mrhba arkadaşlar yasım 23. ama göz altı morluklarımdan çoookk şikayetçiyim kapatıcı sürmeden çıkamıyorum dışarıya. ya bunun bir cözümü yokmu. kremler iyi geliomu acaba önerileri olan var mı ???

canım ben de aynı sorunu yaşıyorum daha çözüm bulamadım ama doktora gidip test yaptırmayı düşünüyorum.özellikle demir eksiği olanlarda oluyomuş böyle morluk.doktora gidip test fln yaptırdın mı hiç.

X