Aldatıldım !

Çok üzüldüm seven insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir bu durum çok adice :KK14::KK14::KK5:

Rabbim sabırlar versin inşallah en kısa sürede atlatıır çok mutlu olursun , bol bol dua et allaha havale et canım :KK19:

hakkında en hayırlısı neyse o olsun :KK14::KK14::KK14:

beynim karıncalandı valla okurken
Allah sabır versin
çok kötü bir durum gerçekten bir an kendimi senin yerine koydumda çok çok kötü
ama şükret
ya evlenipte böyle birşey yaşasaydın
ya boşanmak zorunda kalsaydın
Allahın sevgili kuluymuşsun ki daha evlenmeden olmuş bunlar
üzülme demek kolay üzülmemek zor biliyorum
çok büyük bir sınav vermişsin
Rabbim yanında olsun inşallah bir gun yüzün güler tüm bunları unutursende yuvanı kurarsın

Dugunumuze ıkı ay vardı . Evımıze daır herseyımız tamamdı . Bırtek serılmesı kalmıştı . Dugun davetıyelerının gelmesını bekleyip gelınlıgımın son provalarına gıdıyordum . Hersey mukemmeldı benım gözümde . Asık olduğum 6 yılımı verdıgım adamla hayatımı bırlestırıcek olmam heyecanlandırıyodu benı . Taakı aldatıldığımı ogrendıgım o güne kadar . Tek gecelik bır bırlıktelıkden sonra dünyamızın basımıza yıkılması . Arkadasının doğum gunu gecesı aşırı alkol sonucu ne beynine nede başka taraflarına hakım olamamış zavallı bı adam . Benı arayıp görüşmek ısteyen gorustugumuzde ıse nısanlımdan hamıle olduğunu söyleyen bı kadın . Inkar etmedı nısanlım . Sadece o gece gorustuklerını sarhsken bırlıkte olduklarını bırdaha bırbırlerını gormedıklerını soyledı . artık ne kadar doğruysa . Bı tarafta delı gıbı asık olduğum adam dıger tarafda hıc bıseyden haberı olmayan annesının karnında nefes almaya calısan bı bebek ve bebegını doğurmak ıcın benden ızın alan gözlerle bakan bı kadın . Uzerınden tam 7 ay gectı . Gecen sure zarfında acım hıc azalmadı aksıne gun gectıkce katlandı halada oyle . Yaptıgım hıc bısey kafamı dağıtmama yetmedı . Özlemek kelımesını ılıklerıme kadar hıssedıyorum . Ne goruyorum nede sesını duyuyorum . Sadece bı yuvası ve hayalımızdekı gıbı bı oglu olduğunu bılıyorum . Nasıl gecıcek ıcımdekı bu acı nasıl sokup atıcam onu yuregımden ?

kıyamam yaa:KK43:(6 yıl...dile kolay..inan cok üzüldüm..allah sabır versin..şimdi o kadınla mı evli..onun yapdıgı bu yanlısı hep aklında tut.hiçbi zaman iyi günleri hatırlama..hep sana yapdıgı bu adiliği getir aklına..bende askdan yana müzdaribim..asktan yana bende yandım..allahım iyi insanlarla karsılastırsın...ne diim bilemedim..:KK50::KK50::KK50:

o kızla evlenmiş mi inanmıyorum ya Rabbim sabır versin

İnşallah, çok teşekkür ederim rabbim dileyen herkese nasip etsin.. :KK16:

Canım yüreğin o kadar temiz kocaman bir kalbin var ki Rabbim atlatmanı güzel kapılar açılmasını nasip edecek inşallah :KK16:Sen güçlü birisin daha da güçlü olacaksın inanıyorum:KK54:

kısmen benzer bir olay yasamistim zamanında dağıttım kendimi alkol se alkol gezmekse gezmek sonra napiyorum ben dedim hop dur dedim kapandım sonra nisanlandim evlendim ve çok mutluyum her serde bi hayr vardır canım sen içini ferah tut sikma canını

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok üzüldüm seven insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir bu durum çok adice :KK14::KK14::KK5:

Rabbim sabırlar versin inşallah en kısa sürede atlatıır çok mutlu olursun , bol bol dua et allaha havale et canım :KK19:

hakkında en hayırlısı neyse o olsun :KK14::KK14::KK14:

beynim karıncalandı valla okurken
Allah sabır versin
çok kötü bir durum gerçekten bir an kendimi senin yerine koydumda çok çok kötü
ama şükret
ya evlenipte böyle birşey yaşasaydın
ya boşanmak zorunda kalsaydın
Allahın sevgili kuluymuşsun ki daha evlenmeden olmuş bunlar
üzülme demek kolay üzülmemek zor biliyorum
çok büyük bir sınav vermişsin
Rabbim yanında olsun inşallah bir gun yüzün güler tüm bunları unutursende yuvanı kurarsın

kıyamam yaa:KK43:(6 yıl...dile kolay..inan cok üzüldüm..allah sabır versin..şimdi o kadınla mı evli..onun yapdıgı bu yanlısı hep aklında tut.hiçbi zaman iyi günleri hatırlama..hep sana yapdıgı bu adiliği getir aklına..bende askdan yana müzdaribim..asktan yana bende yandım..allahım iyi insanlarla karsılastırsın...ne diim bilemedim..:KK50::KK50::KK50:

Tesekkur ederım Allah sızden razı olsun . Evet suanda benı aldattığı kadınla evlı bırde oglu var duyduğuma gore kızın hamıle olduğu ortaya çıkınca apar topar evlenmısler . Darbe yiye yiye guclenıyor ıste ınsan . Bende kendı çapımda gucluyum sanırım .

Tesekkur ederım Allah sızden razı olsun . Evet suanda benı aldattığı kadınla evlı bırde oglu var duyduğuma gore kızın hamıle olduğu ortaya çıkınca apar topar evlenmısler . Darbe yiye yiye guclenıyor ıste ınsan . Bende kendı çapımda gucluyum sanırım .

Öldürmeyen acı güçlendirir canım çok klasik bir laftır ama çok doğru :KK31:

Eski konularına baktım evinın esyalarını paylaşmıssın nişan fotografını :KK43: böyle çok üzüldüm ki kelimelerle anlatamam ne hevesler yaşamıssın bide şimdi olanlara bak :KK43:

atlatıcaksınız. gecicek :nazar::13:
rabbim yardımcınız olsun... kalbim sızladı okurken :KK43:

Cok teşekkür ederım . Allah razı olsun .

Öldürmeyen acı güçlendirir canım çok klasik bir laftır ama çok doğru :KK31:

Haklısın . Ölmüyorsun ama yasıyorda sayılmıyorsun ıste :KK14:

Eski konularına baktım evinın esyalarını paylaşmıssın nişan fotografını :KK43: böyle çok üzüldüm ki kelimelerle anlatamam ne hevesler yaşamıssın bide şimdi olanlara bak :KK43:

Evet . malesefkı 2 dakıka sonrasının garantısı yok . sadece yarım saatte bıttı hersey . tum yaşananlar yapılan hazırlık ve masraflar en onemlısıde kurulan hayaller . O konuları acarken o kadar mutlu o kadar heveslıydımkı oysa ..

Haklısın . Ölmüyorsun ama yasıyorda sayılmıyorsun ıste :KK14:

Öyle söyleme canım daha da güçleniyorsun ve Rabbim daha hayırlı bir kapı açıyor herşey de vardır bir hayır diye bakmalısınız bu saatten sonra maalesef yaşadıkların oldukça zor ve üzücü haklısın ama atlatacaksın sen inanıyorum ben çok güzel günler de göreceksin:KK16:

5 ay sonra düğünüm var senin yerine koydum kendımı o ev esyalar çeyizlerim o esyalar için maddi sıkıntılar ve aileler onlar için gercekten cok zor.
kimbilir sen bunları yaşarken ailen neler yaşadı

Dugunumuze ıkı ay vardı . Evımıze daır herseyımız tamamdı . Bırtek serılmesı kalmıştı . Dugun davetıyelerının gelmesını bekleyip gelınlıgımın son provalarına gıdıyordum . Hersey mukemmeldı benım gözümde . Asık olduğum 6 yılımı verdıgım adamla hayatımı bırlestırıcek olmam heyecanlandırıyodu benı . Taakı aldatıldığımı ogrendıgım o güne kadar . Tek gecelik bır bırlıktelıkden sonra dünyamızın basımıza yıkılması . Arkadasının doğum gunu gecesı aşırı alkol sonucu ne beynine nede başka taraflarına hakım olamamış zavallı bı adam . Benı arayıp görüşmek ısteyen gorustugumuzde ıse nısanlımdan hamıle olduğunu söyleyen bı kadın . Inkar etmedı nısanlım . Sadece o gece gorustuklerını sarhsken bırlıkte olduklarını bırdaha bırbırlerını gormedıklerını soyledı . artık ne kadar doğruysa . Bı tarafta delı gıbı asık olduğum adam dıger tarafda hıc bıseyden haberı olmayan annesının karnında nefes almaya calısan bı bebek ve bebegını doğurmak ıcın benden ızın alan gözlerle bakan bı kadın . Uzerınden tam 7 ay gectı . Gecen sure zarfında acım hıc azalmadı aksıne gun gectıkce katlandı halada oyle . Yaptıgım hıc bısey kafamı dağıtmama yetmedı . Özlemek kelımesını ılıklerıme kadar hıssedıyorum . Ne goruyorum nede sesını duyuyorum . Sadece bı yuvası ve hayalımızdekı gıbı bı oglu olduğunu bılıyorum . Nasıl gecıcek ıcımdekı bu acı nasıl sokup atıcam onu yuregımden ?

Kaderimizde ne varsa yaşıyoruz malesef. Allah sabır versin kardeşim. Atlatılması çok zor bir durum. Allah'a havale et..

Öyle söyleme canım daha da güçleniyorsun ve Rabbim daha hayırlı bir kapı açıyor herşey de vardır bir hayır diye bakmalısınız bu saatten sonra maalesef yaşadıkların oldukça zor ve üzücü haklısın ama atlatacaksın sen inanıyorum ben çok güzel günler de göreceksin:KK16:

İnşallah canım benım . İnsallah ..

5 ay sonra düğünüm var senin yerine koydum kendımı o ev esyalar çeyizlerim o esyalar için maddi sıkıntılar ve aileler onlar için gercekten cok zor.
kimbilir sen bunları yaşarken ailen neler yaşadı

Annemler benı bir an olsun yalnız bırakmadı . kendıme bırsey yapmamdan cok korktular . bırcokkez annemın namazlarında ağlayarak dua ettıgını Allahım kızımın kalbındn bu acıyı sokup al dedıgını duydum . Dayımla beraber buyudum ben olayları duydukan sonra gıdıp bulup dövdü onu sağlam dayak yedı . bı gordum heryerı kan dayanamadım yıne ben kaldım yanında . Onlarında ellerinden bıırsey gelmedi . Senelerce bırıkım yaptık eşyalarımız evımız dugunumuz herseyımızın en ıyısı en guzelı olması ıcın . Tonla masraf yaptık . Senelerın emegı bır kac saatte başkalarının yuvalarına gıttı .

Kaderimizde ne varsa yaşıyoruz malesef. Allah sabır versin kardeşim. Atlatılması çok zor bir durum. Allah'a havale et..

Cok teşekkür ederım . Allaha havale etmekden başka bırsey gelmıor elımden maalesef .

Umarım bundan sonra karsına cıkacak insan sana butun bu acı günleri unutturur ve burda bızımle mutlulugunu paylasırsın.Allah ım yanında olsun :KK16:

okurken yüreğim sızladı gözlerim doldu ne kadar zor bir durum. Aldatılmak bir yana da hayalini kurduğun çocuk başkasından ve bir yuvası var ya senin hayallerin senin günahın ne? bir an önce bu durumu atlatmanız lazım yedi ay çok uzun bir süre içinizde belki hep kalır acısı ama bu böyle gitmez size zararı:KK5:

Umarım bundan sonra karsına cıkacak insan sana butun bu acı günleri unutturur ve burda bızımle mutlulugunu paylasırsın.Allah ım yanında olsun :KK16:

Tesekkur ederım ıyı dıleklerınız ıcın . Insallah . Gercı bu saatten sonra bırıne güvenmek zor olsada benım ıcın deneyecegım .

okurken yüreğim sızladı gözlerim doldu ne kadar zor bir durum. Aldatılmak bir yana da hayalini kurduğun çocuk başkasından ve bir yuvası var ya senin hayallerin senin günahın ne? bir an önce bu durumu atlatmanız lazım yedi ay çok uzun bir süre içinizde belki hep kalır acısı ama bu böyle gitmez size zararı:KK5:

Unutabılecegımı sanmıyorum zaten . Alıscam sadece . oda zaman alıcak sanırm .

içim yandı resmen ya...cuma saatı sana edebılecegım en buyuk dua ınsallah karsına mukemmel salıh bır ınsan cıkar da bu acı neymış hatırlatmaz bıle...ınsalllah cok cok guzel bır aşk yasarsın...o serefsız adı itt de ınşallah sürünerek ölür.amin !!!
:KK47:
kusura bakma ama cok sınırlendım :KK47::KK47:

şer zannetiğin şeyde hayır vardırda haberin yoktur
zaman herşeyin ilacı sabret.. allaha dua et..üzülme sakın yıpratma yüreciğini .. :85:

içim yandı resmen ya...cuma saatı sana edebılecegım en buyuk dua ınsallah karsına mukemmel salıh bır ınsan cıkar da bu acı neymış hatırlatmaz bıle...ınsalllah cok cok guzel bır aşk yasarsın...o serefsız adı itt de ınşallah sürünerek ölür.amin !!!
:KK47:
kusura bakma ama cok sınırlendım :KK47::KK47:

İnşallah . Sizin sayesnızde ettıgınız duaların sayesınde güzel seyler olucak . Cok teşekkür ederım .

şer zannetiğin şeyde hayır vardırda haberin yoktur
zaman herşeyin ilacı sabret.. allaha dua et..üzülme sakın yıpratma yüreciğini .. :85:

Üzülmemek elımde degılkı maalesef . Hayırlısı buymuş demekkı .

Söyleyecek söz bulamadım. Dualarım seninle.

Tesekkur ederım . Allah razı olsun

Bitanem benim...

Tevafuk eseri girdim kk 'ya, ve sen bir kaç gün evvel konu açmışsın , mesajını görünce o yaşadığın zamanlar konuştuklarımız geldi aklıma... senin üzüldüğünü duyduğumda benim de içimde kopan acı... ama başaracaksın , bir gün çok değer vereceksin ve o hak ettiğin değeri göreceksin emin ol ... sen çünkü çok iyi bir kızsın , sen gerçekten en iyisini hak ediyorsun , ve Rabbim'in adaleti karşısında hiç kimsenin hakkı yenmez.. Sen bunların üstesinden geleceksin ... Canım benim...

X