Lise Yorum ve Soruları Sanırım lise sonda sınıfta kalıcam yardım eder misiniz acil ? :/

melisyigit

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
4
0
33
Arkadaslarım ablalarım ben lise son meslek lisesi ögrencisiyim ve stajyerim benim normalde stajdan devamsızlıgım oldugunda rapor götürüyodum fakat stajdakiler hastaneden aldıgım barkodla beni yok yazdırtmcagını söyledi bende raporla ugrasmak yerine barkod götürmeye basladım fakat staj yerim beni Hasta olarak yazmıs okul idaresi ise onu yok olarak yazıyor devamsızlıgım 6,5 du bunun ustune 12,5 gün olucak napabılırım yardım bılgılerınızı paylasır mısınız benım hıc bı sucum yok ben rapor götürüyodum barkod getirirsem yok yazılmıcagım söylendi simdi napabilirim :KK43:

Staj yerinle ve rehber hocasiyla goruşsen?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslarım ablalarım ben lise son meslek lisesi ögrencisiyim ve stajyerim benim normalde stajdan devamsızlıgım oldugunda rapor götürüyodum fakat stajdakiler hastaneden aldıgım barkodla beni yok yazdırtmcagını söyledi bende raporla ugrasmak yerine barkod götürmeye basladım fakat staj yerim beni Hasta olarak yazmıs okul idaresi ise onu yok olarak yazıyor devamsızlıgım 6,5 du bunun ustune 12,5 gün olucak napabılırım yardım bılgılerınızı paylasır mısınız benım hıc bı sucum yok ben rapor götürüyodum barkod getirirsem yok yazılmıcagım söylendi simdi napabilirim :KK43:
Okulunla konuş diyecem ama devamsızlıkların silinmez bence,ayrıca hiçbir okul barkodu kabul etmez,rapor yada okul yönetiminden izin Alman şart.Özürlü devamsızlık için.

Tam anlayamadım ama sorun okul devamsızlığı ise lise sonda ygs_LYS var diye okullar genelde yardımcı oluyor bir de rapor alınamadığı zaman veli dilekçesi aynı işi görüyor

Tam anlayamadım ama sorun okul devamsızlığı ise lise sonda ygs_LYS var diye okullar genelde yardımcı oluyor bir de rapor alınamadığı zaman veli dilekçesi aynı işi görüyor
Arkadaş staj görüyormuş,staj görürken hastahaneye gidip rapor vs almış ,staja gitmeSen normalde yok yazılırsın eğer raporun varsa özürlü devamsızlıga işler,arkadaşın iş yeri rapor getirmene gerek yok demiş barkodu getirsen olur demişler ama hiçbir okul barkodu kabul etmez,şuan arkadaşın devamsızlıgına işlemiş Buda,özürlü devamsızlık 35 gün özürsüz devamsızlık 10 gün olmak üzere toplam 45 gün hakları bulunuyor ama bu arkadasın devamsızlıgı eğer yüksekse Veliside devreye girse ygs için fazla izin kullanamaz.

ASLINDA VELİ okul idaresi ile görüşse belki yardımcı olurlar,ygs için 20 günlük dilekçe verdik,10 gün de özürsüz hakkı doldu,şu an az bir hakkımız kaldı ve önümüzde lys var,idare bunu açıkça yasalar yüzünden beyan etmeseler de okul sizi magdur etmez dedi .

X