Rüya ile gerçeği ayırt etmekte zorlanıyorum!

amylee_

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
90
8
34
evet son iki haftadır bu sık sık başıma geliyor, örneğin dün gece rüyamda arkadaşımın bana bir mesaj attıgını gördüm işte canı sıkkınmış falan o rüyayı görürken uykudan uyanmış olmam gerekki uyanınca arkadaşıma neye canının sıkkın oldugunu sordum.. bu vb. şeyler iki haftadır olmaya başladı ne yapmalıyım?

evet son iki haftadır bu sık sık başıma geliyor, örneğin dün gece rüyamda arkadaşımın bana bir mesaj attıgını gördüm işte canı sıkkınmış falan o rüyayı görürken uykudan uyanmış olmam gerekki uyanınca arkadaşıma neye canının sıkkın oldugunu sordum.. bu vb. şeyler iki haftadır olmaya başladı ne yapmalıyım?

aaaa ilginçmiş, bir doktora görünebilirsin canım

Bende de cok sık oluyor ama ciddiye almiyorum ben acikcasi. Hatta gecmiste yasanan olaylari ruya saniyorum arkadaslarima soruyorum boyle bir olay oldu mu ben ruyamda mi gordum diye :KK70: bende stresli oldugum zamanlar oluyor bu durum sanırım. Bir de kerahat vakti uyuyunca cok dengem bozuluyor buna bagliyorum. Bence uzun bir suredir yasadiginiz bir durum degilse biraz kendinizi gozlemleyin ciddi bir sey oldugunu dusunmuyorum sanirim ben de yasadigim icin :KK70:

Bazen bana da oluyor.
Sabah uyandığımda düşünüyorum. Yada birkaç hafta sonra bir arkadaşıma rüyamda mı söylemiştin bunu diyorum evet gerçekten demedimdiyor.

Ciddi sorun yaşıyorsan bence doktora görübmekte fayda var

X