kedim doğum yapıyor!

doğanın kanunu işte, Allah onlara o içgüdüyü vermiş o yüzden öyle davranıyorlar.
Çinde kendi bebeklerini ceninlerini yiyen insan müsveddelerine ne demeli peki:KK43:

Onlara insan bile denemez, iğrenç yaratıklar! :KK19:
Gördüğüm günden beri aklımdan çıkmadı o fotoğraflar.

Evet canım hala aynı yerde :KK1:
Halıya çarşaf serdim bende en sonunda
Sadece ben yanına gidip baktığımda biraz rahatlıyor, odada falan dolaşıyor, başka yere yatıyor.
Bana güveniyor sanırım yavrularına göz kulak olurum vs diye :)

Anneleri popolarını yalıyor ve onlarda yapıyor tuvaletlerini ama çok nadir :s
Bikaç kere yaptılar sadece temizledim bende.

Çekip geldim senin için :)

Eki Görüntüle 1063738 Eki Görüntüle 1063739 Eki Görüntüle 1063740

Zahmet oldu canım, çok teşekkür ederim.
Maşaallah çok tatlı görünüyorlar, insan bakmaya doyamıyor.
2. fotoğrafta siyah olan yavru kedi değil de puma gibi çıkmış:KK1:

Dilerim zamanla geçmesi gereken yere de geçip seni yormazlar.

Sadece ben yanına gidip baktığımda biraz rahatlıyor, odada falan dolaşıyor, başka yere yatıyor.

kara pisiciklerde çok güzel... biz gibi kara pisicik seven çıkar herhalde.. sahiplendirirsin... :nazar:kediciklerini gördükçe kedi alıp bakasım geliyor. ama malesef alerjim çıkmıştı bi ara:KK1:

kara pisiciklerde çok güzel... biz gibi kara pisicik seven çıkar herhalde.. sahiplendirirsin... :nazar:kediciklerini gördükçe kedi alıp bakasım geliyor. ama malesef alerjim çıkmıştı bi ara:KK1:

Evet ya ben de gördükçe alıp bakasım geliyor, özellikle şu yavrularıyla olan halleri farklı bir duygu uyandırıyor.

Sahiplendirmeye çalışıcam ama sahiplenen olmassa bakıcam artık :)
O cinsmi dğeilmi hiç bilmiyorum aslında :KK1:
Arkadaşımdan almıştım ama cins gibi değişik bişey oldu büyüyünce :KK53:

canım yaa ben kedi köpek tüyünden çok korkuyorum, ki kaldıki kuş bile beslemem yasak, alerjik astımım var kronik. hayvanları çok severim heleki öpöeye bayılırım, sen nasıl korunuyosun?:KK31:

canım yaa ben kedi köpek tüyünden çok korkuyorum, ki kaldıki kuş bile beslemem yasak, alerjik astımım var kronik. hayvanları çok severim heleki öpöeye bayılırım, sen nasıl korunuyosun?:KK31:

Alerjin varsa çok zor tabi hak veriyorum :26:
Çok tüy döküyor ilaç aldım ama veremiyorum tabi hamile kaldığından beri.
Ağzımdan burnumdan çıktığı bile oluyo tüylerin :KK53:
ama aşılı olduğu için zararsızdır heralde.
Pek takmıyorum yani :)

Sahiplendirmeye çalışıcam ama sahiplenen olmassa bakıcam artık :)
O cinsmi dğeilmi hiç bilmiyorum aslında :KK1:
Arkadaşımdan almıştım ama cins gibi değişik bişey oldu büyüyünce :KK53:

Yavrular sütten kesilince anneyi kısırlaştırın, bu hayvanlara yer bulmak inan çok zor, benim defalarca başıma geldi. Kıyıp sokağa çıkaramıyorsun, veremiyorsun, nüfus çoğalınca evde bakmak zorlaşıyor. Anneyi de zamanı gelince yavruları da kısırlaştırmak en doğrusu

Zor bi durum olmuş, ben hayatta ayrılamam sanırım kızımdan :KK43:
İnş sağsalim büyür benimkilerde. Seninki cinsmiş sanırım:)
Valla yavrularını isteyenler olmuştu hamileyken ama bu gidip simsiyah doğurunca isticeklerini sanmıyorum :KK1:
Bulmaya çalışıcam yine güvenilir birilerini herkese vermekte istemiyorum.
Sanırım en sonunda ben bakıcam :)

benim kedim cins ama bebekler sarman doğmuştu.Hergün sokakta onlarcasını gördüğümüz sarmanlardandı.Hatta birine "çirkin olan" birine "güzel olan" adını takmıştı ev arkadaşım :))
Ama yine de çıktı sahip,zaten cins cins diye tutturana ben de vermek istemem zaten kedimi.Pet diye alıyo pat diye atıyo öyleleri.Benim kedişimi de bebekken alıp sevip şımartmışlar,biraz büyüyüp eski şirinliği kalmayınca binbir bahaneyle bize vermişlerdi-yine internetten.
O yüzden internet seçeneğini hiç yabana atma,elbet onları da seven sahiplenen çıkar

*baaaak böylelerdi şirinlik muskaları
$ked.jpg

Yavrular sütten kesilince anneyi kısırlaştırın, bu hayvanlara yer bulmak inan çok zor, benim defalarca başıma geldi. Kıyıp sokağa çıkaramıyorsun, veremiyorsun, nüfus çoğalınca evde bakmak zorlaşıyor. Anneyi de zamanı gelince yavruları da kısırlaştırmak en doğrusu

Evet bende düşünüyorum kısırlaştırmayı.
Zaten anneliği tatsın diye kısırlaştırmadım zamanında
Ama vakti geldi artık :KK31:

benim kedim cins ama bebekler sarman doğmuştu.Hergün sokakta onlarcasını gördüğümüz sarmanlardandı.Hatta birine "çirkin olan" birine "güzel olan" adını takmıştı ev arkadaşım :))
Ama yine de çıktı sahip,zaten cins cins diye tutturana ben de vermek istemem zaten kedimi.Pet diye alıyo pat diye atıyo öyleleri.Benim kedişimi de bebekken alıp sevip şımartmışlar,biraz büyüyüp eski şirinliği kalmayınca binbir bahaneyle bize vermişlerdi-yine internetten.
O yüzden internet seçeneğini hiç yabana atma,elbet onları da seven sahiplenen çıkar

*baaaak böylelerdi şirinlik muskaları
Eki Görüntüle 1064494

Çokta güzelmiş maşallah :nazar:
Bende her önüme gelene veremem sanırım.
Can aksoy vakasından sonra öğrecilere de vermem gibi geliyor.
Napayım hiç bilmiyorum :KK52:
internete ilan verip, birebir tanışıp daha sonrasında veririm sanırım.
Olmadı kendim bakarım napayım :/

Bayıldım ben bunlara yaaa :KK23: Şuan nasıllar merak ettim ? Sahiplendirdin mi :KK53:

X