şeyda coşkun diyeti

merhaba arkadaşlar, bugün ünlüleri zayıflatan şeyda coşkunun diyetini yapmaya başladım. Komşum dün karabugday verdi bi dene bakalım dedi. Bugün sabah ve ôglen denedim. Çok sevdim diyemesemde denemek istıyorum. Umarim benim gibi bu diyeti yapmak isteyenlerle paylaşımlarda bulunur ve kurtuluruz kilolardan. Bu diyetı yapanlarda paylasımlarda bulunursa daha da güzel olur, çünkü ben de yeni yeni okuyorum ve çok da kolaya benzemiyo. Umarım burda bilgilerim4zi çogaltır,kiloları azaltırız

NickYaşBoyBaşlangıç kiloŞuanki kilo27 Nisandaki hedefim27 Nisandaki kilom4 Mayıstaki hedefim4 Mayıstaki kilomHedef
swan3429167cm116838170
sanemeren22174cm
eebk169cm82,4

Swan34 Çizelgeyi yapmışsın eline sağlık ben yarın başlıyorum yarın sabah tartılıp tekrar kilo güncellerim.karabuğday ile başlıyorum ben.hadi hayırlısı...

Swan34 Çizelgeyi yapmışsın eline sağlık ben yarın başlıyorum yarın sabah tartılıp tekrar kilo güncellerim.karabuğday ile başlıyorum ben.hadi hayırlısı...

slm acaba benim bilgisayarımda sorun mu var ben neden listenin ilk yayınlandığını göremedim?sadece sizin alıntınız var.swan34 arkadaşım benimde başlangıç 116 bu sabah 102 çıktım bu hafta hayalimdi 9 lu rakamlar ama inşallah haftaya hedefim oldu.(hem inşallah malum dönemin şişliğide geçer haftaya 9 ları görürüm inşallahhhhhhh)

slm acaba benim bilgisayarımda sorun mu var ben neden listenin ilk yayınlandığını göremedim?sadece sizin alıntınız var.swan34 arkadaşım benimde başlangıç 116 bu sabah 102 çıktım bu hafta hayalimdi 9 lu rakamlar ama inşallah haftaya hedefim oldu.(hem inşallah malum dönemin şişliğide geçer haftaya 9 ları görürüm inşallahhhhhhh)

merhaba canım. bu hafta yani pazar günü çizelgedeki belki de 9lu rakamlarda olacaksın. Ben hafta sonu biraz kaçırdım yapamadım diyet. bugün sabah menüde köy kahvaltısı olan gün ile başladım. öğlen kereviz yiycek. akşamda pazı yemeği yaptım onu yemeyi planlıyorum. 2 gün bu menüyü yapıcam. Buzdolabını biraz da boşaltmış olacağım. 83 ile yeni haftaya başladık bakalım. Bua rada çizelge bu konunun ilk sayfasında ilk mesajda. Aradaki sayfalara koyarsam her sayfa değişiminde aramak durumunda kalırız diye çizelgeyi en başa koydum. Hadi bakalım. Kolay gelsin hepimize :)

merhaba canım. bu hafta yani pazar günü çizelgedeki belki de 9lu rakamlarda olacaksın. Ben hafta sonu biraz kaçırdım yapamadım diyet. bugün sabah menüde köy kahvaltısı olan gün ile başladım. öğlen kereviz yiycek. akşamda pazı yemeği yaptım onu yemeyi planlıyorum. 2 gün bu menüyü yapıcam. Buzdolabını biraz da boşaltmış olacağım. 83 ile yeni haftaya başladık bakalım. Bua rada çizelge bu konunun ilk sayfasında ilk mesajda. Aradaki sayfalara koyarsam her sayfa değişiminde aramak durumunda kalırız diye çizelgeyi en başa koydum. Hadi bakalım. Kolay gelsin hepimize :)

kaçamaklar oluyor arada yapcak bişey yok. sınırı aşmazsak üzülmeyiz mutlu oluruz bu kaçamaklarla .yani ben böyle düşünüyorum.benim bugün 21. günüm 4 defa falan kaçamak yaptım.demek listeyi en başa koydun bende diyorum liste nerde:))) benimde haftaya hedefim 98 falan olmak olabilirmi acaba yürüyüşede pek gidemiyorum bu aralar onuda inşallah düzene sokucam.benim ilk amacım 85 kilo olmak (eşimle iddaaya girdim ödülüm var:)))) ama eylül ekim gibi 70-75 olmak istiyorum asıl amacım bu olur inşallah:)))

ben de bu diyeti uyguluyorum. 164 boyum. 70 kilo ile başladım. üç gündür giden 1, 1 kg :KK43: sevemedim galiba bu diyeti. geçen yıl dukan ile hiç zorlanmadan 13 kilo verdim. ama dikkat etmeyince 10 kilosu geri geldi ... aklım başıma geldi. öyle çok güvenmeyeceksin kendine. verdim diye havaya girmeyecekmişsin :/ bu gün dördüncü günüm. közlenmiş biber ve lor peynirimi yedim. sırada yağsız tavada kızartılmış kabak ve yoğurt var. akşam menüsünü yapamayacağım. midem almaz yağsız domates yeşil fasulyeyi. onun yerine iki salatalık yemeyi düşünüyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK66:

ben de bu diyeti uyguluyorum. 164 boyum. 70 kilo ile başladım. üç gündür giden 1, 1 kg :KK43: sevemedim galiba bu diyeti. geçen yıl dukan ile hiç zorlanmadan 13 kilo verdim. ama dikkat etmeyince 10 kilosu geri geldi ... aklım başıma geldi. öyle çok güvenmeyeceksin kendine. verdim diye havaya girmeyecekmişsin :/ bu gün dördüncü günüm. közlenmiş biber ve lor peynirimi yedim. sırada yağsız tavada kızartılmış kabak ve yoğurt var. akşam menüsünü yapamayacağım. midem almaz yağsız domates yeşil fasulyeyi. onun yerine iki salatalık yemeyi düşünüyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK66:

hoşgeldin aramıza. 3 günde 1 kilo ne güzel vermişsin. inşallah devamı da gelir. dediğine katılıyorum insan kendine çok güvenmemli giden kilolar tekrar üzerine yapışabiliyor. ben de yaşamıştım bu durumu. inşallah almamak üzere gider bu kilolar. adını listeye ekliyorum. Başarılar :)

Son kızlar.ben bugün karabuğdayla başlayacaktım ama sabah oğlumu okula götürmeden bir dilim ananas yedim.bu saate kadarda başka birşey yemedim.henüz acıkmadım biraz acıkıncada evde kinoa var ananaslı kinoa yaparım artık.bu diyeti tam olarak uygulayabilmek çok iyi olur ama her malzeme evde olmayabiliyor o yüzden yapabildiğimiz kadar yapmaya çalışalım artık.memleketime gitmeye yaklaşık 40 gün var o güne kadar 10 kilo versem çok iyi olur.bu arada sabah tartıldım 81,5 çıktım.bu kış hiç kurtulamadım bu 80lerden.:KK43:

Son kızlar.ben bugün karabuğdayla başlayacaktım ama sabah oğlumu okula götürmeden bir dilim ananas yedim.bu saate kadarda başka birşey yemedim.henüz acıkmadım biraz acıkıncada evde kinoa var ananaslı kinoa yaparım artık.bu diyeti tam olarak uygulayabilmek çok iyi olur ama her malzeme evde olmayabiliyor o yüzden yapabildiğimiz kadar yapmaya çalışalım artık.memleketime gitmeye yaklaşık 40 gün var o güne kadar 10 kilo versem çok iyi olur.bu arada sabah tartıldım 81,5 çıktım.bu kış hiç kurtulamadım bu 80lerden.:KK43:

Slm kızlar diyecektim :KK1:

slm canım ben o 80 li kiloları tekrar görebilmek için neler vermem ahh ahh..sana bişey soracağım karabuğday yedin mi hiç?kinoa mı daha iyi tat olarak karabuğday mı?

Deneyenlerin çoğu iki günde iki kilo verdi. Üç günde bu kadar az moralimi boZmadı değil. Tekrar dukan yapmak istemediğimden sarıldım bu diyete yoksa bana yaramadı.

slm canım ben o 80 li kiloları tekrar görebilmek için neler vermem ahh ahh..sana bişey soracağım karabuğday yedin mi hiç?kinoa mı daha iyi tat olarak karabuğday mı?

İnşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde istediğimiz kilolara geliriz.daha önce karabuğday yedim.karabuğdayı diğer okuduğum yorumlarda rahatsız edici bir kokusu olduğunu yazmışlar.eşimde benimle birlikte yedi oda kokusundan hoşlanmadı ama ben karabuğdayıda kinoayıda sevdim.içine yeşillikler,limon,birazda tuz ile gayet güzel oluyor ikiside.ama bana kinoa biraz pahalı geldi yarım kilosu 26 lira.gerçi karabuğdayın fiyatını hatırlamıyorum uzun zaman önce almıştım.kinoayı tekrar alırmıyım bilmiyorum fiyatından dolayı.ama ödem artırıcı özelliği ve daha birçok faydaları varmış.karar veremedim..

Bu arada bugün genelde kinoa ve ananas yedim.genelde diyorum çünkü arada kaçamaklarım oldu.Türk kahvesi ve birkaç parça çikolata:KK1:

İnşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde istediğimiz kilolara geliriz.daha önce karabuğday yedim.karabuğdayı diğer okuduğum yorumlarda rahatsız edici bir kokusu olduğunu yazmışlar.eşimde benimle birlikte yedi oda kokusundan hoşlanmadı ama ben karabuğdayıda kinoayıda sevdim.içine yeşillikler,limon,birazda tuz ile gayet güzel oluyor ikiside.ama bana kinoa biraz pahalı geldi yarım kilosu 26 lira.gerçi karabuğdayın fiyatını hatırlamıyorum uzun zaman önce almıştım.kinoayı tekrar alırmıyım bilmiyorum fiyatından dolayı.ama ödem artırıcı özelliği ve daha birçok faydaları varmış.karar veremedim..

Yani tatlari aynimi benim karabugday gunlerim kabus gibi geciyorda daha iyiyse paraya kiyabilirim :) kinoa daha iyimi tadi ayni koku ondada var mi?

Yani tatlari aynimi benim karabugday gunlerim kabus gibi geciyorda daha iyiyse paraya kiyabilirim :) kinoa daha iyimi tadi ayni koku ondada var mi?

Kinoada aynı koku yok.eğer karabuğdayı sevmediysen bence mutlaka kinoayı dene tadı daha iyi tabi bana göre.kilo vermek için nelere katlanıyoruz dimi:)bu arada sen 15 günde 5kilo vermişsin galiba.maşallah çok iyi vermişsin.senin yazılarını okuyunca dahada ümidim arttı.hiç kaçamak yapıyormusun.ben çikolataya dayanamıyorum malesef.

Kızlar nasılsınız ben bugün tartıldım 80,5 kg .1günde 1kilo gitmiş.muhtemelen su gitmiştir.ama 79a hiç bu kadar yaklaşmamıştım.bugün protein günü.öğlen ve akşam tavuk ızgara falan var ama ben malesef et tavuk çok sevmiyorum.bilmiyorum neler yiyeceğimi.

kızlar nasılsınız ben bugün tartıldım 80,5 kg .1günde 1kilo gitmiş.muhtemelen su gitmiştir.ama 79a hiç bu kadar yaklaşmamıştım.bugün protein günü.öğlen ve akşam tavuk ızgara falan var ama ben malesef et tavuk çok sevmiyorum.bilmiyorum neler yiyeceğimi.

köfte seviyorsan köfte yapabilirsin şeydanın tariflerinden yeşillik koymadan içine yoğurt yiyebilirsin yumurta yiyebilirsin çok iyi gidiyor seninde diyetin mahşallah benim baskül bu sabah bozulmuş 56 kilo çıkardı beni şok oldum neredeyse yarı kilom süpriz oldu yeni baskül almayıp hep bundamı tartılsam:)))

kinoada aynı koku yok.eğer karabuğdayı sevmediysen bence mutlaka kinoayı dene tadı daha iyi tabi bana göre.kilo vermek için nelere katlanıyoruz dimi:)bu arada sen 15 günde 5kilo vermişsin galiba.maşallah çok iyi vermişsin.senin yazılarını okuyunca dahada ümidim arttı.hiç kaçamak yapıyormusun.ben çikolataya dayanamıyorum malesef.

kaçamak yapmaz olurmuyum yaptım vallah 22. Gün bugün 5 kere falan kaçamak yapmışımdır ama liste başladığı için artık yapmam gibi geliyor sorumlu olduğum bir yer var artık sonuçta inşallah kaçamaksız günler hıphızlııı gidecek kilolar:)))

Slm kizlar bende Seyda coskun Diyeti denemek istiyorum son birkac kilolarimla savasiyorum ne zamandir:KK43:
Bakalim bu ise yariyacak mi!
Yarin alisverise cikacagim, persembe günp basliyacagim. Haydi bakalim.....
Size sürecimi paylasacagim

Slm kizlar bende Seyda coskun Diyeti denemek istiyorum son birkac kilolarimla savasiyorum ne zamandir:KK43:
Bakalim bu ise yariyacak mi!
Yarin alisverise cikacagim, persembe günp basliyacagim. Haydi bakalim.....
Size sürecimi paylasacagim

aramıza hoşgeldin sende ne güzel kilolarınız az yaaa bende öyle olmak istiyorum:KK43:((((((((

X