Ebru Şallı ile skinny jeans

21 gün etkili olur evet ama selülitsavar adı üstünde pek fazla karın hareketi yok. benim de alt karnım sorunlu ve 34 bedene geri dönmeye çalışıyorum.
bir de mükemmel bir karın dvdsi var ama 40 dk boyunca karın çalışmak beni hiç sarmaz. 21 gün dvdsinde her hareket var, bana daha uygun.

özel mesaj hakkım yok henüz,26 yaş 58 kilo:) düz bir karnım olsun da 21 gün çalışmak koymaz bana, çünkü eski halini istiyorum bir an önce:KK43::KK50:

evet nasıl gidiyor kızlar bakalım, bugün 8. günüm olacak? 1 beden incelmem lazım normalde. kürün sonunda popodan yukarı çıkmayan kot pantolonumu giyebilecek miyim merak içindeyim :KK9:

Canım bende 4.günümü yaptım bugün ben Lesliede yapıyorum.
Bende 36 bedenim zaten 1 beden incelsem yeter yani 34 :) Bacaklarımın incelmesini ve basenlerimin toparlanmasını istiyorum.
Bakalım olacak mı gerçekten ? İnşalllahhhhhhh

Canım bende 4.günümü yaptım bugün ben Lesliede yapıyorum.
Bende 36 bedenim zaten 1 beden incelsem yeter yani 34 :) Bacaklarımın incelmesini ve basenlerimin toparlanmasını istiyorum.
Bakalım olacak mı gerçekten ? İnşalllahhhhhhh

aslına bakarsan 36 bedenki halimi, yani şu anki halimi 34 bedenki halime göre daha kadınsı buluyorum, fakat sıkılaşmam ve bel kısmımı biraz toparlamam lazım.

evet kızlar dün skinny jean 8. günümdü, bacaklarda ölçüm yapayım dedim, alt bacak 33 den 30 a inmiş, üst bacakta 50 den 49-47 aralığına düşmüş, her ölçtüğümde farklı çıktı anlamadım :KK70: 15. günü sabırsızlıkla bekliyorummmm:KK23:

Merhaba herkese :) bacaklarimdan cok sikayetciyim ve bu dvd ile cok umutlandim ama ise yariyor mu acaba isine yarayaniniz var mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugün tam yedi gün oldu yapmaya baslayalı.etkisini gösterdi
bacak 55cm den 53e
basen 96cmden 94e inmiş bulunmakta :)
buna ek olarak 45 dklık yürüyüş yaptım

bu DVD yeni çıkmadı mı ? :KK53:
bu dvd bu ay çıktı, nasıl 3 ayda faydasını gördünüz :KK9:
millet iyi sallıyo ya :KK60:

Sabah sabah amma guldurdunuz beni hhihihi :KK1: Evlilik hazirligi yapan varsa bilir bu aylar kafada bi ton seyin oldugu aylar tek dert skinny olmuyo ki fistiklar :/

Murat bur un skinny jean workout undan bahsediyordum ben bu ebrununkiymis hadi insallah diyeyim :KK1:

28 yasindayim 6 yildir pilates ve fitness yapiyorum karin ve popo egzersizlerinde bacakta ilerlemeniz olmadiysa olumlu sonuc alanlar kadar hizli ilerleme beklemeyin derim. skinny li gunler.

Sabah sabah amma guldurdunuz beni hhihihi :KK1: Evlilik hazirligi yapan varsa bilir bu aylar kafada bi ton seyin oldugu aylar tek dert skinny olmuyo ki fistiklar :/

Murat bur un skinny jean workout undan bahsediyordum ben bu ebrununkiymis hadi insallah diyeyim :KK1:

28 yasindayim 6 yildir pilates ve fitness yapiyorum karin ve popo egzersizlerinde bacakta ilerlemeniz olmadiysa olumlu sonuc alanlar kadar hizli ilerleme beklemeyin derim. skinny li gunler.

şimdi anlaşıldı. ben de geçtim o günlerden hak verdim sana. :KK1: tebrik ederim hayırlı olsun. :)

ben de kötü niyetle söylememiştim zaten, karıştırmış olduğun belliydi, bunu göstermek için söyledik. kolay gelsin sana, hayırlı olsun bu arada:)

ben de kötü niyetle söylememiştim zaten, karıştırmış olduğun belliydi, bunu göstermek için söyledik. kolay gelsin sana, hayırlı olsun bu arada:)

olur mu öyle dusunmem zaten :) gordum yazdıgını teşekkürler canım çok sağol :KK16: telefondan girince tek tek yazamayınca öyle birleştirip yazıverdim, bu DVD yi almadım daha hatta bunun çıktığını bile bilmiyordum ben :KK1:

kızlar video you tube düşmüş.
ben link vermeyi bilmiyorum ama you tube girip ^Ebru Şallı ile egzersiz tek parça izle^
yazınca çıkıyor

Son düzenleme:
Bu DVD yi yeni temin ettim ben de..
Henüz başlamadım, başlayınca mutlaka bilgi vereceğim sizlere.. (;

X