Ebru Şallı ile skinny jeans

Unutum yazmaya tatile gitim hazirlik vs. Aklima gelmedi yazmam gerektigi.

Üst bacak: 53 cm
Basen: 94
Kilo: 96.5

Bunlar tatilden önceki ölcülerimdi size yazmaya unutum ölcüler. Kusura bakmayin

Unutum yazmaya tatile gitim hazirlik vs. Aklima gelmedi yazmam gerektigi.

Üst bacak: 53 cm
Basen: 94
Kilo: 96.5

Bunlar tatilden önceki ölcülerimdi size yazmaya unutum ölcüler. Kusura bakmayin
farkı da yazsaydın keşke cnm
kilon diğer sayfada 58 :)
bende skinny jeans yapıyorum bugün 4. günüm
2 şer cm incelmeler olmuş çok şaşırdım

Selam kızlar. Ben de diyetr ve spora başladım.daha dört dörtlük bir uygulama yapamadım.ama en azından bu psikolojiye girdim.3 gün leslie 3 gün skinny yapıcam.pazar dinlenicem.1 kere skinny yaptım.mahfoldu bacaklarim.sonra fırsat bulamadım.skinny daha çok bacaklara yönelik. Belki 21 gunde yağlara veda gb bir dvdsi var ona geçebilirim.orantılı kilo aldıgim için orantılı vermem lazım.yani bölgesel kilom yok.tumden kiloluyum:KK48:

Selam kızlar. Ben de diyetr ve spora başladım.daha dört dörtlük bir uygulama yapamadım.ama en azından bu psikolojiye girdim.3 gün leslie 3 gün skinny yapıcam.pazar dinlenicem.1 kere skinny yaptım.mahfoldu bacaklarim.sonra fırsat bulamadım.skinny daha çok bacaklara yönelik. Belki 21 gunde yağlara veda gb bir dvdsi var ona geçebilirim.orantılı kilo aldıgim için orantılı vermem lazım.yani bölgesel kilom yok.tumden kiloluyum:KK48:
devam ediyor musunuz programınıza bende başlamayı düşünüyorum

Pazartesi inşallah yapmaya başlayacağım bende. Bir ara 10 gune yakin yapmistim ama hangi dvd yi yaptigimi hatirlamiyorum bu olabilir.. Aynı zaman da kkarın Savar da yapmak istiyorum m ama her iki dvd ye nasıl dayanabilir im bilmiyorum .

Kızlar yapanlar memnun mu benim boy 176 kilo 54.5 boyuna göre zayıfım ama bacaklarım kalın özelliklede alt bacaklarım vücudum da ki bütün yağlar bacaklarımda birikmiş sanki bu dvd ler işe yarar mı acaba bu arada bel 60 basen 92 ama bacaklarımdan dolayı aldığım pantolonlar L bel ve basen kısmından benden bitane daha girer

Kızlar yapanlar memnun mu benim boy 176 kilo 54.5 boyuna göre zayıfım ama bacaklarım kalın özelliklede alt bacaklarım vücudum da ki bütün yağlar bacaklarımda birikmiş sanki bu dvd ler işe yarar mı acaba bu arada bel 60 basen 92 ama bacaklarımdan dolayı aldığım pantolonlar L bel ve basen kısmından benden bitane daha girer

ben 2 ay önce başladım ilk 15 gunde çok aşırı bır fark olmuyor üst bacaklardan 1 cm inceldi,ama kalça ve basenım ınanılmaz şekillendi,küçüldü.Zaten 15 gun yapınca alışıyorsunuz ben devam ettım hergun yapmaya 1 ayda ınanılmaz guzel sonuclar verıyor.Durusunuzdan bacak e popo şeklinize kadar butun vucudunuz sekıllenıyor.Bizzat denemiş biri olarak öneriyorum ve hala 2 gunde br yapmaya devam edıyorum.
Kolay gelsın

ben 2 ay önce başladım ilk 15 gunde çok aşırı bır fark olmuyor üst bacaklardan 1 cm inceldi,ama kalça ve basenım ınanılmaz şekillendi,küçüldü.Zaten 15 gun yapınca alışıyorsunuz ben devam ettım hergun yapmaya 1 ayda ınanılmaz guzel sonuclar verıyor.Durusunuzdan bacak e popo şeklinize kadar butun vucudunuz sekıllenıyor.Bizzat denemiş biri olarak öneriyorum ve hala 2 gunde br yapmaya devam edıyorum.
Kolay gelsın
ne güzel haber bu benim ust bacak 60 cm inceltir mi dersin canim yaa kalcam da sekilsiz senin de oyle miydii

ben 4 gündür günde 2 kere yapıyorum skinny jeans dvd'sini.
zaten diyet yapmaya çalıştığım için yediklerime de dikkat ediyorum.
günde 3 lt su içiyorum.

bacaklarım 4 günde bile gözle görülür derecede toparlandı.
bence başlayın derim.
günde 2 kere zor olmuyor mu cnm? ?

olctun mu bacaklarini 2 hafta sonra kac cm degismis yazarsin bize de motivasyon olur

günde 2 kere zor olmuyor mu cnm? ?

olctun mu bacaklarini 2 hafta sonra kac cm degismis yazarsin bize de motivasyon olur
hafta sonu evde olduğum için bir kere sabah bir kere akşam yaptım. zorlamadı beni. regl olduğum için oruçta tutmadım gayet rahat yaptım o yüzden.
bugünden sonra iki kere yapabilecek miyim bakalım :)
ölçülerimi almıştım. sonuçlarımı da yazarım farkı hepimiz görmüş oluruz.

hafta sonu evde olduğum için bir kere sabah bir kere akşam yaptım. zorlamadı beni. regl olduğum için oruçta tutmadım gayet rahat yaptım o yüzden.
bugünden sonra iki kere yapabilecek miyim bakalım :)
ölçülerimi almıştım. sonuçlarımı da yazarım farkı hepimiz görmüş oluruz.
tamam canim heyecanla bekliyorum :KK66:

X