Bebek Beslenmesi sutum var,yaramiyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

komagene

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
787
60
Kizlar uc aylik bir bebegim var ilk ay 1350 ikinci ay700grbu ayda500gr aldi,kizimda ayni sekilde almsti acaba mama takviyesine mi baslamaliyim,sutum var bebegimin emmesindede sorun yok

Kizlar gunde bir kezde olsa mama vericem hangi markayi onerirsiniz

Ben kızımı 4. ayından itibaren( 4. ayında sütüm kesildiğinden dolayı) milupa aptamil ile büyüttüm kimse de önermemişti kendi kararım ile aldım maaşallah iyi de gelişti kızım. Sütün az da olsa mama da versen ilaç niyetine ne kadar geliyorsa emzir yine de kuzunu bence.. Emzirmeyi asla kesme.

Tesekkur ederim yorumun icin,sutten kesmeyi dusunmuyorum asla ama iki yasindaki kiziminda kilo alisi ayni sekilde devam etmisti hatta ikiyuz ucyuz gr aldgi olmustu dr ekgidaya baslatmisti dort aylikken,sanki oglumda oyle olacakmis gibi geldiginden kilo alimi dusmeden mi mamaya baslasam dedim

X