Esnek Diyet Arkadaşlığı

Yeni gune bismillah

Günaydın kızlar bugün esim beni yemeğe götürecek alışveriş felan yapicaz ben istemiyorum yemem diyorum ama illa yiyecen diyetini bozacan bir günlük diye umarim çok abartmam yaaaa çok güzel gidiyodum:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yeni gune bismillah

Günaydın kızlar bugün esim beni yemeğe götürecek alışveriş felan yapicaz ben istemiyorum yemem diyorum ama illa yiyecen diyetini bozacan bir günlük diye umarim çok abartmam yaaaa çok güzel gidiyodum:KK43:

Gunaydin canim, hmm disarda yiceksen saglikli bisiler yemeye calis ve az porsiyon (soyluyorum ama, ben disari yemege ciksam dayanamam haha ) veya 1 defaliga mahsuss sali ver hemmen kilo almiyacan ya , yarinda dengelersin.

Geç uyandım bugün.
15:00
1.5 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
3 ceviz

Akşam çok az kivi karpuz erik yedim

Bugünü böyle kapatayım
Dünkü menüm kötü olduğu için paylaşmadım ama 1 saat pilates yaptım
2 lt su
30 dk spor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar

yorucu bir gündü çocuklara alışveriş yaptık yemeğe gittik ve ben 2 haftalık açlığımı giderdim aslında normal hayatımda yiyeceğim kadar yedim ama miğdem okadar küçülmüşki çok fazla geldi ama resmen yenilendim çokkkkkkkkkkkkk motive oldum ilk kilo bildirimini yapayım

bu sabah 68.9 kilo çıktım bu günki yemekten sonra birkaç gün böyle çıkmayacağım ama olsun 1.700 verdim bence güzel aslında bugün yemeyeydim 2 kilo verebilirdim ama olsun tok olduğum içinde mutluyum kendime kızmıyorum kendime güveniyorum toparlarım :KK76:

Ahh ahhhhh yaa kocam baklava almis gelmis yaaaa😤
Ama bugun yogun gecti dogru durust bisey yiyemedim .. yarin bakalim kac cikacagim :S

Ahh ahhhhh yaa kocam baklava almis gelmis yaaaa😤
Ama bugun yogun gecti dogru durust bisey yiyemedim .. yarin bakalim kac cikacagim :S

oohhh baklavalar yarınki kilo olayını etkilicek ama boşverrrr 40 yılın başı olurrrrrrrrr
afiyet olsunnnnnnnnnnnn

Deyim canım benim 173 ben dedim sanıyorum atlım dememişim :)

evet canım bir kezdaha yazdım o zamanda görmemiştin neyse önemli değillllll
bakalım yarın kaç kilo vermiş olacannnnnn heyecanlıyımmmmm yasamda çok vermiş maşallahhhhh

evet canım bir kezdaha yazdım o zamanda görmemiştin neyse önemli değillllll
bakalım yarın kaç kilo vermiş olacannnnnn heyecanlıyımmmmm yasamda çok vermiş maşallahhhhh

Benim çok umdum yok ya canım ona maşallah bakalım :)

slm kızlar mümkünse bende katılmak istiyorum size, 26 yaş iki çocuk annesiyim ...daha önce diyet yaparak 22 kilo vermiştim ama hamile kalınca 35 kilo hoop geri geldi 15 kilosunu verdim..bir haftadır sıkı bir diyete başladım 2,500 kilo gitti ..aranıza katılabilirmiyim bende ...

benim boyum yazılmamış 1.60 tım ben :KK14: kilo bildirimi yapıyorum şimdi 23 nisan'da 63.8 olmuş durumdayım :KK37:

slm kızlar mümkünse bende katılmak istiyorum size, 26 yaş iki çocuk annesiyim ...daha önce diyet yaparak 22 kilo vermiştim ama hamile kalınca 35 kilo hoop geri geldi 15 kilosunu verdim..bir haftadır sıkı bir diyete başladım 2,500 kilo gitti ..aranıza katılabilirmiyim bende ...

kilonuda boyunuda yaz canım ekleyim seni tablomuza

o yüzden bugün yazmayacam yarın değişirse kilo bildirimi yapacam yoksa aynı kiloyu tekrar yazacam çünkü kiloda değişen bişey olmadı
ama mezroyla ölçtüğümde beden ölçülerim küçülmüştü onlarda bariz fark var ama kilo olarak düşmedi yarında sabah tartılayım olmazsa bu hafta için yapılacak bişey kalmaz haftaya yoğunlaşırım artık

X