HamiLe KıyaFetLeri ....

Herkese Selam
Arkadaslar uzun sureli arastirmalarimdan sonra iki guzel hamile urunu satan firma buldum.

Livaa www.livaa.com
Hell-Klar www.hellklar.com.tr

Bayagi guzel cesitler var. Yukardaki linklerden urunleri goruntuleyebilirsiniz.

Kizilayda SSK Is Merkezinin UST katindaki (Is Bankasinin yaninda tup gecidin yaninda giris) magazadan bu markalarin urunlerini bulabilirsiniz.
Magazanin adi Bilge Hamile.Orta yasli bir kadin var birde kapali kiz var, bana cok guzel indirim yaptilar ve cok ilgilendiler.
(Bu arada cayda ikram ediyorlar istemeyi unutmayin :))) )

Her turlu hamile urunu var ayrica ic camasirda var 100% organic.

Benin gibi kiyafet bulmakta zorlananlar varsa bir gidip bakin. Ben coook begendim ve fiyatlarida internetteki fiyatlardan cok ucuza aldim.
Hemde organik
Telefonlarinida aldim adresi bulamazsaniz arayip sorabilirsiniz.
0312 433 58 12

Herkese Selam
Arkadaslar uzun sureli arastirmalarimdan sonra iki guzel hamile urunu satan firma buldum.

Livaa www.livaa.com
Hell-Klar www.hellklar.com.tr

Bayagi guzel cesitler var. Yukardaki linklerden urunleri goruntuleyebilirsiniz.

Kizilayda SSK Is Merkezinin UST katindaki (Is Bankasinin yaninda tup gecidin yaninda giris) magazadan bu markalarin urunlerini bulabilirsiniz.
Magazanin adi Bilge Hamile.Orta yasli bir kadin var birde kapali kiz var, bana cok guzel indirim yaptilar ve cok ilgilendiler.
(Bu arada cayda ikram ediyorlar istemeyi unutmayin :))) )

Her turlu hamile urunu var ayrica ic camasirda var 100% organic.

Benin gibi kiyafet bulmakta zorlananlar varsa bir gidip bakin. Ben coook begendim ve fiyatlarida internetteki fiyatlardan cok ucuza aldim.
Hemde organik
Telefonlarinida aldim adresi bulamazsaniz arayip sorabilirsiniz.
0312 433 58 12

ben abiye bakıyorum ama varmıydi acaba

Merhaba Ben alisveris yaptigimda bayagi abiye cesidi vardi. Isterseniz arayip sorun tamamen emin olmak icin. Iyi alisverisler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X