Eşiniz size sürekli küsüyormu ??

Benim küsmeye hakkım yokki. Hemen sağda solda beni kötülemeye başlıyor en çokta bu huyuna sinir oluyorum. Ben tepki göstersem köpek oluyorum. Beni yerden yere vuruyor hiç bir zaman böyle şeyleri hak ettiğime inanmıyorum. Her zaman el üstünde tutuyorum onu canım cicim ama en ufak birşeyde hakarete uğruyorum. Ya artık nasıl davranacağımı şaşırdım :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ooooo benim ki daha evlendigimiz ilk hafta basladi kusmeye bosanma asamasina bile geldik bu yuzden halada kuser her seye artik umursaiyorum bir istegim varsa soylerim oda yapar ev arkadasi gibi yasar gideriz ayrida yatar seks yok tabii koyverdim bende hic sallamiyorum sexle ilgili sikintisi olabilir libodusu zayifsa kusluge vuruyordur rahat ediyordur sallama kardes keyfine bak kurslara git gunlere git calisuyorsan isine cocuklarina ver kendini evde bir kopek yasiyor farzet sizinle birlikte yemegini suyunu ver kendine guven allah a ver kendini namaz kil zikir cek allah de otesini bırak sen onun kolesi degilsin hayvan herifler.

Ooooo benim ki daha evlendigimiz ilk hafta basladi kusmeye bosanma asamasina bile geldik bu yuzden halada kuser her seye artik umursaiyorum bir istegim varsa soylerim oda yapar ev arkadasi gibi yasar gideriz ayrida yatar seks yok tabii koyverdim bende hic sallamiyorum sexle ilgili sikintisi olabilir libodusu zayifsa kusluge vuruyordur rahat ediyordur sallama kardes keyfine bak kurslara git gunlere git calisuyorsan isine cocuklarina ver kendini evde bir kopek yasiyor farzet sizinle birlikte yemegini suyunu ver kendine guven allah a ver kendini namaz kil zikir cek allah de otesini bırak sen onun kolesi degilsin hayvan herifler.

Sağol canım ben bıktım artık ayrılmayı düşünüyorum. Yoksa kendime zarar vereceğim

Selam benim esimdede aynı huy var kuser gunlerce aylarca bile kuser ilk evlendigimizde neler neler yapti allah bilsin insallah tek t3k cikarir rabbim yaptiklarini bana yasattiklarini bacilari anasida yasar tek dilegim bu kendisininde insallah basina iyi seyler gelmez bol sikinti versin rabbim kopege başlarda çok ağladım köpeği olup yalvariyordum barışma için kabus gibiydi bir görsen insan olan yapmaz kapılarda ağladığını bilirim kaç kere kendimi atmak istedim senin gibiydim Şimdi umursama yorum bile ne kadar üstüne dusersen o kadar kendini haklı görür ve naz a çeker umursama sakin işine gücüne bak evine bak ev kadinindir bunu unutma çayını demle iç tv bak kur an oku duhan süresini bol bol oku kursa yazılı çalışıyorsanız işinize verin kendinizi hayat ondan ibaret değil ne zman merkeze onu koyarsanız o zaman pervane olursun yana yana yok olursun kendine yapma bunu o hayatında bir yerde ama merkezde değil işini gücünü yap yemeğini temizligi ütuyu eksik etme o uzanacak zaten sakin yüz verme ama duvarda olma normal davran yoluna köpek olursan saygısıda kalmaz sana . bana bir kere dediki benim pislik ne kadar yuzsuzsun gelip barismaya çalışıyorsun allahbildigi gibi yapsın haysiyetisiz ler işte böyle bu bir hastalık öğrenilmis bir davranış temeli ailede yatıyor aile yapısı bozuk demekki ! rahat ol :KK66: kendine dön o şaşıracak ne yapacağını kendine bak paspal gezme fon çektir bir kalemin hafif rujun mutlaka olsun düzgün giy temiz giy bakımlı ol güçlü ol !!! Töbe Hasa karşındaki Allah mi !!! Ne kendine kiyacakmisin kendine gel !!! Onuda allah yarattı senide kullugumuz bir tek Rabbimiz e kardeşim :KK66: dediklerimi yap pişman olmayacaksin tecrübeyle sabittir.

Son düzenleme:
ilk evlendimiz zaman 1- küstü eşim ben altan aldıkça baktımki artırıyo ben umursamadan duramam açıkcası aynı evde 2 yabancı yaşayamam aldım karşıma konustum senin bundan sonra söyledigin istedigin hiç birşeyi yapmıcam çünkü seni adamdan saymıyorum adam gibi adam degilsin bir çocuk gibi küsüyosan eger saygı gösterilmeyi haketmiyosun dedim 1-2 dedigini yapmadım şimdi küsmüyo ama laftan anlamayan erkeklerde var allahım sabır versin

X