ilişki sonrası kanama geçmiyor

ideal

Guru
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2010
1.604
717
İki aydır bir sürü hastalık çıktı, 3 cm kist, vajinal enfeksiyon, rahimde küçük yara... Doktor a gittim antibiyotik fitil verdi ama ilişki sonrası kanamam geçmiyor, ilişki sonrası acı/yanma çok olurdu o geçti bir de akıntım çok olurdu o da geçti, 3 cm kist 1 cm e düşmüş doktor çok iyi dedi ama kanama yok geçmiyor smear yaptırdım, bir şey yok dedi doktor. Ne yapacağımı şaşırdım, psikolojim bozuldu. Cinsellikten soğudum, lütfen bir fikri olan söylesin.

Son düzenleme:
İki aydır bir sürü hastalık çıktı, 3 cm kist, vajinal enfeksiyon, rahimde küçük yara... Doktor a gittim antibiyotik fitil verdi ama ilişki sonrası kanamam geçmiyor, ilişki sonrası acı/yanma çok olurdu o geçti bir de akıntım çok olurdu o da geçti, 3 cm kist 1 cm e düşmüş doktor çok iyi dedi ama kanama yok geçmiyor smear yaptırdım, bir şey yok dedi doktor. Ne yapacağımı şaşırdım, psikolojim bozuldu. Cinsellikten soğudum, lütfen bir fikri olan söylesin.

merhaba canım senınle aynı nerdeyse benım sorunum rahım agzı yaram war kıstım war enfeksıyonum war kı ılıskı sorasında kanama hıc sorma 1 aydır da gecmek bılmeyen kanamalarım dewam edıyor dr a gıtmedım daha ama senın kı ne durumda bende cok psıkolojık olarak etkılenıyorum

Ben geçen hafta doktora gittim, iyice baktı yara görünmüyor neden kanar ki dedi, fitil verdi tekrardan şimdi fitil kullanıyorum, cinsellikten soğudum dedim, o da zorlamaktanda olabilir dedi. Bence ihmal etme, doktora git.

Canim benimde sizin gibi ne ararsanz var. Rahim agzinda yara kocaman ciklata kistleri miyom valla psikolojik olarak bitmis durumdayim.onumuzdeki ay ameliyat olucam.kanama problemi de var

X