2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Gecmis namazlarin toplam(400senelik)kazasi hakkinda Efendimiz buyurmuslarki:Ümmetimden birinin kazaya kalmis namazi olsa,ramazanin son cuma günü(yani bugun)cuma namazi ile ikindi namazi arasinda 4rekat namaz kilsa 400senelik kaza namazi ödemis olur.insan400senelik yasamadigi gibi bu kadar da borcu olamaz bu sebeble artani anasina,babasina,cocuklarina,komsularinin yerine gecer.
KILINISI:ikindinin sunneti gibi kilinir.Niyet(niyet ettim Allah rizasi icin evvelden üzerimde kalmis kaza namazlarinin kefaretine 4rekat namaz kilmaya.)her rekatta 10ayetel kursi,15kevser,3kafirun, 3ihlas.selamdan sonra 70estagfurullah ve etübu ileyh. 70salavat cekilir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yani yarin hadi bakalim hayirlisi ben icimden gelen tahmini yapayim senin icin bakalim tutacak mi :KK9:
:KK55::KK55::KK55: arabalri hazirla diyorum ben oglus gelicek sankim sana :KK9::KK9::KK9:

kizlar simdiye kadar tahminde bulundigim ve cinsiyeti belli olan yokmu hic biriniz de demediniz ya sila sen su olcak demistin tuttu veya tutmadi diye :KK52:
ablamda 19 haftalik hamile en basindan beri kiz gibi hissediyolardi ama ben hep oglan diyordum oglu olucakmis tutturdum onlarin bebisi kendileri bile soktalar erkek diye kiz saniyolardi hep :KK9:

Canım bide benimkini tahmin Etsen ikizlerim olacak 18 ağustosta randevum geçmek bilmez artık zaman. Kuzularıma ciciler almak istiyorum arık :emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar benim bir sıkıntım var😔 keseyi pubik kemiğimin hemen üstünde hissediyorum ( çok afedersiniz tüylü bölgenin başlangıcında neredeyse) ve sol tarafıma yakın ağrı oluyor. Sancı gibi değil ama. 14. Hafta bitiyor bugün. Bebişin daha yukarıda olması gerekmiyor mu? Nette bir bilgi bulamadım. Bu haftalarda çatı genişlediği için ağrı olabilirmiş ama bebeğin yeri çok aşağıda sanki:KK43: Fikri bilgisi olan var mı aranızda?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba herkese:KK52::KK52: dayanamadım doktora gittim :KK52::KK52::KK52:prensesimiz oluyor kızımız oluyor:KK52::KK52::KK52::KK52:
Meraklı seniii. Güzel haberin hayrli olsun cnm güzel saglkli bi kizce olsun inşallah
yani yarin hadi bakalim hayirlisi ben icimden gelen tahmini yapayim senin icin bakalim tutacak mi :KK9:
:KK55::KK55::KK55: arabalri hazirla diyorum ben oglus gelicek sankim sana :KK9::KK9::KK9:

kizlar simdiye kadar tahminde bulundigim ve cinsiyeti belli olan yokmu hic biriniz de demediniz ya sila sen su olcak demistin tuttu veya tutmadi diye :KK52:
ablamda 19 haftalik hamile en basindan beri kiz gibi hissediyolardi ama ben hep oglan diyordum oglu olucakmis tutturdum onlarin bebisi kendileri bile soktalar erkek diye kiz saniyolardi hep :KK9:

Herkese erkekmi diyon kiz senn:what: :) banada erkek demistin dktorda erkeğe benzetti ama 1 agustosta kesinlesir inşallah. Senin, tüm ailemin, arkadaşlarımın,doktorumun(1 kisi bilr kızın olur senin demediiiii) yanilmasini umut edip bekliyorum 1 ağustosu :KK70:

kızlar an itibariyle tevhidler bitmiştir allah kabul etsin herkesin diline yüreğine sağlık
mervecim sende bağışlaya bilirsin

Ama ama ben 400 cekmistim 😯😯😯 daha cekiyordum soylemedim o yuzdeb

Kızlar benim bir sıkıntım var😔 keseyi pubik kemiğimin hemen üstünde hissediyorum ( çok afedersiniz tüylü bölgenin başlangıcında neredeyse) ve sol tarafıma yakın ağrı oluyor. Sancı gibi değil ama. 14. Hafta bitiyor bugün. Bebişin daha yukarıda olması gerekmiyor mu? Nette bir bilgi bulamadım. Bu haftalarda çatı genişlediği için ağrı olabilirmiş ama bebeğin yeri çok aşağıda sanki:KK43: Fikri bilgisi olan var mı aranızda?

canım göbek deliğinden 4 parmak aşağıda diye biliyorum ama daha aşağıda olanlarda oluyor
genelde doktor onlara istirahat veriyor dinlenin çıkar yukarıya diyor

Meraklı seniii. Güzel haberin hayrli olsun cnm güzel saglkli bi kizce olsun inşallah

Herkese erkekmi diyon kiz senn:what: :) banada erkek demistin dktorda erkeğe benzetti ama 1 agustosta kesinlesir inşallah. Senin, tüm ailemin, arkadaşlarımın,doktorumun(1 kisi bilr kızın olur senin demediiiii) yanilmasini umut edip bekliyorum 1 ağustosu :KK70:

:KK9::KK9:saol canım çook saol:KK16::KK16::KK16:

bu arada benim bebiş sol tarafımda yatıyor

olsun canım allah kabul etsin bıraka bilirsin artık zaten geçtik fazlası olsun eksiği olmasın

Olsun fazlasi olsun artikin rabbim kabul etsin ins ceken arkadaslarimizinda agzina saglik canim sende ugrastin helal et hakkini bizlere ☺

merhaba herkese:KK52::KK52: dayanamadım doktora gittim :KK52::KK52::KK52:prensesimiz oluyor kızımız oluyor:KK52::KK52::KK52::KK52:

çok sevindim valla darısı başıma. sağlıkla gelsin kuzun.

Arkadaşlarr kan sulandırıcı ilaç bebeaspirini vs. Kullanananlar normal doğum yapamıyor mu ?? Bi arkadaşım öyle dedi bugün ben de kullanıyorum içime şüphe düştü şimdi...

benim de bildiğim doktorlar normal doğumda kanama çok olursa durdurmanın zor olmasından dolayı garantici davranıp genelde serercik yapıyolar ama her doktor farklıdır. illa normal diyosan doktorunla konuş canım bence çok ısrar etmez sez. diye.

Gecmis namazlarin toplam(400senelik)kazasi hakkinda Efendimiz buyurmuslarki:Ümmetimden birinin kazaya kalmis namazi olsa,ramazanin son cuma günü(yani bugun)cuma namazi ile ikindi namazi arasinda 4rekat namaz kilsa 400senelik kaza namazi ödemis olur.insan400senelik yasamadigi gibi bu kadar da borcu olamaz bu sebeble artani anasina,babasina,cocuklarina,komsularinin yerine gecer.
KILINISI:ikindinin sunneti gibi kilinir.Niyet(niyet ettim Allah rizasi icin evvelden üzerimde kalmis kaza namazlarinin kefaretine 4rekat namaz kilmaya.)her rekatta 10ayetel kursi,15kevser,3kafirun, 3ihlas.selamdan sonra 70estagfurullah ve etübu ileyh. 70salavat cekilir.

Allah razı olsun valla. Gerçekten çok iyiymiş ama malesef işteyim. Evde olsam kesin yapardım bunu.

Canım bebeğimiz daha 70 gram civarında olduğu için doğaldır. çok yer kaplamıyor sonuçta.
ben doktora gittiğimde külodumu biraz sıyırıyor doktor ve usg yi oraya koyuyor. yani normal orda olması bence.

Canim ben askin hocaya devam edicem buyuk ihtimalle memnun kaldim😊😊 ayrintili ultrason icinde randevu aldim cok doluyormus sonra 12 eylul saat 6 bucuga aldim aydan hoca yapicak hastanede. Sen naptin 😊

canım göbek deliğinden 4 parmak aşağıda diye biliyorum ama daha aşağıda olanlarda oluyor
genelde doktor onlara istirahat veriyor dinlenin çıkar yukarıya diyor

Sağ ol canım. Benimki biraz daha aşağıda sanırım. Yarın sabah balıkesire yolculuk var. Napsam bilemedim.😔

çok sevindim valla darısı başıma. sağlıkla gelsin kuzun.

benim de bildiğim doktorlar normal doğumda kanama çok olursa durdurmanın zor olmasından dolayı garantici davranıp genelde serercik yapıyolar ama her doktor farklıdır. illa normal diyosan doktorunla konuş canım bence çok ısrar etmez sez. diye.

Allah razı olsun valla. Gerçekten çok iyiymiş ama malesef işteyim. Evde olsam kesin yapardım bunu.

Canım bebeğimiz daha 70 gram civarında olduğu için doğaldır. çok yer kaplamıyor sonuçta.
ben doktora gittiğimde külodumu biraz sıyırıyor doktor ve usg yi oraya koyuyor. yani normal orda olması bence.

İnşallah canım sağ ol cevap için. Bi kıpırdasa da rahatlasam yahu😔

Canim ben askin hocaya devam edicem buyuk ihtimalle memnun kaldim😊😊 ayrintili ultrason icinde randevu aldim cok doluyormus sonra 12 eylul saat 6 bucuga aldim aydan hoca yapicak hastanede. Sen naptin 😊

Senin sat ne zamandi canim? Benim 19 eylulde randevum.

Sağ ol canım. Benimki biraz daha aşağıda sanırım. Yarın sabah balıkesire yolculuk var. Napsam bilemedim.😔

Yola da gidicekmissin. Bence kendini garantiyr al ve bi doktora git derim. Sonra kafanda soru usareti olursa yolculugun vs de iyi gecmez.

Senin sat ne zamandi canim? Benim 19 eylulde randevum.

Yola da gidicekmissin. Bence kendini garantiyr al ve bi doktora git derim. Sonra kafanda soru usareti olursa yolculugun vs de iyi gecmez.

Benim 18 nisandi canim soylediler ama hic hesaplamadim du bi hesapliyim kacinci hafta oluyor 😯

Sagol canim benim anasi yer onun pipisi 🙈🙈 masallah ona evet canim hafif bi kasilmam varmis malesef 😯😯 hic ilac vermedi istirahat ve bol sivi alimi dedi 😊😊
Bide o kadar rahat konustu ki kasilmayla ilgili ammaannn kasilmami bosver hicbisey olmaz hadi halaya modundayim 😀😀😀😀 ben 13+6 ydim dun mesela cok normal 15. Haftaya kadar bu kasilmalar dedi hic yorma kafani dedi ben de rahatladim. Seninde mi var ilac mi verdi doktorun?

canım aslında kasılma için erken kasılma son üç ya oluyor, ben zaten proluton depot kullanıyordum düşük riski için iki tane daha yazdı
Günaydın kızlarr hayırlı cumalar inşallah
Benim oğluş hastalandı akşamdan bu yana ateşi var sabahı sabah ettik inş biran önce iyileşir kuzum 😔

canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

dün bi arkadaşımın babası vefat etmişti de ondan başsağlığı dilediler canım
Allah rahmet eylesin canım
Aaaaa bnde de dün rahimde kasılma çkktı istirahat ilaç iğne başldı 😢çok ağladm dün çok

canım ağlama dinlenince azalıyor iğnenide ol tamam benim nerdeyse her gün oluyordu
Canim güzel fikir aslında kızlar bayramdan sonra toplansin merveye söyleriz o acar konuyu yasini o takip ediyor tehditler bitti sayilir o konudan merve cuzleri toplamaya devam eder tesbihat içinde ordan devam ederiz o zaman Teşekkürler :)

Oyy fıstığım bende seni özledim bi slm verip kaciyosun hep hic denkgelememiyoruz ki ben buralardayım :)
canım Yasin bendeydi bitti şükür
Konu acma meselesine gelirsek güsel fikir... Ben acarım sürekli güncel tutmaya calısırım.. Liste falan olmaz cunku telden giriryorum ya ama yazarım su kdar su okundu su kadar bu okundu diye inşallah cok güsel olur.... Rabbiin rahmeti merhametiyle karsılarız bebeklerimizi.... Agıcukk babucuk annesi onun totsunu yeeeeere
canım Yasin duasınıda sen edebilirmisin demiştim kaçırdı heralde?
kızlar hayırlı cumalar hepinize.
nasılsınız bebişler nasıl.
3 lü tarama sonuçlarım çıktı temiz çıktı dedi doktor.
trombosit değerim düşük çıkmış doktor kafaya takcak bişey yok dedi diğer aylardaki normal o yüzden sıkıntı yapma dedi
gözün aydın canım
Selamlar ocak anneleri :)
Ben bugün sorunla geldim :KK43:
İki gündür sol kasığıma ani ve şiddetli sancılar giriyor . Telaşlanmalı mıyım acaba ?
canım dr a git için rahat etsin normal bunlar ama dr iyi demeden içi rahat etmiyor insanın acile bile gidebilirsin hemen bakarlar korkma ama normal
hayırlı olsun prensesin:))
kızlar an itibariyle tevhidler bitmiştir allah kabul etsin herkesin diline yüreğine sağlık
mervecim sende bağışlaya bilirsin
allah kabul etsin canım duşjeli toplarken okumuştum sana devrolunca okuyamadım daha:KK43:

:)) bende tutmadı sılam nazlı bir kız demiştin:)
Arkadaşlarr kan sulandırıcı ilaç bebeaspirini vs. Kullanananlar normal doğum yapamıyor mu ?? Bi arkadaşım öyle dedi bugün ben de kullanıyorum içime şüphe düştü şimdi...
yapabiliyor canım daha önce yazmıştım ben sana bir de huzuruma

canım çok sağol hemen not ettim Allah razı olsun

canım bazı bebekler aşağı tutunuyor çok yürümek iyi gelmiyor bu durumda, benim düşük riskim olunca aşağı inmişti dediğin yerde hissetmiştim şimdi çıktı hamdolsun, ilk gebeliğimde hep aşağıdaydı, doktoruna sorabilirsin zaten risk görse uyarırdı seni

İnşallah canım sağ ol cevap için. Bi kıpırdasa da rahatlasam yahu😔

Ben geçen hafta dümdüz yatarken hissettim ama ikinci bebeğim olduğu için erken oldu sanırım. Yoksa oğlumda 20. haftayı bulmuştu hissetmem.

Selam kızlar, bugün oğluşumun hatimini bitirdim şükür sonunda:)) ona hamilyken başlamışıtım araya başka hatimler karışınca kalmıştı, çok mutluyum:) Kuranı okurken mirsad ismi dikkatimi çekti nasıl içim ısındı ay dedim mirsad eymen olmalı:)) ama anlamı hoş değil gözetleme yeri demekmiş:KK43:( nasılda içim ılık ılık olmuştu:KK43:

Bun arada cinsiyet için belirtiler vs hikayeymiş:) ilk oğlum sağdaydı bu oğlum solda:)

İlk gebeliğimde ki belirtilerle bundakiler hiç uymuyordu:)

ne guzel canım rabbım bize de gosterır insallah hayırlısı ile :nazar::nazar::nazar:

canım ben kendım bıraktım kontrole gıdıncede kan hapı ve vitamın yazdı. kan hapını kan degerlerine göre verıyor canım.Kıloluysan vitamınde vermeyebiliyor bazı doktorlar

gı angaralı :KK9::KK9:.En büyük ve en uygun bebek magazası nerde canım,yanı kızılaya falan gıdemeyız alışveriş merkezi olarak:KK16::KK16:

yenimahalle tarafında babymall varmış acity nin ordaymış hiç gitmedim ama kocaman ve her marka varmış :KK16::KK16::KK16::KK16:

X