Hangi halıyı seçsem karar veremedim!!

Ben de koridorumun halılarından çok sıkıldım
benim beğendiğim halılar
şu ipek gibi, jel tabanlı kaymaz çamaşır makinesinde yıkanan yolluklar var onlardan istiyorum

Patchwork Halı aldım bende tuğranın turkuaz mavili koridorum için o tarzda bakmanızı tavsiye ederim :KK1:

Eklentiler

• $halý.jpg
    $halý.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 93
4. Halıyı yatak odamda kullanıyorum. Eğer aynı marka ise - ki sanırım deseni sadece bir marka kullanıyor- çol kullanışlı. Oymalı ama oyma kısımlar yün olmadığından diğer oymalar gibi temizliği zor değil. Bu yüzden ben tavsiye ediyorum. Tabi hala karar vermediyseniz.

💑💓

Ben de koridorumun halılarından çok sıkıldım
benim beğendiğim halılar
şu ipek gibi, jel tabanlı kaymaz çamaşır makinesinde yıkanan yolluklar var onlardan istiyorum

Onları bende gördüm mutfak için uygun gibi sanki, çok ince oldukları için kolidorda ne kadar mantklı olur bilemedim..

4. Halıyı yatak odamda kullanıyorum. Eğer aynı marka ise - ki sanırım deseni sadece bir marka kullanıyor- çol kullanışlı. Oymalı ama oyma kısımlar yün olmadığından diğer oymalar gibi temizliği zor değil. Bu yüzden ben tavsiye ediyorum. Tabi hala karar vermediyseniz.

💑💓

Tabi ki vermedim:) Güllüyü değil mi? Bende sanırım onu seçeceğim, bir tane daha buldum festivalin yine, bu ikisi arasında seçim yapacağım.. Ama çok mu çocuk odası halısı gibi olur diye tereddütlüyüm..
$56565.jpg $IMG_20140409_193058.jpg

Başka halilar bakinnnn.bizde vazgectik sectgimiz o halidan.bugün götürüp başka hali bakacagz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Başka halilar bakinnnn.bizde vazgectik sectgimiz o halidan.bugün götürüp başka hali bakacagz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok bakınca da hem sıkılıyorum hem de kafam karışıyor, son iki seçim yaptım, ikisinden birini alacağım artık, aşağıda:)
Kesim olmadı o zaman, yoksa almazlar zaten

Tabi ki vermedim:) Güllüyü değil mi? Bende sanırım onu seçeceğim, bir tane daha buldum festivalin yine, bu ikisi arasında seçim yapacağım.. Ama çok mu çocuk odası halısı gibi olur diye tereddütlüyüm..
Eki Görüntüle 1068034 Eki Görüntüle 1068035

Evet modelden aynı marka oldukları belli. Ben gayet memnunum halılardan. Benim ki yatak odasında olduğu için 3 adet yolluk şeklinde. Salon için de yine Festivalin başka bir modelini aldm ama ondan memnun değilim malesef. Keşke salona da oymalı alsaymışım :-)

💑💓

Evet modelden aynı marka oldukları belli. Ben gayet memnunum halılardan. Benim ki yatak odasında olduğu için 3 adet yolluk şeklinde. Salon için de yine Festivalin başka bir modelini aldm ama ondan memnun değilim malesef. Keşke salona da oymalı alsaymışım :-)

💑💓

Pekalaaa teşekkür ediyorum.. bakıcam artık

Yeni evime taşındım. Eski halılarım olmuyor antreye, hiç de üzülmedim tabi ki:)
Bir kaç halı beğendim, her yere baktık neredeyse, teyze işi, her yerde olan klasik halı modellerinden istemiyorum.
Bunlar sanki farklı gibi geldi ama karar veremiyorum hangisi olsa..
Kaplılarım beyaz, yerler parke, bunlara uygun hangisi gider sizde bir fikir verseniz ne güzel olur...

3.resimdeki güllü olan çok güzelmiş :)

Buradakiler dışında başka bir halıya karar verdim dün aldık, markası da pek uyduruk gibi Mira mıdır nedir umarım kötü çıkmaz :/

Eklentiler

• $IMG_20140414_205219.jpg
    $IMG_20140414_205219.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 56
X