Bebek Beslenmesi Kizlar bilgisi olan warsa bana bilgi versin

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
Kizlar bebgimm 4.5 aylik aptamil 1 iciyo merak ettigim sey su bu aptamil 1 icine ek bisey atiliyo mu mesela pekmez yada cici bebyi onda ezip yedirebilir miyim yoksa mamanin vitamini kacar mi eklenebiliyo mu bilgi verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bebgimm 4.5 aylik aptamil 1 iciyo merak ettigim sey su bu aptamil 1 icine ek bisey atiliyo mu mesela pekmez yada cici bebyi onda ezip yedirebilir miyim yoksa mamanin vitamini kacar mi eklenebiliyo mu bilgi verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler

Pekmez değil de bebe bisküvisi bir yada iki tane atardım ben bazen ama sık sık yapmazdım. Niye vitaminini alsın ki canım?

Bilmem sanki mamanin icime ek bisey atmayin gibi bisey duymustum ya eger ki ole degilse biseyler katmak istyorum kizlar

ek gıda dönemınde meyve ve sebzelerı krıstırmadan verın denılıyor alerjı tedbiri için,
onu duymussundur canım senınkı başka bir olay..
vıtamınını gecırmez ama daha doyurucu olcagı ıcın içtiği mama azalabılır.
yani 1 gunde 300 ml içiyorsa 200ml cıcıbebelı sutle doyar ve devam etmez.
tek sorun bu olabılır. ama besleyıcı bısey sonucda verebılırsın..

X