anestezisiz hsg cektirenler yardım :(((

canım nasıl gectibenimki acıdı ama dayandım ilacı verince agrı olyo ama dayanılmıycak agrı degil ama önümdeki kız cok bagırdı onun tüpleri tıkalıydı actılar ama.benimkide acık cıktı ama rahimde perde varmıs:KK43:

canım Allaha cok sükür dayandım yani cok fazla agrım olmadı anesteziye hiç gerek yokmus.tüpler acık ama rahimde perde var dediler:KK14::KK14:

canım ben bugün cekindim hsg aneztezisiz dayanılmıycak birsey degil evet agrıyo adet agrısının az fazlası gibi.ama anesteziye gerek yok bence:KK50:korkulacak cok birsey yok.hala karnım az agrıyo ama adet agrısı gibi

aynen canım anestezi alınacak birsey degilmiş sükür cok fazla agrım olmadı canım
geçmiş olsun canım peki doktoruna gorustun mu ne dedi perde icin

Gecmis olsun cnm Perdeyi histereskopiyle alırlar asen hiç dert etme onu ne güzel tüplerin açıkmış inşallah bir an önce kavusursun bebişine arkadasım :) hepimiz kavusuruz inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım nasıl gectibenimki acıdı ama dayandım ilacı verince agrı olyo ama dayanılmıycak agrı degil ama önümdeki kız cok bagırdı onun tüpleri tıkalıydı actılar ama.benimkide acık m olmadı canım

Ayy geçmiş olsun kuzucm. Ne güzel bitti gitti senin. Peki perde Nasıl acilcakmis tatlm ????? ne yaptim biliyomsunben . Vazgeçtim :KK43: çünkü kendi merakimdan cekinecektim doktorumu aradım daha erken dedi. Ben de o ne zman derse ozman yaparim dedm ama hala korkuyorum. Burayı okuya okuya kafayı yedim sanirm :KK43:(

Anladim bebegm. Iste benm de öyle oldu. Daha klomen bile almadım ben. Bu ay da soğan suyu içiyorum temizlensin bakalm ne varsa.

Ayy geçmiş olsun kuzucm. Ne güzel bitti gitti senin. Peki perde Nasıl acilcakmis tatlm ????? ne yaptim biliyomsunben . Vazgeçtim :KK43: çünkü kendi merakimdan cekinecektim doktorumu aradım daha erken dedi. Ben de o ne zman derse ozman yaparim dedm ama hala korkuyorum. Burayı okuya okuya kafayı yedim sanirm :KK43:(

sagol canım benim amelyatla perdeyi alyolarmıs kusum histereskopi ile.bakalım ne diycek doktor daha asıl doktoruma gösteremedim sonucları canım.canım doktorunun erken bulduysa yaptırma ama insan merakta ediyor acıkmı kapalımı sorun varmı die ben fazla merakımdan gördüm günümü:KK30::KK30::KK30:aynen okuya okuya kafayı yedim canım hep bu konuları...sogan suyu insallah fayda eder gülüm

Gecmis olsun cnm Perdeyi histereskopiyle alırlar asen hiç dert etme onu ne güzel tüplerin açıkmış inşallah bir an önce kavusursun bebişine arkadasım :) hepimiz kavusuruz inşallah

insallah hepimiz kavusalım canım Allah razı olsun evet perdeyi gebelik olursa erken dogum yada düsükten korkuyorum gebelikten önce alsalar keske:KK31:Allah büyük canım:21::21::21:

insallah hepimiz kavusalım canım Allah razı olsun evet perdeyi gebelik olursa erken dogum yada düsükten korkuyorum gebelikten önce alsalar keske:KK31:Allah büyük canım:21::21::21:

Sayı ve şekil iyiyse hareket artırılır hic takma kafana. Perdeyi almadan aşılama yapmazlar zaten. Merak etme tüpün açıkmış yumurtanda var hiç dert etme arkadaşım olcak hepimizin inşallah :)

Sayı ve şekil iyiyse hareket artırılır hic takma kafana. Perdeyi almadan aşılama yapmazlar zaten. Merak etme tüpün açıkmış yumurtanda var hiç dert etme arkadaşım olcak hepimizin inşallah :)

tamam gülüm insallah canım benim insallah hepimizin olsun kimse bebeksiz kalmasın

Bende arastirma hastanesinde cektirmistim hsg inanki stres yaptigina degmez ben cok stres yaptim hatta tansiyonum dustu fenalik gecirdim okadar korktum ama 5dk bile surmuyo ver agrili bisey deil bi anlik agri oluyo oda dayanilmaz bisey deil dua et rabbim yardim etcek insallah

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canım benm esimde olcak amelıyat ama bakalım :KK31:

slm canım esim bugün ultrason cektirdi ultrasonda sorun cıkmadı sonra doktor elle muayane etti solda varikosel var kesin dedi.ultrasonun bi daha tekrarlanmasını istedi haftaya bidaha baska yerde cektiricez ikna olmanız için dedi.amelyat dedi ilaç falanda vermedi.hızınıda etkiliyomus varikosel.ne zaman amelyat olacak canım sizinkidemi tek taraflı.Allah yardımcımız olsun hayırlısı

ben ilk bebeğime HSG cekildiğim ay hamile kalmıştım ama 9 haftalıkken kalbi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım beni 2 tane arı soktu ve zehirleri bebeğimi etkiledi. HSGnin bir sakıncasının olmadıgını soyluyorlar. -ki ben o ay hamile kalmıstım.

canım cok gecmiş olsun elbet bir hayır vardır bundada insallah yine hamiş kalırsın bende korunmuyorum cok tesekkürederim

mrb ben daha bügün çekildim hsg korkulacak hiç bişey yok sadece 5-10 dk sürüyor ilaç verildikten sonra adet sancısı gibi ağrı oluyor biraz dr bana 1 gün banyo etme ve 3-4 gün ilişkiye girme dedi :KK34: ben okmeydanı eğt araştırmada çekildim

cok gecmiş olsun canım evet aneteziye hiç gerek yokmus bencede.eger tıkalıysa agrı biraz fazla oluyormus ama dayanıyor insan...sükür benim tıkalı degilmiş ama perde varmıs rahmimde

Onumuzdeki ay hsg çekileceğim doktorum anestezisiz cekecgiz dedi çok korkuyorum..hsg sirasinda bayilan bi arkadasim war ondan beridir tirsiyorum..hayirlisi..bizimde bebislerimiz olsa artik hamileyim diye bagirmak istiyorum artik;(

canım bende gecen hafta cektirdim anetezis ve hiç korkucak bişey yok inan adet agrısının biraz fazlası ama kısa sürdüğü için dayanıyosun dayanılmıycak agrı degil bosuna anetezi olmus olursun kendini rahat bırak kasınca agrıyo zaten sanki normal vajınal muayene gibi düsün.30 dakka önce agrı kesini al .insallah hepimiz bagıralım insallah

slm canım esim bugün ultrason cektirdi ultrasonda sorun cıkmadı sonra doktor elle muayane etti solda varikosel var kesin dedi.ultrasonun bi daha tekrarlanmasını istedi haftaya bidaha baska yerde cektiricez ikna olmanız için dedi.amelyat dedi ilaç falanda vermedi.hızınıda etkiliyomus varikosel.ne zaman amelyat olacak canım sizinkidemi tek taraflı.Allah yardımcımız olsun hayırlısı

varikosel aslında elle hissedilmiyorsa ameliyat edilmiyor ve ultrasonda çıkan varikosel ameliyat edilmiyor bizim 3.derece sol 2.derece sağ soldan olacaksın dediler eşime ama son anda sağıda yapabiliriz dediler duruma göre belli değil daha gün almadık ameliyat için eşimin kendisini hazır hissetmesi gerekiyor :KK31::KK31::KK31:hayırlısı...

varikosel aslında elle hissedilmiyorsa ameliyat edilmiyor ve ultrasonda çıkan varikosel ameliyat edilmiyor bizim 3.derece sol 2.derece sağ soldan olacaksın dediler eşime ama son anda sağıda yapabiliriz dediler duruma göre belli değil daha gün almadık ameliyat için eşimin kendisini hazır hissetmesi gerekiyor :KK31::KK31::KK31:hayırlısı...

anladım canım ozaman yüzde 90 varikosel var gibi.anladım canım bize doktor derecesi söylemedi sadece amelyat dedi.bizde bi daha ultrason cektirelim içimiz rahat etsin ona göre gün alırız canım.Allah yardımcınız olsun

X