damatlık yardım!!

yaseminmutlu18

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
36
1
34
arkadaşlar 3 yerden damatlık beğendik. KİGİLİ , İMZA , HATEMOĞLU
nişanlım düz kıravat siyah takım istio ama damat dediğin biraz parlar dedim diğerlerinden farklı olman dedim ikna ettim yelekli ve flarlı bir takım bakıyoruz.
HATEMOĞLUNDA yeleksiz düz siyah begendi güzel ama papyonda takmıyo taksa tamam dicem sevmiyo papyonu.
İMZA da yine siyah ceket yakasında hafif bi saten detayı var yelekli yelegide siyah üzeri gümüş simli gibi. şık oldu ama yelek simli olmasın diyor ve çeketin arkasında tek yırtmaç oluyorya bunda yanlarda 2 tane var ben beğendim ama nişanlım birşey demiyor beğenmedi biraz gibi.
KİĞİLİ de siyah yine güzel tam istediği gibi ama kumaşını beğenmedi yün yokmuymuş ne değişik bişey yakar bu diyor.
bende çok anlamam takımın kalitesinden hangisinde rahatsan o diyorum ama kafası çok karıştı kararsız kaldı. benimde beğenmemi istiyor ama bende onun sevdiği olsun istiyorum.. (ben gelinlik seçerken bu kadar zorlanmadım ) :)))) yorumlarınızı bekliyorum..

arkadaşlar 3 yerden damatlık beğendik. KİGİLİ , İMZA , HATEMOĞLU
nişanlım düz kıravat siyah takım istio ama damat dediğin biraz parlar dedim diğerlerinden farklı olman dedim ikna ettim yelekli ve flarlı bir takım bakıyoruz.
HATEMOĞLUNDA yeleksiz düz siyah begendi güzel ama papyonda takmıyo taksa tamam dicem sevmiyo papyonu.
İMZA da yine siyah ceket yakasında hafif bi saten detayı var yelekli yelegide siyah üzeri gümüş simli gibi. şık oldu ama yelek simli olmasın diyor ve çeketin arkasında tek yırtmaç oluyorya bunda yanlarda 2 tane var ben beğendim ama nişanlım birşey demiyor beğenmedi biraz gibi.
KİĞİLİ de siyah yine güzel tam istediği gibi ama kumaşını beğenmedi yün yokmuymuş ne değişik bişey yakar bu diyor.
bende çok anlamam takımın kalitesinden hangisinde rahatsan o diyorum ama kafası çok karıştı kararsız kaldı. benimde beğenmemi istiyor ama bende onun sevdiği olsun istiyorum.. (ben gelinlik seçerken bu kadar zorlanmadım ) :)))) yorumlarınızı bekliyorum..

şahsen kesinlikle sana katılıyorum bence damatlık dediğin kesinlikle smokin olmalı ve papyon takılmalı. yelek olayından hoşlanmıyorum ancak smokin ve papyon konusunda kararlıyım gerçi erkek arkaadasım da oyle ıstıyor o yuzden sorun yok ama sen de ıkna edebılırsın belki. şöyle ki biz operadır vs gibi yerlere giden insanlar oldugumuz ıcın smokıni ılerıde de giyecektir ancak bazen her yerde giyebilsin denildiği icin insanlar takım elbise almayı da istiyor ve eger gerçekten bir daha giyilmeyecekse ve ekonomık durum ıkıde bır takım elbıse almaya yetmıyorsa bence de mantıklı. Ancak sunu da dusunmek lazım gelınlık de sadece 1 defa gıyılıyor ancak bır suru para verılıyor bu nedenle bence bu ozel gunde damatlık olarak eger ekonomık durum el verıyorsa smokın alınmalı kesınlıkle. mutlu gunler canım.

ben damadın damat gibi görünmesinden yanayım...çünkü nasıl biz gelinlik giyip fark yaratıyorsak damadında düğüne gelen misafirlerden farklı olması gerekiyor.:KK49:

şahsen kesinlikle sana katılıyorum bence damatlık dediğin kesinlikle smokin olmalı ve papyon takılmalı. Yelek olayından hoşlanmıyorum ancak smokin ve papyon konusunda kararlıyım gerçi erkek arkaadasım da oyle ıstıyor o yuzden sorun yok ama sen de ıkna edebılırsın belki. şöyle ki biz operadır vs gibi yerlere giden insanlar oldugumuz ıcın smokıni ılerıde de giyecektir ancak bazen her yerde giyebilsin denildiği icin insanlar takım elbise almayı da istiyor ve eger gerçekten bir daha giyilmeyecekse ve ekonomık durum ıkıde bır takım elbıse almaya yetmıyorsa bence de mantıklı. Ancak sunu da dusunmek lazım gelınlık de sadece 1 defa gıyılıyor ancak bır suru para verılıyor bu nedenle bence bu ozel gunde damatlık olarak eger ekonomık durum el verıyorsa smokın alınmalı kesınlıkle. Mutlu gunler canım.

teşekkür ederim :)

X