Bebek Beslenmesi Bebegim 1 aylık onunla dışarıya çıkmaya korkuyorum cunku

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Yani sütumu sahip biberonda muhafaza etsem disaraya çıktığımızda da versem herhangi bisey olmuyor 5 6 saati geçmediği surece

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yani sütumu sahip biberonda muhafaza etsem disaraya çıktığımızda da versem herhangi bisey olmuyor 5 6 saati geçmediği surece

hava aşırı sıcak olmadığı sürece birşey olmaz olursa da 3-4 saati geçirme.
ben 6 saate kadar verdim herhangi bir sorun olmadı. gerçi burda hava 27-28 i geçmez.

Tamam bilgileriniz için TSK ederim :))

havaların güzel olduğu günler mutlaka çıkartın bebişleri dışarı 2, aylık oğlum her fırsatta çıkıyoruz bebek arabamızla ayrıca emzirme önlükleri çok kullanışlı hemen emzirebiliyorum üstelik kimsenin oramı buramı örtmesine ihtiyacım kalmıyor ev kuşu olmasın bebişlr

havaların güzel olduğu günler mutlaka çıkartın bebişleri dışarı 2, aylık oğlum her fırsatta çıkıyoruz bebek arabamızla ayrıca emzirme önlükleri çok kullanışlı hemen emzirebiliyorum üstelik kimsenin oramı buramı örtmesine ihtiyacım kalmıyor ev kuşu olmasın bebişlr

Benim kızım henüz bir aylık ama artık çıkaracağım dışarıya çünkü cikartmadigim surece cesaretle nemi yorum ayrıca korku basıyor acaba bugün çıkmak zorunda kalsam ne yaparım diye ..

Daha kırkı çıkmadan bile geziyorduk üstelik kış çocuğu.Bebek arabanız varsa üzerine yağmurluk takın,rüzgarı önlüyor,üstelik içerisi
nefesinden dolayı sıcak oluyor üşümüyor.emzirme için örtüler var çok kullanışlı.kimse görmüyor rahatlıkla emzirirsiniz

bence şu an gezmen çok daha kolay. bende ek gıdaya alışsada her yerde emzirmek zorunda kalmasam , daha rahat gezerdim diyordum ama o daha zor inan. ek gıdaya geçmeden bol bol gez her yere de götür bebeğini. nolcak yanına ince bir örtü şal al,emziriver bir köşede. hiç biberonla felan da uğraşma. onun dışında bebek çayları oluyor, doğduktan sonra hemen verilebiliyor, ondan al yanına. gazına da iyi gelir. yurt dışında olduğunu yazmışsın. fenchel tee var mesela bebeklere (almanyada).

sen rahat olursan o da rahat olur. ama insan rahat olacağım deyip rahat olamıyor. 2,3 çocuğu olan veya cocuk büyütmüş biri ile gez,bak onlar nasıl rahat sende değişirsin :KK34:

Bende ek gıdalara geçince daha rahat gezilir diye düşünüyordum.hiç olmadık yerlerde acıkıyor bazen hemen emziriyorum ama,ek gıda döneminde
olsak yoğurt filan biraz oyalar derdim.

Benim kızım henüz bir aylık ama artık çıkaracağım dışarıya çünkü cikartmadigim surece cesaretle nemi yorum ayrıca korku basıyor acaba bugün çıkmak zorunda kalsam ne yaparım diye ..

biz 20 günlüktü bi çıktık bi daha girmedik arkadadşım var oğlumdan 14 gün önce bi kızı oldu geçen onunlada konuştuk oda çıkamıyormuş tek başına çantayı nasıl taşıcamm arabayı nasıl taşıcam cocugu nasıl taşırım endişeleri vardı onunki biraz tembelliktendi ya neyse :) çıkart çıkart nefes alın ikinizde oğlumla baş başa kuaföre gittik dün ben saçlarımı kestirdim fön çektirdim oğlum bizi izledi her ortama alışsın yoksa ilerde zor olur. :KK16:allah bebişe sağlık sıhhat ve anneyede bol bol süt versin

kızlar ben de 2013 ocak annesiyim. 15 ocakta erzurumda doğum yaptım kontrollerine de erzuruma götürdüm. doğduğu gün zaten karda kışta 3 saatlik yoldan geldi.hiç esirgemedim. kırkımız çıkmadan avmlerde gezdik. sinemya gittik tabi biraz da akıllı bir bebek olmasının avantajı vardı. o kadar gezmeye alıştı ki artık ses ışık gürültü hiç umrunda değil uykusu geldimi direk uyur.eğer bebeğinizde sıkıntı yaratacak bir sorun yoksa rahatlıkla gezidirin. arkadaşın dediği gibi acıktımı emzirme odası, alışveriş kabinleri, hiç olmadı arabaya geçiyordum üzerimi penye battaniyesi örtüp çekinmeden emziriyordum

Bende ek gıdalara geçince daha rahat gezilir diye düşünüyordum.hiç olmadık yerlerde acıkıyor bazen hemen emziriyorum ama,ek gıda döneminde
olsak yoğurt filan biraz oyalar derdim.

ya tabi emzirilebilir ama ek gıdaya geçince öğle vakitlerinde pürelerini,çorbalarını veriyorsunuz. tam o vakitte dışarda olunca zor oluyor. zaten alışma süreci içinde olduğundan hızlı hızlı yiyip işi bitmiyorki.oyalanıyo, yemek istemiyo, kaşığı avuçlayıp heryere sürüyor :KK60:
ama emme öylemi, Allah'ım ne büyük kolaylık vermiş de haberim yokmuş. bende ilk 5 ay pek dışarı çıkmadım, şimdi de yeme saatinden dolayı uzun uzun gezilmiyor yani.
o yüzden yeni anne olan herkese cesaret vermek istiyorum

Bugün çıktım dışarıya gerçekten korkugum kadar degilmis açıkçası . Yola çıktık arabada uyumaya başladı masallah açıklığı anda bi köşeye geçip ezirdim cesaret verdiğiniz için ayrıca TSK ederim :) faydası oldu emin olun korktugum kadar değilmiş

Bugün çıktım dışarıya gerçekten korkugum kadar degilmis açıkçası . Yola çıktık arabada uyumaya başladı masallah açıklığı anda bi köşeye geçip ezirdim cesaret verdiğiniz için ayrıca TSK ederim :) faydası oldu emin olun korktugum kadar değilmiş

haha aynen,dışarda direk yatışşş , süper oluyor. evde cok mızmızlandığında ben dışarı cıkarıyorum. bebek arabasındada otomobildede cok daha sakin vallahi.evde kucağında cok sıkıntı yani. dışarı cıkmak benim için işkence değil kurtuluş valla :)

haha aynen,dışarda direk yatışşş , süper oluyor. evde cok mızmızlandığında ben dışarı cıkarıyorum. bebek arabasındada otomobildede cok daha sakin vallahi.evde kucağında cok sıkıntı yani. dışarı cıkmak benim için işkence değil kurtuluş valla :)

Evet ya artik bende sık sık dışarıya cikartcam kızımi çekinmeden :)

X