Cok sabirsizim galiba :(

cielorojo

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2013
3
0
34
Yaklasik 3 ay once bir kursta tanistik ama ilk gordugumde etkilendim ve zamanla muhabbet ettik. Numaralarimizi aldik. O bana bi sarki soylerek adim atti. Bir ay boyunca gunaydin iyi geceler her sey iki tarafli ilerliyor gibiydi ama o cok yogun calisiyor ve artik sıkılır gibi oldum cunku ben ogrenciyim. En son fazla konusamadigimizi belirten bir sey soyledim ve bana sadece gulumsedi, devami gelmedi. Ben de kendimi geri cektim o gun bugun hic yazmadim, o da yazmadi :KK43: kursa da gitmedim, hicbir tepki goremedim. Kafam cok karisti, bi de kova burcu. :/ kendimi de kaptirdim ama sevgili degiliz, bana yardim eder misiniz :KK43:

Yaklasik 3 ay once bir kursta tanistik ama ilk gordugumde etkilendim ve zamanla muhabbet ettik. Numaralarimizi aldik. O bana bi sarki soylerek adim atti. Bir ay boyunca gunaydin iyi geceler her sey iki tarafli ilerliyor gibiydi ama o cok yogun calisiyor ve artik sıkılır gibi oldum cunku ben ogrenciyim. En son fazla konusamadigimizi belirten bir sey soyledim ve bana sadece gulumsedi, devami gelmedi. Ben de kendimi geri cektim o gun bugun hic yazmadim, o da yazmadi :KK43: kursa da gitmedim, hicbir tepki goremedim. Kafam cok karisti, bi de kova burcu. :/ kendimi de kaptirdim ama sevgili degiliz, bana yardim eder misiniz :KK43:

Başlamadan bitmiş gibi görünüyor

bazen duygularımızın önüne geçemiyoruz ama bunu öğrenmeliyiz. Yoksa acı çekmekten öteye geçilemiyor.. Bazı şeyleri oluruna bırakmakta fayda var..Birde kova burcu erkekleri bildiğim kadarıyla kör kütük aşık olmazlar pek. duygulardan çok mantığıyla hareket ederler, maalesef :KK31: Birde ona çok aşık olduğunu belli etme istersen.

Yani sadece gülümseme ile cevap vermesi seninle pek de ilgilenmediğinin kanıtı gibi.
Burç olayına takılma, herkesin yapısı farklı.
Ben nice başak burcu insan tanıdım mesela; çok pasaklıydılar, dağınıktılar.
Halbuki başaklar titizlikle bilinir.
Böyle çookkk örnek var.
Bunlar dışında zaten birbirinizi görmüyorsunız sıkça, telefonda sevgili olamazsınız.
O konuya da takılma şu an.
Tamamen umutsuz gelmedi bana durumun, fakat umutlu da gelmedi.
Belirsiz her şey.
Yüz yüze görüşseniz daha iyi anlarsın herhalde.
Kursta bir araya geldiğiniz gün gözlem yap.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mesaja herhangi bi yuz ifadesiyle cevap vermek bende hep su anlama gelir: "Ne diyecegimi bilmiyorum. Yorum yapacak bisey bulamiyorum. Mesajini cevaplamayip kaba olmak da istemiyorum. al sana surat"

Etrafinda pervane olacak bir adama benzemiyor. Eger aradigin buysa, bulamayacaksin gibi.

Ya iyi de kursa niye gitmiyorsun ,daha sevgili olmamışsınız sen onun yüzünden dersi ekiyorsun ohooo hayatın dzginlerini ver erkeklerin eline sonra sana neler yaparlar
böyle zayıf olmayın yahu olmazsa olmaz tırt kendi düşünsün sen üzüleceksen bile hayatına bunu yansıtma aynen devam et kursuna da ne yapıyorsan ona da
hem bir şey diyeyim mi kendi kendine psikolojik olarak büyütüyorsun olayı
bir şeye üzülürsün mesela; herkese anlatırsan ay çok üzüldüm ay çok çok üzüldüm dersen.. gerçekten çok üzülürsün ama hayatına devam edersen o sende o kadar da kalıcı iz yapmaz.Bu doğru psikolojik bir yaklaşım yani git bir psikoloğa sor sana onaylar anlatabildim mi her konuda önerim bu yani
Bence kursa devam et, iyi günler..

X