amacı ne bu kişinin yardım kızlar anlayamıyorum ben erkekleri

deniz1992

♥ vefasızın sermayesi yalanmış.. ♥
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.663
135
mrb öncelikle 1 yıl aradan sonra birinden hoşlandım çocuk baktı konuştu birlikte dışarı bile çıkık aynı sınıftaydık ama bir öğrendim ki sevgilisi var.
bana dank etti geçen sene de platonik bir aşk yaşamıştım tanışmak isteyenlerle ben tanışmak istemiyorum
yani tanışmak için tanışmak farklı geliyor . ve ben bunu öğrendikten sonra kendisine sorduğumda net bir cevap vermedi en son sıkıştırdım öğrendim
halbuki gayet arkadaşçaydı. neyse bu çocuğa artık bakamam dedim ve ders dışı hiç görüşmüyorum

gelin görün ki birisi mesaj atmaya başladı önceden tanıştığım. aynı şehirde ailelerden uzak yaşıyoruz aynı memleketteniz ben resmi konuşurum erkeklerle genelde hoşlanmıyorum çok samimi olmaktan zamanında üzücü şeylerden ders aldım. dersler ve iyi nasılsından öteye gitmiyor. görüşmek istediğini söyledi ben de bilmem olabilir dedim tamam dedi randevu filn alıyor muyuz iremerek hanım ne bu resmiyet dedi ben de resmi olmadığımı ve bu hafta değil de diğer hafta olabileceğini söyledim rahatsız olduğumu belirttim sana da bulaştırmak istemem diye de ekledim yanlış anlamaması için. diğer hafta oldu perşembe gününe kadar yazmadı ben de yazmadım perşembe günü mesaj attı neden yazmadın diye ben de senden bir şey çıkmayınca söylemedim dedim perşembe yada cuma çıksak dedi ben de planımın olduğunu hafta sonu çıkabileceğimizi söyledim onun da hafta sonu ailesi olduğumuz şehre gelecekmiş ben de haftaya olsun dedim tamam dedi anlaştık. 4 saat geçti ya aslında cuma günü çıksak iyi olurdu yazmış ben de iptal olursa haber veririm dedim. iş o ki plan iptal etti yine perşembe akşamı yazdım ben planım iptal oldu uygunum ben yarın için dedim ses yok tık yok ya görüldü mesajım whatsapp resmini değiştirdi vs vs bana yazmadı cuma 12ye kadar dayandım sonra mesaj attım ismini yazdım direk yazdı özür dilerim arabayla ilgili sorun vardı yazamadım dedi ben de komik olma netten bunları yaptın yani inanmamı bekleme dedim bu kadar mı uzun sürdü dedim haklısın da aklımdan çıkmış da vs neyse sorun değil ben sadece kendim için yazdım sorun da olamaz artık senlik bir şey değil dedim orada bitti konuşma
bu resmini değiştirdi durumlara özledim yazmalar filan belli bir başkasına yani. resimde de bir ayıcık vardı arabanın içinde kendisi ve o ayıcık .

benim doğumgünüme kadar tek kelime konuşmadık ama netten yine aktif bir bicimde beğenmeler yapıyor çeşitli sayfalardan doğumgünümde bir mesaj attı şöyle ki :
bana hala kızgın mısın ? ben yine de doğumgününü kutlamak istedim nice senelere iyi ki doğdun o gün cevap yazmadım diğer gün hayır değilim ayrıca teşekkürler yazdım demek ... yaşına geldin dedi ben de evet öyle oldu yaşlandık dedim orada bitti konuşma.
sonra içime oturdu bu tabi ben de buna mesaj attım güzel konuştuk eğlendim bir şey yazdı ben de ona bir şey yazmadım ve bitti konuşma.

kızlar elimi nereye atsam kurutuyorum 2.5 senedir bir ilişki kuramıyorum flört bile edemeden ilk noktada bitiyor
amacı ne bu çocuğun yada neden olmuyor kuramıyorum bir şey ?
kızlar iyice umutsuzlaştım nerede hata yapıyorum ? geçmişte çok hata yaptım ve erkeklere hep mesafeli yaklaşıyorum inanın asla izin vermiyorum bir şey hissetmediğim birine. falcılara bel bağladım resmen . amacı ne bu çocuğun ? benden az bile olsa hoşlanmasa görüşmek istemezdi tamam istedi ama görüşmedik hatta ben ağır konuştum ona ama yine de doğumgünü mesajı attı. hem çok ilgili hem çok ilgisiz hem görüşelim diyor hem mesaj atmayı unutuyor. tavrım tutumum ne olmalı kızlar. ben artık birileriyle birşeyler yaşamak istiyorum açıkçası beklemek istemiyorum :KK43:

Bu erkekler cidden dengesiz yahu. Sen nereye elimi atsam kuruyor dedin ya tam aynı cümleyi kuruyordum kendim için. Ama hislerime göre bu çocuktan hayır gelmez. Cevap vermemek çok ayıp. Bir de o kadar üstüne düştükten sonra. Erkeklerin whatsapp durumlarında falan çok mana aramamak lazım kanımca. Öylesine yazan birçok kişi tanıyorum. Hiç olumlu gelmedi açıkçası hareketleri. Umarım en yakın zamanda doğru kişi çıkar karşına :)

Bu erkekler cidden dengesiz yahu. Sen nereye elimi atsam kuruyor dedin ya tam aynı cümleyi kuruyordum kendim için. Ama hislerime göre bu çocuktan hayır gelmez. Cevap vermemek çok ayıp. Bir de o kadar üstüne düştükten sonra. Erkeklerin whatsapp durumlarında falan çok mana aramamak lazım kanımca. Öylesine yazan birçok kişi tanıyorum. Hiç olumlu gelmedi açıkçası hareketleri. Umarım en yakın zamanda doğru kişi çıkar karşına :)

yani dengesiz evet ama yani kendimde aramaya başladım kendimde de bulamıyorum bir şey mesafeli olmam dışında
ama üniversitede 2. senem bitiyor kimseyle flört aşamasında bile bulunmadım
eve gelince normalleşiyorum oraya gidince herkes sevgilisiyle ben de kendimde bir şey arıyrum
ben de bir dengesiz oldum .
hatta geçen sene doğumgünümde bir kişi gül gönderdi kucak dolusu beyaz gül
daha sonrasında hiç muhabbet bile etmedik o derece oluyorum ben .
bu kaçıncı kişi anlamadım yani ama bu çocukla da herşey cok uygun ileriyi planlamak için bölümü ailesi vs üstelik yaşadığım şehirde de
o yüzden kafamda takılı kaldı:KK14:

bende kime dokunsam evleniyodu:44: zamanı gelince hersey yola giriyor sadece sabır:KK55:

2.5 yıldır hep sabır hep sevecek sevileceğim demeler avutmalar falcılara inanmak istemeler vs :KK76:
istediğim hemen ilişki değil zaten ama görüşmek isteyen söyleyen insan neden bunu yapar ki
aklım mantığım almıyor yada çiçek gönderen bir başka kişi de böyle
bende değiştirmem gereken bir şey mi var varsa nedir o :KK52:

2.5 yıldır hep sabır hep sevecek sevileceğim demeler avutmalar falcılara inanmak istemeler vs :KK76:
istediğim hemen ilişki değil zaten ama görüşmek isteyen söyleyen insan neden bunu yapar ki
aklım mantığım almıyor yada çiçek gönderen bir başka kişi de böyle
bende değiştirmem gereken bir şey mi var varsa nedir o :KK52:

bazen öyle zamanlar gelıyorki herkes mı aynı olur? dıyorsun...butun cınsler gelır senı bulur..aynı dönemlerden bende gectım falcı falcı geziyordum..falcı ne yapacaksa? bı ıkı soz soyluyordu bende bi gülümseme sanki ertesi gun hayatımın erkeğiyle karsılasacagım yada karsıma çıkan acaba faldaki çocuk bu mu ? demeye başlamıştım..resmen ağladığım günler oldu..ne kısmetsızım,benım mutlu olmaya hakkım yokmu falan filan derkeeeeennn..kendımı rahat bıraktım bı sure ılıskı mılıskı dusunmıycem,herseyden anlam çıkarmıycam kimseyle ılgılenmıycem vsvs. hoooop eşimle tanıştım..hemde hıc olamayacak bı sekılde..sankı resmen kurgulanmış..sana tavsıyem kendını bi süre rahat bırak..o ne yazmış,ne paylaşmış,sana ne msj atmış hepsını boşveer..gerçekten sadece kendınle ılgılen....

bazen öyle zamanlar gelıyorki herkes mı aynı olur? dıyorsun...butun cınsler gelır senı bulur..aynı dönemlerden bende gectım falcı falcı geziyordum..falcı ne yapacaksa? bı ıkı soz soyluyordu bende bi gülümseme sanki ertesi gun hayatımın erkeğiyle karsılasacagım yada karsıma çıkan acaba faldaki çocuk bu mu ? demeye başlamıştım..resmen ağladığım günler oldu..ne kısmetsızım,benım mutlu olmaya hakkım yokmu falan filan derkeeeeennn..kendımı rahat bıraktım bı sure ılıskı mılıskı dusunmıycem,herseyden anlam çıkarmıycam kimseyle ılgılenmıycem vsvs. hoooop eşimle tanıştım..hemde hıc olamayacak bı sekılde..sankı resmen kurgulanmış..sana tavsıyem kendını bi süre rahat bırak..o ne yazmış,ne paylaşmış,sana ne msj atmış hepsını boşveer..gerçekten sadece kendınle ılgılen....

ne kadar hoş allah birlikteliğinizi daim etsin mutluluğunuzu bozmasın :KK16:
çevremden e daha kimse yok mu ? kimseyle konuşmuyor musun yani o da mı yok demeler artık daraldım
kardeşimin bile diline düştüm ablam bize kaldı artık demeleri üzerimden espri yapmaları önceleri gülüyordum ama şimdi gülemiyorum.
peki ben bu kişiye nasıl davransam boşvermek gelmiyor içimden birilerinin de benden hoşlanabileceğini görmek istiyorum
kim bilir belki bu kişiyle gelecek bile düşünebilirim mantıklı ve yani hoşlanabileceğim tarzda da birisi.
ama genel yazılar unut boşver olursa aklın yolu birdir derim ona göre hareket ederim :26:

ne kadar hoş allah birlikteliğinizi daim etsin mutluluğunuzu bozmasın :KK16:
çevremden e daha kimse yok mu ? kimseyle konuşmuyor musun yani o da mı yok demeler artık daraldım
kardeşimin bile diline düştüm ablam bize kaldı artık demeleri üzerimden espri yapmaları önceleri gülüyordum ama şimdi gülemiyorum.
peki ben bu kişiye nasıl davransam boşvermek gelmiyor içimden birilerinin de benden hoşlanabileceğini görmek istiyorum
kim bilir belki bu kişiyle gelecek bile düşünebilirim mantıklı ve yani hoşlanabileceğim tarzda da birisi.
ama genel yazılar unut boşver olursa aklın yolu birdir derim ona göre hareket ederim :26:

seni çok iyi anlıyorum canım..ona ılgın olduğu ıcın birinin sana yürü be kızım kim tutar seni demesi yeterli,yani ben o dönemlerde oyleydim..hoslanıyosam tamam bıtmıstır..mıllet yok dedıkce ıyıce gıder yapışırdım adama..evde kalma muhabeti bitmez hayatım..daha ona bı care bulunamadı:KK1: ama onun ıcınde ılla bı ılıskı yasama..bıraz klasık olacak ama gerçekten zaamnı gelınce senı seven ınsanla tanışacaksın..eger bana fikrimi soracak olursan bu çocuğa yol ver derim..erkek bıraz olgun olmalı,dedıgının arkasında olmalı..yok öyle değilde böyleydi..yok arayacaktımda carttı curttu çocuk ıslerı bunlar...sana aslında olgun bırı lazım..senı taşıyan birisi..sen taşımayacaksın o seni taşıyacak..oyuzden acele etme tatlım:KK34:

seni çok iyi anlıyorum canım..ona ılgın olduğu ıcın birinin sana yürü be kızım kim tutar seni demesi yeterli,yani ben o dönemlerde oyleydim..hoslanıyosam tamam bıtmıstır..mıllet yok dedıkce ıyıce gıder yapışırdım adama..evde kalma muhabeti bitmez hayatım..daha ona bı care bulunamadı:KK1: ama onun ıcınde ılla bı ılıskı yasama..bıraz klasık olacak ama gerçekten zaamnı gelınce senı seven ınsanla tanışacaksın..eger bana fikrimi soracak olursan bu çocuğa yol ver derim..erkek bıraz olgun olmalı,dedıgının arkasında olmalı..yok öyle değilde böyleydi..yok arayacaktımda carttı curttu çocuk ıslerı bunlar...sana aslında olgun bırı lazım..senı taşıyan birisi..sen taşımayacaksın o seni taşıyacak..oyuzden acele etme tatlım:KK34:

haklısın aslında acelesi yok yol vermek gerek en başta değer verdiğini belli etmeli..
varsın kimse tanışmak konuşmak istemesin kısmet diyeceğim kabulleneceğim ama yine de hepsini düşünüyorum da
bende hata yoktu demek ki istedikleri yakınlıkta durmadım öyle. çok doğru söylediklerin teşekkürler ayrıca canım :KK42:

X