Anlamadım, sorun ne?

Acaba senden bir adım mi bekliyor? O aramadan aradin mi? Yada o msj atmadaan msj attinmi? Belki bunları olcuyordur..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

en sevdiğim zihniyet ya ' aaaa ilk buluşmada hemen öpüştün mü aa izin verdin mi ?' vs vs offf içimi daraltıyooo...canım sana gelince o kadar da kafana takma işi gücü vardır belki geri döner hemen umutsuz olma ..acele etme hepimiz ilişkilerimize zor başladık ama başladı mı tam gaz devam eder bekleyip göreceksin :)

haklısın canım, hala bekliyorum açıkcası hala bişey yok..

Acaba senden bir adım mi bekliyor? O aramadan aradin mi? Yada o msj atmadaan msj attinmi? Belki bunları olcuyordur..

iki günce önce dayanamayıp mesaj attım, facebooka yüklediği (kendi çizdiği resim hakkında) güzel çizmişsin yazdım, o da 30 dk geç mesaj attı, neresi güzel en çok? teşekkür ederim yazdı, bende fena olmadığını söyledim, güzel olduğunu falan.. o da cevap atmadı, bende tekrar mesaj attım muhtemelen çizim yeteneğini geliştiriyorsun, sonra görüşürüz yazdım.. o da tekrar mesaj attı, şehir dışında arkadaşlarıylaymış.

yani o günden beri mesaj da yok arama da.. benden adım falan beklediği de yok..

amacı ne anlamıyorum.

iki günce önce dayanamayıp mesaj attım, facebooka yüklediği (kendi çizdiği resim hakkında) güzel çizmişsin yazdım, o da 30 dk geç mesaj attı, neresi güzel en çok? teşekkür ederim yazdı, bende fena olmadığını söyledim, güzel olduğunu falan.. o da cevap atmadı, bende tekrar mesaj attım muhtemelen çizim yeteneğini geliştiriyorsun, sonra görüşürüz yazdım.. o da tekrar mesaj attı, şehir dışında arkadaşlarıylaymış.

yani o günden beri mesaj da yok arama da.. benden adım falan beklediği de yok..

amacı ne anlamıyorum.

biraz bekle bakalım cnm..elbet yine arayacak seni..ozaman sorarsın hayırdır? bu dengesizlik ne diye:KK19:

biraz bekle bakalım cnm..elbet yine arayacak seni..ozaman sorarsın hayırdır? bu dengesizlik ne diye:KK19:

bende onu bekliyorum işte, şimdi arayıp konuşsam haklıyken haksız duruma düşücem hemde kendimi küçük düşürcem, onun aramasını bekliyorum öyle göstercem sivri dilimi yavaş yavaş.. bakalım ararsa tabi.

bende onu bekliyorum işte, şimdi arayıp konuşsam haklıyken haksız duruma düşücem hemde kendimi küçük düşürcem, onun aramasını bekliyorum öyle göstercem sivri dilimi yavaş yavaş.. bakalım ararsa tabi.

Sabret arama canım..busefer de o benim peşimden koşsun dedirtmiyelim,aradığı zaman ,bir insanı öpmek nedemek bi sorsana..onların orda öpüp öpüp gitmek mi varmış?

Sabret arama canım..busefer de o benim peşimden koşsun dedirtmiyelim,aradığı zaman ,bir insanı öpmek nedemek bi sorsana..onların orda öpüp öpüp gitmek mi varmış?

Az önce facebook profiline baktım ne var ne yok diye.. bi tane kız 'ee ne zaman yemek yiyoruz?' yazmış, bu ne ya? ben o yemeği ikisinede öyle bi yediririm ki.. elime geçmesin o çocuk, aklı varsa aramasın, ararsa çok kötü şeyler söylicem!!!

Bence kendi kendinizi yiyeceğinize açık açık sorun arkadaş sınırınızı geçmişsiniz dudaktan öpmek nedir biz ne oluyoruz diye sorsaydınız keşke orada ama hala sorabilirsiniz amacı neymiş derdi neymiş :44:

Az önce facebook profiline baktım ne var ne yok diye.. bi tane kız 'ee ne zaman yemek yiyoruz?' yazmış, bu ne ya? ben o yemeği ikisinede öyle bi yediririm ki.. elime geçmesin o çocuk, aklı varsa aramasın, ararsa çok kötü şeyler söylicem!!!

Boşver canım..ne olduğunu az çok belli etmiş..facebook a da bakma,baktıkça kendine kızıyorsun,ben nasil bu adama kandim diye..Bunda da tecrübe edinmiş oldun..üstüne dusdukce kendini bişey zannedecek

Boşver canım..ne olduğunu az çok belli etmiş..facebook a da bakma,baktıkça kendine kızıyorsun,ben nasil bu adama kandim diye..Bunda da tecrübe edinmiş oldun..üstüne dusdukce kendini bişey zannedecek

Bidaha asla aramam :KK43: o ararsada terlemezsem!!! Ne zannediyor bu kendini ya, pislik.

Yani 18-28-38 farketmez erkeklerin mantikli dvrandigini pek gören olmamistr:) sadece asik kizlar -ayyyy canimm benim yarim bir baska- die inanir :) bu yüzden erkeklerin yaptiklarnda mantk arama.iki uç gün ilgilenme geri döner.d

Son düzenleme:
Aslan burcu olduğu için bu tip erkekler koşmaktan hoşlanmazlar ama koşturuldukları zaman kul köle olurlar o yüzden onun gözünde basit olmaktan kaçının. Ya bu adam aslan burcu olduğu için peşinizde koşmayıp ilgisiz gibi davranıyor ya da herkesle gönül eğlendiren ayran gönüllü biridir. Hareketlerine bakıp zamanla bu duyguyu anlarsınız o yüzden tetikte kalın sizinle konuşmak istediğinde dersini verin ki sizi kolay görmesin ve biraz da onun canı sıkılsın.

Merhaba kizlar.. Daha once yazdigim gibi Facebook sayfasinda bi Kiz 'ee ne zaman yemek yiyoruz' falan yazmisti.. Tahmin edin noldu? O yoruma baska bi Kiz yorum atti 'hayatim bu Kim?' Diye tabi ortalik birbirine girdi.. O iki Kiz resmen kavga etti onun facebookunda, o ise tek kelime bile yazmadi.. Kiz diyor ki 'o benim sevgilim uzak dur' oteki diyor ki 'biz evlenicez cik hayatimizdan'. Ben tek kelime yazmadim sadece okudum yazdiklarini, kufurler falan hava da ucustu. Cok ucuz kurtulmusum ya :KK43: bi insan nasil bu kadar pislik olabilir, resmen 3-5 kizi ayni anda idare ediyor.. Beni aramama sebebi de bunlarla mesgul olmasiymis.

Kizlara gelince asla bi erkek icin baska bi kizla kavga etmem, sessizce cekilirim. Eger erkek beni seviyorsa beni bu duruma dusurmez zaten. Onlar icin de uzuldum.

Belki inanmicaksiniz ama cok mutluyum ucuz kurtuldugum icin. Iyi ki 3 defa ciktik ve aramizda bise olmadi, diger kizlarla bise olmus, okudugum anladigim kadariyla... Keske hic karsima cikmasaydi, ama bi yandan da bu tecrube yanima kar kaldi. Artik her bana ilgi duyuyormus gibi davranana bende ilgi duymam..

Merhaba kizlar.. Daha once yazdigim gibi Facebook sayfasinda bi Kiz 'ee ne zaman yemek yiyoruz' falan yazmisti.. Tahmin edin noldu? O yoruma baska bi Kiz yorum atti 'hayatim bu Kim?' Diye tabi ortalik birbirine girdi.. O iki Kiz resmen kavga etti onun facebookunda, o ise tek kelime bile yazmadi.. Kiz diyor ki 'o benim sevgilim uzak dur' oteki diyor ki 'biz evlenicez cik hayatimizdan'. Ben tek kelime yazmadim sadece okudum yazdiklarini, kufurler falan hava da ucustu. Cok ucuz kurtulmusum ya :KK43: bi insan nasil bu kadar pislik olabilir, resmen 3-5 kizi ayni anda idare ediyor.. Beni aramama sebebi de bunlarla mesgul olmasiymis.

Kizlara gelince asla bi erkek icin baska bi kizla kavga etmem, sessizce cekilirim. Eger erkek beni seviyorsa beni bu duruma dusurmez zaten. Onlar icin de uzuldum.

Belki inanmicaksiniz ama cok mutluyum ucuz kurtuldugum icin. Iyi ki 3 defa ciktik ve aramizda bise olmadi, diger kizlarla bise olmus, okudugum anladigim kadariyla... Keske hic karsima cikmasaydi, ama bi yandan da bu tecrube yanima kar kaldi. Artik her bana ilgi duyuyormus gibi davranana bende ilgi duymam..

İnanmıyorum :eek: Kurtulduğunuza sevindim üzülmeyin.
Adam harem kurmuş,kim bilir yorumları okurken ne eğlenmiştir..
İyiki muhattap olmamışsınız.
Keşke o yorumları görebilseydim neler yapmış acaba ne vaatlerle kandırmış..

bende öyle diyorum zaten herkes içinden geldiği gibi yaşamalı aa bunu nasıl yaptın diyenlere kızıyorum siz niye üstünüze alındınız ki aynı şeyi söylüyoruz :)

Doğru haklısın ne bileyim bi yere çıkarken son bi bakış yaptım da hızlı okuyacağım diye anlamadım demek ki tam kusrabakmayın

İnanmıyorum :eek: Kurtulduğunuza sevindim üzülmeyin.
Adam harem kurmuş,kim bilir yorumları okurken ne eğlenmiştir..
İyiki muhattap olmamışsınız.
Keşke o yorumları görebilseydim neler yapmış acaba ne vaatlerle kandırmış..

Canim yorumlari silmis hep, uyanik. Diger kizlar gormesin diyedir..

En son okudugum kadariyla 3 Kiz kavga ediyordu.. 2 degil.

Ilk kiza evlenicez diyip birlikte olmus herhalde, surekli biz evlenicez, evlenmemiz gerek yaziyordu, oteki Kiz direkt sevistiklerini yazdi.. Benim sevgilim sevisiyoruz gibisinden. Oteki Kiz da ikisine kufur ediyordu ... Sevgilimden uzak durun ..... Falan.

Kizlardan biri 'umarim bu yazdiklarini annen gormez hayatindaki o..lari' yazdi. Tabi bunlar soz dalasina devam etti.. Ondan sonra bi baktim baska kadin 'Ben annesiyim ve biliyorum oglum iyi biri, seviyorum seni canim' yazdi. Sonra o umarim annen gormez diyen kiz 'ay cok tatli' yazdi. Yuzsuz Kiz ya haha

Sonra ne oldu bilmiyorum, kaldirmis yorumlari.

Ben bile yorumlari okurken eglendim ne yalan soyliyim. :KK43: cok ucuz kurtulmusum cooooook.

X