bebiş istiyorummmmmm

biumudd

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2014
2
0
slm kızlar ben yeni üye oldum 6 aylık evliym henüz bebeğim olmadı sizce henüz erken mi ilgilenenler varsa tnışalım sohbet edelim:2::2:

slm kızlar ben yeni üye oldum 6 aylık evliym henüz bebeğim olmadı sizce henüz erken mi ilgilenenler varsa tnışalım sohbet edelim:2::2:

merhaba, yaşınızı bilmiyorum ama 6 aylık bir evlilik için sakın geç kaldığınızı düşünmeyin. eğer 6 aydır istiyor ve deniyorsanız şunu söyleyebilirim en az 1 yıl boyunca gün aşırı ilişkiye girmenize rağmen bebek sahibi olamıyorsanız işte o zaman düşünmeye başlayabilirsiniz. şunu bilincki kimse ilk istediği ayda hamile kalamıyordur kalanlarda parmakla gösterilir. yani şuan için çok erken, telaş yapmayın. size tavsiyem gebelik için, bence her kadının yaptırması gereken bazı ön hazırlıklar, tetkikler yaptırmanızdır. bunlardan biri ultrason çektirerek yumurtalıklarınıza kist ve benzeri yapıların olup olmadığını öğrenmektir. bir diğeri ise adetinizin 2.günü gidip hormonlarınıza baktırmalısınızdır. birbaşka tetkikte alttan baktırarak iltihap enfeksiyon var mı onu tespit etmektir. çünkü o bölgedeki enfeksiyon yada iltihapta erkekten gelen hücrelerin yaşamasını güçleştiriyor. umarım sağlıklı bir bebeğe kavuşursunuz

X