kilo almak istiyorum artık :((

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.189
193
Merhaba canlarım :KK43: benim bir kaç sorunum var yardımcı olursanız cok sevinirim çırpı gbi dolanmaktan bıktım en son tartıda 37 kiloya düstügümü görünce öleceğimi düsündüm :S yaklasık bir haftadır çok sıkı şekilde yemek yiyorum ve her yemekten sonra bi kasık bal yiyorum fakat henuz kilo alamadım annemin dediğine göre vucut bunca zamandır zayıf oldugu için direnc gösteriyor böyle devam et bi sonraki hafta alırsın dedi sizce dogrumudur böyle devam edersem alırmıyım extra olarak ne tavsiye edersiniz bu da olmazsa artık özel hastaneye gitmeyi düsünüyorum devlet hastanelerinden iştah surubu haric bi fayda göremedim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasin kac evlimisin bilmiyorum ama ben emzirme doneminde kilo aldim 47 kilo idim 60 oldum kendimi o sekilde cok begeniyordum ama araya baska problemler girdi kafaya herseyi takan biriyim hem zayiflamaya basladim yine hemde sutum azaldi.ama kendi.le barisik olmalisin.ben en azindan oyle yapiyorum.etrafimdaki ne kadar zayifsin yede kilo al tavsiyelerinden biktim.artik dovesim geliyor onlara.kilolara hic takilmam laf etmem ama nedense zayiflara herkes laf soyleme hakkini buluyor kendinde.kilolu olmak kadar kafaya takilan bir konu bu.herneyse emzirme doneminde ne yaptimda kilo aldim dersen.hurma kuru incir komposto.tahin pekmez marul bol yesillik 3 saatte bir agzin bos kalmiycak muhakkak yiceksin.benim yedigim kadar birbaskasi yeseydi obezite olurdu ben malesef 60 olabildim ancak ama cok guzel olmustum kisa surdu:KK43:((

X