Evde durmayan koca :(

Öncelikle düzelir esin insallah tez zamanda.valla ben evlendim mi ayri eve mi ciktim bilmiyorum 2yillik evliyim esim erkek kuaförü sabah 8bucuk gibi cikar 12-1,30 arasi gelir ilk zamanlar bende calistigim icin cok sorun olmuyodu ama su an 8aylik bi melegim war bi pazari var o pazardada ya kaynanamgile gideriz yada o arkadaslariyla takilir sikayetci olsam hic sosyal hayatim yok diye dikayet eder sanki ben cok sosyalim kizim cok huysuz hic bi yerde durmaz hele tek basima hic basa cikamiyorum annemler uzak komsular yaslari buyuk hic sarmiyo arkadaslarin geneli calisiyo falan felan anlayacagin beterin beteri war.

😞 benimkide ayni 10 yildir... sinir ediyo bazen... bizi ihmal etmiyor isten sonra bizle gezer ama aksam mutlaka cikar iki gune bir 😡 kavgada etsen kussende lafda soksan suratta assan degismedi kii oda bir basak 😑 bekliyorum belki duzelir😩

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar benim esimde her cumattesi aksam cikar cemiyete gider ps3 oynarlar 4e kadar ona tamam ama pazat gunleride ya maclari ya mac toplantisi yapiolar surekli bizde cunartesi calistigimiz icin pazat gunu ziyan oluyor hafta icide bos oluyoruz ama onuda oglumun kres gunlerine ayarladik bi o evde bigun ben bugunden itibaren hci seslenmicem naparsa yapsin bakalkm hosuna gidicekmi ben biktim artik pazar gunlerim hep zehir git diyorum macina mactan sonra yok kahvalti yok su yok bu sanki cumartesi geceleri sohbet edemiyolar.

Canım benim eşim yaklaşık 1 senedir ırakta aşçılık yapıyor ve şuan kurs için geldi 3 ay yanımızda benimde 16 aylık kızım var benim eşimde öğlen 12 de kursa gidiyor geliyor ve yemek yiyip sitemizdeki spor salonuna gidiyor vücut çalışıyor sporu erken biterse çok yorgun olmazsa hemen ordan eve gelip yemek yiyip balık tutmaya gidiyor ve geç geliyor bende başta çok sorun yapıp surat asıyordum ve yapmamaya karar verdim mesela şuan diyorum aşkım hani nezaman çıkacaksın yemek yapicam yemek yapicam gibi şeyler söylüyorum sürekli hadi çık aşkım sen erken git bugün falan diyorum ve farkettimki ben böyle dedikce daha çok evde duruyor ve bizimle daha çok ilgileniyor sabahları daha bir mutlu kalkıp kızımla ve benimle resmen oturup oyunlar oynuyor :)
Ne kadar sık boğaz etmezsen okadar çok evde durmaya başlıyorlar kuzum bence birde yay burcuysa senin eşinde benim eşim gibi böyledir ev dar gelir sürekli birşeylerle uğraşıp hava almak isterler :)

Başak burcuymus esin onlarda bu anlattığım gibi olurlar kuzum :)
Sıkma canını hep beraber eşlerimizin bekar arkadaşlarının evlenmelerini beklicez mecbur :KK70:

Son düzenleme:
X