Karbonhidrat delisi

Canım yeni gördüm mesajını ben keseyi 6.haftada gördüm ama kalp atışını hala duymadım sadece gördüm kalp atışlarını inip kalkıyodu:KK66: doktor ne dedi cnm?prıblem yoktur inşallah

Keseyi gordum canm bugun cok sukur 5 haftalikmiss 15 gun sonra kalp atisi icin sekere bakmak icin cagirdi canm ayy cok heycanliydi canm ya doktor ici dolu bos gebelik degil dedi ohhh cok sukur dedim aglamamak icin zor tuttum kendimi....

Keseyi gordum canm bugun cok sukur 5 haftalikmiss 15 gun sonra kalp atisi icin sekere bakmak icin cagirdi canm ayy cok heycanliydi canm ya doktor ici dolu bos gebelik degil dedi ohhh cok sukur dedim aglamamak icin zor tuttum kendimi....

Hayırlı olsun cnm Allah kucağımıza almayıda nasip etsin çok kötü şeyler aklına getirme ya boş gebelik binde bir olan bişey çok evhamlanmıyorum ben çok güzel bir duygu değil mi?

Kızlar ben bugün tartıda 55i görğnce inanmdım ve az yemeye karar verdim artık iki ayda 5 kilo almışım inanamyrm ya hemen kontrol altına aldım ben bu işi artık dikkatli yiycem sigarayıda bıraktım onunda etkisi var

Kızlar ben bugün tartıda 55i görğnce inanmdım ve az yemeye karar verdim artık iki ayda 5 kilo almışım inanamyrm ya hemen kontrol altına aldım ben bu işi artık dikkatli yiycem sigarayıda bıraktım onunda etkisi var

Iyi geceler cnm baya almissin kiz ben de yiyorum ama 2bgundur guatir ilacimin dozunu yukselti doktor istahim kesildi eskisi gibi acikmiyorum bana ilk gebelimi ogrendimde simdi ne kadar yersen ye ilerde miden bulanip yiyemiycen dedi herkes ama midem hala bualnmiyo cok sukur.

Iyi geceler cnm baya almissin kiz ben de yiyorum ama 2bgundur guatir ilacimin dozunu yukselti doktor istahim kesildi eskisi gibi acikmiyorum bana ilk gebelimi ogrendimde simdi ne kadar yersen ye ilerde miden bulanip yiyemiycen dedi herkes ama midem hala bualnmiyo cok sukur.

Canım valla en başta bulanmyosa hala bulanmaz benm 8 haftadır bulanmadı ama dikkat etmeye karar verdim gerçi baklava dolma götürüyorm yine ama gerçekten kızlar sigarayıda bırakmak beni çok etkiledi

canım nasılsın nasıl geçiyor hamilelik?

Iyi gidiyo canm cok sukur 8 haftalik olduk bakim 1 hafta once ikiz oldugunu ogrendik senin nasil geciyo benim sol bacagim cok agriyo yurudugumde kalcamin icinden geliyo aci yuruyemiyorum cinsiyeti belli oldumu senin

Yok cnm benim belli değil daha çatlıycam meraktan benimde 11 hafta oldu ayy ikiz zor ama :KK66: kilo aldıysan birden bire ondan ağrıyodur benimde sırtım çok ağrıyo kilo aldım ya 6 kilo;( senin kilo durumu nasıl?

25 aylik oğlum var hicbirsey asermedim şimdi gene hamileyim gene tık yok :)) ama herifin burnundan getirmek bu sefer niyetim

Son düzenleme:
X