Allah rızası için yardım facebooktan eşim eski kız arkadaşını hergün takip ediyor

bir ayrıntıyıda söylemeden geçemeyeceğim.
eşimin face hesabını geçenlerde ondan habrsiz
tamamen sildim.her şeyine baktım ama
hareket dökümlerine bakmadım, ben de
eminim ki o da eski eşine bakmıştır.
sırf bunu görmemek için, eger görseydim
bende senin gibi delirirdim herlde.
bazen şu hayatta bilerek görmek istediklerimizin
bize vereceği acı yerine, bilerek görmemek daha iyi galiba:KK17:

belkide bakmamıştır cnm senin ki...iyi bak eşin bişey dememiş sürekli benim ki gibi bakıyo olsa kavga çıkardı inatlaşırdı eminiiiim

canım bence bildiğini söyle ve ondan bunu yapmamasını rica et, üzüldüğünü söyle, seni seviyorsa zaten artık takip etmeyi bırakır

daha ilk yılımızdada aynısı oldu..ama dün gözlerimden anladı uykusuz olduğumu birde sinirliysem konuşmam daki samımıyet istemsiz değişiyo oda anladı ne oldu dedi bnde dün hiç uyumadım sinirden dedim oda kime neden dedi bişey demedim sadece sana dedim ne oldu bişey mi söyledim kıracak dedim hayır hkonuşmaların gayet güzel dedim o zaman neden dedi öyle işte sorma dedim kapattım konuyu...anlamıştır diye umut ediyorum ..

belkide bakmamıştır cnm senin ki...iyi bak eşin bişey dememiş sürekli benim ki gibi bakıyo olsa kavga çıkardı inatlaşırdı eminiiiim

artık bakıp bakmadığını anlamama imkan yok tamamen sildim faceyi.
ona da söyledim bi ara denemiş açamamış tabi, yüklü olan fotoları ne yaptın dedi
valla foto falan umrumda değildi dedim o yüzden tartıştık sadece.
bilerek bakmadım inanki, ben bakıyorsam o da bakıyordur ve çoğu insan da bakıyor emin ol.
çünkü kimsenin bakılan kişinin de hbri olmadan merak gideriliyor.
en azından ben öylesine bakıyorum:KK31:

ona da söyledim bi ara denemiş açamamış tabi, yüklü olan fotoları ne yaptın dedi
bilerek bakmadım inanki, ben bakıyorsam o da bakıyordur ve çoğu insan da bakıyor emin ol.

canım bence iyi yapmamışsın eğer eşin illada yapacaksa senden habersiz başka bi face hesabı açar yine yapar bildiğin faceten yaparken en azından haberin oluyodu arkandan bişey dönüyosa görüyodun allah korusun. şimdi senin kızdığını bildiği için yeni hesap açacak ama sana söylemeyecek bence. ama görüp üzülmektense haberim olmasın diyosan o ayrı canım ben aklımdan geçeni söylim dedim:KK31:

canım bence iyi yapmamışsın eğer eşin illada yapacaksa senden habersiz başka bi face hesabı açar yine yapar bildiğin faceten yaparken en azından haberin oluyodu arkandan bişey dönüyosa görüyodun allah korusun. şimdi senin kızdığını bildiği için yeni hesap açacak ama sana söylemeyecek bence. ama görüp üzülmektense haberim olmasın diyosan o ayrı canım ben aklımdan geçeni söylim dedim:KK31:

:18::18: inşallah öyle birşey yapmaz
bizim evimizde net yok, internetten de çok anlayan ve meraklı bir insan değil.
sadece fotolar için kızdı, bayağı bi tartıştık ama sonra barıştık.
kızınca sağır olur duymaz söylediklerini ama barışınca aklı yerine gelir yeniden.
o benim facemi yıllar önce nişanlanmadan kapatmıştı halbuki:KK53:

:18::18: inşallah öyle birşey yapmaz
bizim evimizde net yok, internetten de çok anlayan ve meraklı bir insan değil.
sadece fotolar için kızdı, bayağı bi tartıştık ama sonra barıştık.
kızınca sağır olur duymaz söylediklerini ama barışınca aklı yerine gelir yeniden.
o benim facemi yıllar önce nişanlanmadan kapatmıştı halbuki:KK53:

bilmiyorum canım ama bildiğin face kullanması daha iyiydi bence:26:

bilmiyorum canım ama bildiğin face kullanması daha iyiydi bence:26:

hayırlısı ne deyim isterse neler yapmazki bir adam:26:
Allahımla onun arasında, ben sadece görüp sinirlerim gerilsin istemedim.
bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler:nazar:

daha ilk yılımızdada aynısı oldu..ama dün gözlerimden anladı uykusuz olduğumu birde sinirliysem konuşmam daki samımıyet istemsiz değişiyo oda anladı ne oldu dedi bnde dün hiç uyumadım sinirden dedim oda kime neden dedi bişey demedim sadece sana dedim ne oldu bişey mi söyledim kıracak dedim hayır hkonuşmaların gayet güzel dedim o zaman neden dedi öyle işte sorma dedim kapattım konuyu...anlamıştır diye umut ediyorum ..

ama canım benim sen söylemeden anlayamaz ki, ilk yılında öyle olmuşsa ardından çok zaman geçmiş, bence söylemelisin ama sen bilirsin tabi canım

ama canım benim sen söylemeden anlayamaz ki, ilk yılında öyle olmuşsa ardından çok zaman geçmiş, bence söylemelisin ama sen bilirsin tabi canım

öğrendiğim gece hiç uyumadığım için ertesi gün nette görüşünce anladı gözlerimden çocuk mu uyutmadı dedi kavga edecek gibi konuşuyorsun dedi bide birazda sinirden dedim kime neden diye ısrarla sordu bnde sana sinirliyim dedim kırdım mı neden dedi öle işte sineye çekiyorum şuan ama çok sinirliyim dedim anladı herhalde bide engelledim baktıklarını facede aramadada gözükmüyor bakmıyo sanırım 2 gündür anladı herhalde..ya buğün migrenim çıktı kaç gün geçti toparlayamadım kendimi

evt foto örnekleri yoksa..bnde hep şu fotolarımı kopyalayım diyorum facede silinirse falan diye bi ona vakit bulamıyorum doğrudur.ilk yılımızdada olunca 2 arkadaşının hanımlarıyla oturuyorduk tekide dedi eski erkk arkadaşlarıma bnde bakyorum meraktan bişey olmaz diye digeride olmaz y aa öle yok bnim eşim yaparsa söle böle dedi kafamı karıştırdı zaten canım sıkkın dı ama şuda bi gerçek itiraf ediyorum bnde evlendiğimiz senelerde baktım eskilere ne durumdalar diye ama sonra hiiiiiiiiiiç bakmadım zaten onu baktı diye suçlamıyorum ama sürekli rutin hergün bakıyor ya işte o bni sinir ett:KK43:

X