Allah rızası için yardım facebooktan eşim eski kız arkadaşını hergün takip ediyor

efsun13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2012
29
5
facebooktan eşim eski kız arkadaşını hergün takip ediyor 4 yıllık evliyiz ve 3 aylık bebegim var herşey yolunda aslında ama durum bu ve ben yeni öğrendim yıllardır girip bakıyormuş faceden ne yapıyım ben ne edeyim bilemedim saat oldu kaç bn kafayı yicem Allah rızası için fikir verin çalışmıyorumda ayrılayım desem 2 yıldır kötü kavgalarımız bile olmuyor ama neden takipte birde ben uyurken bakıyormuş saati yazıyo sabah 4 te 5 te offfffffffffff içim çok acıyo nolur ne yapmalıyım nedmeliyim bide eşim asker denizci 2-5 ay sonra gelcek tek görüştügümüz 5 dak nette demekki bide ona bakmaya vakit ayırıyormuş ben çocuğu dururken

facebooktan eşim eski kız arkadaşını hergün takip ediyor 4 yıllık evliyiz ve 3 aylık bebegim var herşey yolunda aslında ama durum bu ve ben yeni öğrendim yıllardır girip bakıyormuş faceden ne yapıyım ben ne edeyim bilemedim saat oldu kaç bn kafayı yicem Allah rızası için fikir verin çalışmıyorumda ayrılayım desem 2 yıldır kötü kavgalarımız bile olmuyor ama neden takipte birde ben uyurken bakıyormuş saati yazıyo sabah 4 te 5 te offfffffffffff içim çok acıyo nolur ne yapmalıyım nedmeliyim bide eşim asker denizci 2-5 ay sonra gelcek tek görüştügümüz 5 dak nette demekki bide ona bakmaya vakit ayırıyormuş ben çocuğu dururken

Üzme canını yaptığı doğru değil ama öylesine meraktan da bakıyor olabilir biz kadınlar nasıl herşeyi merak ediyoruz erkeklerde de var merak madem aranız iyi hiç konusunu bile açma ama anladığını belli ettir minik minik nüanslarla :KK66:

Ona açık açık sor,neden böyle birşey yapma gereği duydun diye? Konusmadikca bu içinizde iyice büyüyecek.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evlendiğimiz sene sordum o zamanda derhaneye gitmemi fırsat bilip bakıyordu rahat rahat şimdi kendi telefonuna aldı internet işinden giriyo aynı bilgisayardan girmiyoruz diye içi rahat anlamyacağımı sanıyor.sorduğumda bişey demedi güldü...özlem mii var dedim güldü sordum sırıttı öyle..zaten seni seviyorum falan güzel sözcükler kullanan biride degil hee hakkını yeemeyim milletin yanında bi canım der bi kere de bebeğim dedi oda hamilelikte yakınlaşamadık çok özlem duydu ondan herhalde...

En başta konuşup bi cevap alamadan kapattiniz mi gerçekten konuyu? Anladığım kadarıyla ciddiyetsiz bi erkek eşiniz konuşmak da zordur tabi...keşke ilk gördüğünüzde tepkinizi verseymişsiniz şu an ne yapılabilir tam bilmiyorum ama bence her şeyi göze alarak açık açık tekrar konuşmayı deneyin...

ßůšr@

Yani sizi gerçekten seviyorsa ya da sevgiyi dw geçelim saygı duyuyorsa kirildiginizi ya da kizdiginizi bile bile kayıtsız kalamaz size karşı diye düşünüyorum ben...

ßůšr@

Bebeğim 3 aylik demişsiniz bence onunla ilgilenin konuşmadan rahatlayamazsiniz konuşun ama en büyük sorununuz da buymuş gibi davranmayin annelik gerçekten çok sağlam bir psikoloji istiyor inanın benim de 6 aylik bi bebeğim var ben artık hiç bir şekilde ilgilenmiyorum bütün enerjimi sevgimi ogluşuma harcıyorum canıma yazık değil mi ya erkeğin neyini kiskaniyim ne yapmak isterse yapsın diyorum ha yaparsa da kendi sorunu herkesin bir seviyesi olmalı diye düşünüyorum artık...

ßůšr@

Konusmus mu ten tene degmis mi hayirsa gormezden gel, merak etmistir sadece

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evlendiğimiz sene sordum o zamanda derhaneye gitmemi fırsat bilip bakıyordu rahat rahat şimdi kendi telefonuna aldı internet işinden giriyo aynı bilgisayardan girmiyoruz diye içi rahat anlamyacağımı sanıyor.sorduğumda bişey demedi güldü...özlem mii var dedim güldü sordum sırıttı öyle..zaten seni seviyorum falan güzel sözcükler kullanan biride degil hee hakkını yeemeyim milletin yanında bi canım der bi kere de bebeğim dedi oda hamilelikte yakınlaşamadık çok özlem duydu ondan herhalde...

siz severek evlenmediizmi bide eski sevgilisiyle nasıl ayrılmış madem kıymetliymiş ayrılmasaymış evlenseymiş

aileler tanıştırdı 7 ay sonrada evlendik es ki sevgilisini ailesi bile bilmiyo herşey yaşamışlar maalesef kız aleviymiş benimki kız telefona çıkmayınca evini aramış annesi açmış bn kızımı aleviyle evlendircem demiş öyle mecburi bitmiş birde biz nişanlıyken kız benimkine msj e mail atmış baya demekki sonradan anladım arada tadımızın kaçması ondan mış:KK43:((hatta dedim baya tartıştık emailini tel nonu değiştir diye kavga ettik kaç ay küs kaldık barışmadı bile ben gidiyorum sürekli barışmaya yıllarca küsecek potansiyelde...değiştirmedi hala aynı

Bebeğim 3 aylik demişsiniz bence onunla ilgilenin konuşmadan rahatlayamazsiniz konuşun ama en büyük sorununuz da buymuş gibi davranmayin annelik gerçekten çok sağlam bir psikoloji istiyor inanın benim de 6 aylik bi bebeğim var ben artık hiç bir şekilde ilgilenmiyorum bütün enerjimi sevgimi ogluşuma harcıyorum canıma yazık değil mi ya erkeğin neyini kiskaniyim ne yapmak isterse yapsın diyorum ha yaparsa da kendi sorunu herkesin bir seviyesi olmalı diye düşünüyorum artık...

ßůšr@

evt haklısınız ama bn ve çocuğumla 5 dak lık sadece nette konuşurken bi yandanda ona bakması aptal yerine konmam ağır geliyor ...

Üzme canını yaptığı doğru değil ama öylesine meraktan da bakıyor olabilir biz kadınlar nasıl herşeyi merak ediyoruz erkeklerde de var merak madem aranız iyi hiç konusunu bile açma ama anladığını belli ettir minik minik nüanslarla :KK66:

ama belli edersem başka yolunu bulur diye düşündüm ne zamana kadar gidecek daha bu bakma meraktayım...ilk yıl yine yakaladım konuştum işte bana sırıttı öylesine bakıyorum dedi son 3 yıl da telefondan başka netten bakmış anlamayım diye..

Bir kere canım dedi, bir kere de bebeğim dedi. :KK53: O ne ya sayıylamı oluyor bu. Lutfetmiş beyimiz. Bende eski sevgililerimin face profillerine ara sıra bakıyorum. Hayatımda biri varkende bakıyordum. Evet güzel birşey değil kabul ediyorum. Sevgilim yapsa anlayışla karşılayamazdım. Bu ne tezatlık diyeceksiniz ama öyle. Ben sadece meraktan ne var ne yok diye bakarım. Duygusal birşey kesinlikle hissetmem. Ama hergün de bakılmaz. Onun altında başka birşey aramalısınız. Birde sorduğunuzda sırıtması falan çok sinir bozucu. Adam gibi konuşamıyormu o ne öyle dalgaya alır gibi. Doğru düzgün kavga etmiyoruz demişsiniz de zaten doğru düzgün birarada olmuyorsunuz ki. Adam bir gidiyor aylarca yok hangi ara kavga edeceksiniz. Bence kesinlile bu konuda nekadar kırıldığınızı ve kızgın olduğunuzu belli edin. Alttan almayın. Sırıtmasına da müsade etmeyin.

canım o meraktan bakıyordur.tabi bakmaması lazım ama bazen biz bile acaba naptı diye sırf sıkıntıdan meraktan baktığımız oluyor

Bir kere canım dedi, bir kere de bebeğim dedi. :KK53: O ne ya sayıylamı oluyor bu. Lutfetmiş beyimiz. Bende eski sevgililerimin face profillerine ara sıra bakıyorum. Hayatımda biri varkende bakıyordum. Evet güzel birşey değil kabul ediyorum. Sevgilim yapsa anlayışla karşılayamazdım. Bu ne tezatlık diyeceksiniz ama öyle. Ben sadece meraktan ne var ne yok diye bakarım. Duygusal birşey kesinlikle hissetmem. Ama hergün de bakılmaz. Onun altında başka birşey aramalısınız. Birde sorduğunuzda sırıtması falan çok sinir bozucu. Adam gibi konuşamıyormu o ne öyle dalgaya alır gibi. Doğru düzgün kavga etmiyoruz demişsiniz de zaten doğru düzgün birarada olmuyorsunuz ki. Adam bir gidiyor aylarca yok hangi ara kavga edeceksiniz. Bence kesinlile bu konuda nekadar kırıldığınızı ve kızgın olduğunuzu belli edin. Alttan almayın. Sırıtmasına da müsade etmeyin.

çok acımasız inatçı bi adam ailesi bile kendi yokken bana böle yapıyo demi diyo oğullarına söylese ya yok anası bile bana kızar oğluna uygun bi dillle söyler ailesinede aşırı nazik hep haklılar vs. en başında çok tartıştık taşı resmen yontmaya çalıştım beni çok yıprattı yıpratıyorda ama hamilelik filan derken kavga etmez olduk eskisi gibi de diğiniz gibi evdede yok fazla o yüzden nasılsın ne yapıyorsun diyoruz 5 dak geçiyo zaten:KK43:(ama hakkını yiyemem ilk zamankinden daha başka şimdiki hali baktım adam olacak gibi bende yaşım geçmeden çocuk sahibi olmak istedim...

canım o meraktan bakıyordur.tabi bakmaması lazım ama bazen biz bile acaba naptı diye sırf sıkıntıdan meraktan baktığımız oluyor
evt haklısınız ama her gün bakıyo hergün benim facede profilime bakıp sevgi ile ilgili şeyleri beğenmiyo bile ona vakit ayırıyo ağır geliyo..........

aslında sakin bi şekilde güzelce konuşsan eşinle hatasının farkına varır belki canım.ama meraktan olduğu büyük ihtimal

hergün profiline bakıp ne yapıyor yani anlamadım o kısmını..mesajlaşma görüşme vs yok mu?
bence olmalı mutlaka,telefon görüşmeleri falan da oluyordur,bence başka birkaç şey daha bulmaya çalışın,karar vermenizi kolaylaştırır...

Bir kere değil iki kere değil alışkanlık haline gelmiş gibi sürekli bakması görmezden gelinir gibi değil arada nadir baksa tamam meraktan da sürekli olması canınızı sıkar eşinizle bir araya geldiğinizde açık açık konuşun rahatsız olduğunuzu net bir şekilde dile getirin olmaz öyle saçmalık kendinizi üzmeyin bebişiniz var sakince konuşun derim duruma göre hal alırsınız :KK25:

Anladığım kadarıyla facebook şifresi var sizde girin kızı engelleyin.Belki sizin engellediğinizi farkına varmaz kızı bulamayıncada zamanla vazgeçer.
Farkına varırsada size soramaz bence kendi kaldırırsada siz artık tepkinizi koyarsınız.Benim aklıma bu geldi.:44:

X