Yürüyerek zayiflamaya varmisiniz???

akşam yine merdivenleri arşınlıycam :KK1:
bugün 47 dakka yapmayı planlıyorum aksilik olmazsa
eğer yapabilirsem belki daha fazla :)

Yürüyüş gibisi yok ben yürüyüşle geçen sene 10 kilo verdim . Sabah akşam 1saat yürüdüm .7,8 kilo daha vermek istiyorum bugün başlıyorum yürüyüşee.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

süpersiniz :) :nazar:

bugünkü spor özetim kızlar

50 dakka merdiven inip çıktım :nazar::nazar::nazar:
scquat 1/30 :)

bugünlük bu kadar şimdi dinlenme zamanııı :KK14::KK14:

bende bugün bi yapayım dedim ilk 50 çok rahat geldi bakalım ne kadar devam edebilcem :)

Ben başlasam da artırarak gitmeyi düşünmüyorum, çok zorluyor. Mecalim kalmıyor. Sabit bir sayıda giderim.
Bu arada kimsecikler yok :44:
Benim mesai bitmek üzere canım iyi akşamlar.

Ben başlasam da artırarak gitmeyi düşünmüyorum, çok zorluyor. Mecalim kalmıyor. Sabit bir sayıda giderim.
Bu arada kimsecikler yok :44:
Benim mesai bitmek üzere canım iyi akşamlar.

ben zorlanmadım valla ne kadar fazla o kadar kas demek :KK1:

iyi akşamlar şekerim bende çıkcam uzancam biraz :)
iyi bak kendine:KK16::KK16:

:nazar:meraba arkadaşlar bende günlük yürümek istiyorum .2 haftadır sabahları yarım saat yürüyorum. işe gitmeden gerçekten çok mutlu oluyorum .böyle bir grupla yürümek çok daha güzel olacak.en azından birbirimize destek oluruz böylec
ben zorlanmadım valla ne kadar fazla o kadar kas demek :KK1:
e

iyi akşamlar şekerim bende çıkcam uzancam biraz :)
iyi bak kendine:KK16::KK16:

merhabalar arkadaşlar,
ben de günde bi saat yürüyüş yapıyorum..10 dk ısınma-yürüyüş,50 dk hafif tempolu düz koşu yapıyorum.
15 kg verdim. 6 kg fazlam var.:emir_bebek:2 çocuğum var küçüğü 7 aylık oldu:nazar:
l carnitin ve cla kullanıyorum düzenli spor yaptığım için...daha yeni başladım carnitin ve cla ya bakalım ne olacak
hadi kolay gelsin hepimize bol sporlu günler:KK1::KK76:

yaklaşık 2 yıldır, bi aksilik olmazsa eşimle her akşam 45-60 dakika arası yürüyoruz. Toplamda 4 kilo verdim ancak, tek başına yürüyüş malesef yeterli değil. Özellikle zor dönemlerde ciddi tatlı tüketimi sorunu ile karşı karşıyayım. Dolayısı ile işleri doğal olarak zorlaştırıyor bu.

Bunun da önlemini şöyle aldım :)

Tatlı yiyeceğim zaman akşama bırakmıyorum, gündüzden ve makul miktarda tüketiyorum (öğlen 16:00 ya kadar) bu durumda yeni kilo almıyorum ama en azından eskisini muhafaza ediyorum istediğim birşeyi yiyerek.

Akşamları ağırlıklı sebzeye yöneliyorum ve mümkün mertebe 21:00 sonrası da yemiyorum. Akşam meyvesini abarttığımız ve meyve şekerinin nelere kadir olduğunu biraz geçde olsa öğrendim :)

ez cümle, düzenli egzersize evet ama dengeli bir beslenmeyle birlikte...

bendeeee geldimmm. akşamları iş çıkısı yarım saat kadar yürüyorum bende. ekmeği cok yiyordum onuda kestim şükür:KK36:
84 kilo idim 2 haftada 2 kilo vermişim bugun yine tartılacağım. inşallah vermişimdir. :KK1: bol bol kilosuz günlere hep beraber :KK9:

Bende bantta yuruyorum canim bugun 45 dk yurudum ama ne yaradi 4 dilim etimek tatlisindan yedim aksam yemegi 2 dilim t.b ekmegi ve salatayla gecistirdim hic hos bi gun olmadi

bendeeee geldimmm. akşamları iş çıkısı yarım saat kadar yürüyorum bende. ekmeği cok yiyordum onuda kestim şükür:KK36:
84 kilo idim 2 haftada 2 kilo vermişim bugun yine tartılacağım. inşallah vermişimdir. :KK1: bol bol kilosuz günlere hep beraber :KK9:

zaten işin en zor kısmı düzenli beslenebilmekte değil mi ki , yedikçe yiyoruz :)

Bende bantta yuruyorum canim bugun 45 dk yurudum ama ne yaradi 4 dilim etimek tatlisindan yedim aksam yemegi 2 dilim t.b ekmegi ve salatayla gecistirdim hic hos bi gun olmadi

merhaba bende geldim hanımlar bende yürüyüş yapıyorum ekmeğı cok az yiyorum 3kilo verdim insallah devam edr:KK15:

olur cnm :) bende şuan ders çalışıyorum ara verince bi leslie yapmayı düşünüyorum 4 mile yani 6.4 km ye denk geliyor :) akşamda plates :)
Leslie gerçekten işe yarıyomu ya her yerde görüyorum bu ara 1 2 3 4 diye seviyeleri var galiba hangsinden ne kadar süre yapıp diğerine geçiliyo acaba :26: :KK14: :18:

kızlarr ben geldimm :)
nasılsınız bakim ?

scquat ta 3/30 oldu benim
2 gündür geç geliyorum eve bugünde vizem vardı,2 gündür spor yok ama yarın tam gaz devam :):)
bu hafta çok rahatım allahdan 3 vizem kaldı 2 hafta sonra yani biraz dinlenicem :)
hadi bakalım kaldırın totocularınızı :KK1::KK1:

oohooo hani nerdesiniz hatunlaarrrrrr

ben sporumu yazayım

30 dakka yürüyüş
55 dakka merdiven inip çıkma
scquat dinlenme günüm:)

Leslie gerçekten işe yarıyomu ya her yerde görüyorum bu ara 1 2 3 4 diye seviyeleri var galiba hangsinden ne kadar süre yapıp diğerine geçiliyo acaba :26: :KK14: :18:

her spor düzenli yapıldığı ve zamanı arttırıldığı sürece işe yarar :)

X