Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengim (RESİMLİ )

qzdee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
1.652
48
$resim004.jpg $resim005.jpg $resim008.jpg

Kızlar saç rengimm bu yorumlarınızı almak istedim pc nin kamerasından çektim düşük kalitesi aksam fotoğraf makinesiyle çekip tekrar koyarım :KK54::KK16:

güzel görünüyor ama çokda net değil..hangi renk buarada?

dediğim gibi ilk resim biraz daha normal çıkmış diğerlerinde baya soluk duruyo pc den çekince bu kadar oldu galiba :KK70: aksama fotoğraf makinesiyle çeker atarım küllü kumral yada bi ton açığı

haklısınnn pc kameradan dır buarada küllü değilde daha açık kumral düşündüm bu renkler cidden güzell ..
güle güle kullan :nazar::nazar:
benim kafada 30 tane renk oluncaaaa renk konusunda bana sorsan net bişey diyemiyorummmm :KK37:

haklısınnn pc kameradan dır buarada küllü değilde daha açık kumral düşündüm bu renkler cidden güzell ..
güle güle kullan :nazar::nazar:
benim kafada 30 tane renk oluncaaaa renk konusunda bana sorsan net bişey diyemiyorummmm :KK37:

benim saçım boya değil sarışınım kendi rengi ama ben bu ara biraz koyulaştırmayı dusunuyorum birkaç kez yeltendim de kuaför olmaz bozma saç rengini çok pişman olursan dedi vazgeçtim :S

ozaman sakın uğraşmaaaa derim..benim gibi pişman olursun dip başka uclar bambaşkaaaaa:KK43: şimdide dönemiyoruz :KK53: ana rengine...

Son düzenleme:
dediğim gibi ilk resim biraz daha normal çıkmış diğerlerinde baya soluk duruyo pc den çekince bu kadar oldu galiba :KK70: aksama fotoğraf makinesiyle çeker atarım küllü kumral yada bi ton açığı

Küllü kumral olmadigina adim gibi eminim.ama çok güzel olmus bayildim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Küllü kumral olmadigina adim gibi eminim.ama çok güzel olmus bayildim

yok küllü kumral olduğuna eminim defalarca katologlardan baktık kullu kumralla hemen hemen aynı belki bir ton daha açıktır dediğim gibi kendi saç rengim bu daha koyu boyatmak istiyorum ama 3 tane kuaföre gittm boyamadı çok pişman olur bana sayarsın sonra dedi :)

yok küllü kumral olduğuna eminim defalarca katologlardan baktık kullu kumralla hemen hemen aynı belki bir ton daha açıktır dediğim gibi kendi saç rengim bu daha koyu boyatmak istiyorum ama 3 tane kuaföre gittm boyamadı çok pişman olur bana sayarsın sonra dedi :)

Bnm ana Rengim küllü kumral :S ? Bu renk deil kopkoyu

Bnm ana Rengim küllü kumral :S ? Bu renk deil kopkoyu

bütün kuaförler küllü kumral dedi ama 1 ton falan daha açık küllü kumral çokta koyu bi renk değil aslında benimki biraz daha sarımsı

bal köpüğü ve karamel karışımı gibi geldi bana ancak ton farklılıkları var

Yakışmış yüzünüze sevgiler

canım boya değil kendi rengi pek bi ton farklılığı yok resimden öyle gözüküyo olabilir kalitesiz fotolar ama güneş gören yerler az daha açık renk :) ben koyulaştırmayı dusunuyorum saçımı

ten rengin acıksa evet koyu ton daha güzel durur bencede en azından daha genç görünürsün..yok bugday veya esmerse ten rengin sakın oynamaa saç renginle ...
bende buaraaaa siyaha taktım ama hadi hayırlısıııı :KK52:
bu gidişle kafada saç kalmayacak yaaaa :KK53:

X