yüzme bilmeyenlere uygun sığ kumsallı otel önerisi.

electra_

Guru
Pro Üye
4 Ekim 2009
1.833
287
38
merhaba arkadaşlar eşimle haziran ayı gibi tatile çıkma düşüncesindeyiz.
ikimizde yüzme bilmiyoruz can güvenliğimiz adına :KK70: kumsalı sığ taşsız ince kumlu sahili olan otel arayışındayız.
0-150 tl kişi başı günlük limitimiz var. çok pahalı bir yer olsun istemiyoruz.
önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.

merhaba arkadaşlar eşimle haziran ayı gibi tatile çıkma düşüncesindeyiz.
ikimizde yüzme bilmiyoruz can güvenliğimiz adına :KK70: kumsalı sığ taşsız ince kumlu sahili olan otel arayışındayız.
0-150 tl kişi başı günlük limitimiz var. çok pahalı bir yer olsun istemiyoruz.
önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Şehir olarak nereyi istiyorsunuz peki? Bizim buralar güzel fakat denizi gittikçe derinleşiyor ama başınızda hoca olacagı icin sorun olacagını sanmam zaten yüzme kursları çok derin yerlerde yapılmıyor sınırları var ama seviyesi hiç değişmeyen harika yerler var Mersinde

canım antalya, muğla, aydın, izmir taraflarına bakıyoruz.
mersine ben gittim narlıdereydi yada narlıkuyuydu sanırım denize girmedim ama muhteşem bir suyu vardı.
görmediğm bir yere gitmek istiyorum.
eşimle bir akçakoca karadeniz taraflarına gitmiştik orası hem hemen derinleşiyordu hem dalgalıydı hemde acayip taşlıydı ayaklarımız yara bere oldu.
o yüzden ince kumlu taşsız sığ sahilli bir otel arıyorum.

canım antalya, muğla, aydın, izmir taraflarına bakıyoruz.
mersine ben gittim narlıdereydi yada narlıkuyuydu sanırım denize girmedim ama muhteşem bir suyu vardı.
görmediğm bir yere gitmek istiyorum.
eşimle bir akçakoca karadeniz taraflarına gitmiştik orası hem hemen derinleşiyordu hem dalgalıydı hemde acayip taşlıydı ayaklarımız yara bere oldu.
o yüzden ince kumlu taşsız sığ sahilli bir otel arıyorum.

ölüdeniz o zaman tam sizin aradıgınız yer o civarlara bakın derim gerçekten zaten koy gibi artık yanı etrafı cevreleniyor :) evet narlıkuyu

Karadenize hiç gitmedim ama tatil yapmak icin iyi değil ve evet cok dalgalı :/ Antalyada manavgat olabilir çünkü diğer yerlerde rahat edemezsiniz yurtdışından cok fazla gelen oluyor ozellikle belek'e ama suan marmarisin,ölüdenizin oradaki oteller cok güzel 60tlye bile otel var internetten baktıgım kadarıyla keşke erken rezarvasyn yaptırsaydınız 25 tlye cok güzel oteller vardı :/ Daha uzun sure kalırdınız ögrenirdiniz yüzmeyi

canım fethiye'de çok güzel bi otel var tam size göre.Aslında otel değil,bungalov tarzı.Sugar Beach Club.Denizi sıcacıktı,sakindi,sığdı ve yumuşacık bi kumu vardı,bi bakın derim :KK42:

X