Hayvan Barınaklarına Yardım

SenemEmirler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
5
4
Arkadaşlar çok güzel bir proje keşfettm haberi olmayan varsa okusun kesinlikle, cevahir hayvan barınaklarına yardım ediyormuş. Cevahir de yenilen yemekler Şişli belediyesi işbirliği ile hayvan barınaklarına gönderiliyormuş. Yemeklerin içerisinde yabancı atık bırakmayarak bizlerde bu projye destek olabiliriz diye düşünüyrum.

Arkadaşlar çok güzel bir proje keşfettm haberi olmayan varsa okusun kesinlikle, cevahir hayvan barınaklarına yardım ediyormuş. Cevahir de yenilen yemekler Şişli belediyesi işbirliği ile hayvan barınaklarına gönderiliyormuş. Yemeklerin içerisinde yabancı atık bırakmayarak bizlerde bu projye destek olabiliriz diye düşünüyrum.
Bende istanbul'da değilim ama böyle projeleri duydukça seviniyorum. Barınağa yakın çevrelerdeki Yemek verebilecek yerler ile görüşüp barınağa yönledirebilirsin, onlarda barınak arabaları ile gidip her gün belirli bir saatte gidip alırlar yemekleri. Benim bulunduğum yerde genelde öyle . Tabi vermek istemeyip onunla uğraşmak istemeyen firmalar bile olabiliyor. Umarım Rabbim rızklarını bol eder o masumların..

Sevgili arkadaşlar,

Bir hayvansever olarak önümüzdeki günlerde yapılacak Altın Pati ödül töreninden haberdar etmek istiyorum sizi. Bu yılda Haçiko derneği düzenliyor. Hayvanlara destek olabilmek için http://bideneyim.com/kampanyalar/altin-pati-odul-toreni/
adresinden hem detayları öğrenebilir, hem de özel tasarım ürünlerden satın alıp hayvanlara destek olabilirsiniz.
Ayrıca siteden okuyabileceğiniz gibi, birçok ünlü de orada yer alacak ve sürprizler olacak.
Tüm hayvanseverleri bu etkinliğe katılmaya davet ediyorum.

X