eşimin arkadaşı bana gıcık oluyormuş!!

elevasyon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2013
462
423
geçen gün eşimi iş arkadaşı arayıp çay içmeye dışarı çağırdı. eşimde gitti. geldiğinde 2 iş arkadaşı ve eşleriyle çay içmiş.madem eşliydi neden beraber gitmedik diye sordum. bilmiyordum söylemediler dedi. bende çok umursamadım. ama bugün konuşurken görüştüğü arkadaşlarından biri için' X'de sana gıcık oluyor. heralde dedi'(ki bende pek sevmem o şahsı. eşimde bilir. çok uyanık, patavatsız biri.ama ortamlarda mesafeli davranırım sadece, saygısızlık yapmam.) nerden çıktı dedim. geçen seni çağırmadılarya çaya dedi. inanılmaz sinirlendim eşime.. madem öyle düşündün sen niye oturdun onlarla? 'arkadaşlar madem eşliydi neden söylemediniz eşimi evde bırakıp geldim.' deseydin. dedim.' eşini gıcık bulduğunu düşündüğün insanlarla neden görüşüyorsun. beni neden savunmuyorsun. sen eşine saygı göstermezsen insanlar da ne sana ne eşine saygı gösterir' dedim. ben aynı şeyi yapsaydım, eşli arkadaşlarınla otursaydım ne düşünürdün. ben olsam gitsem bayan arkadaşlar eşleriyle gelmiş, neden söylemediniz bende eşimle gelirdim diye sorardım ve makul bir cevap yoksa oturmayıp kalkardım. eşimi istemeyeni bende istemem diye düşünürdüm dedim. eşim şaka yaptım zaten büyütüyorsun gibi birşeyler saçmaladı. siz nasıl davranırdınız. böyle bir durumda ne düşünürdünüz? sinirlenmekte haklımıyım??

Haklisin hem de sonuna kadar erkek dedigin sevdigine sahip cikicak. kusura bakma arkadasim ama boyle erkekler ne ailesine karsi ne arkadasjna ne de sokaktaki birine karsi seni korumaz sahip cikmaz savunmazda...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Haklisin hem de sonuna kadar erkek dedigin sevdigine sahip cikicak. kusura bakma arkadasim ama boyle erkekler ne ailesine karsi ne arkadasjna ne de sokaktaki birine karsi seni korumaz sahip cikmaz savunmazda...

ayrıca arayıpta çaya çağıran arkadaşın ruh halinide gerçekten anlamıyorum. eşli gelmişler ama adama bunu söylemiyorlar. geçerli bir sebep lazım hoş görmek için. ve de eşiminde o 'x' şahsının benden gıcık olduğunu nereden çıkardığını da.. yoksa söyledimi acaba?

Gıcık olduğunu söylemese böyle bi tahminde bulunmaz ki arkadaşına cephe alma diye..

Size gıcık olan eşinizin bay mi bayan arkadasimi o kısmı anlamadım:/

Genelde eşli ortamlarda bulunur musunuz?
Eşinizin boşluğuna geldi herhalde arkadaşlarının tutumu bilinçli ise eğer eşiniz rahatsız olması gerekirdi.
Eşiniz bir sebepten dolayı , eşli ortamlarda sizinle bulunmak istemiyor mu acaba ?

Biz bayanlar genelde eşimizden çok yakınınca arkadaşımız eşimize zamanla antipati duymaya başlar ama erkeklerde de böyle bir durum var mıdır bilemiyorum. Eşinize ayıp etmişler, o da size, sizden hoşlanmayan insanlarla arasına mesafe koymayıp birde durumu basite indirgemeye calısarak ayıp etmiş. Haklısınız. Arkadaşının sizinle derdi nedir acaba.. Görürseniz sormaktan hiç çekinmeyin. Bana gıcık olan biri eşimle görüşsün istemem. Hem bu eşlerle gelme durumu kafamda soru işareti uyandırdı.. Nerden bileyim onların eşler olduğunu diye düşündüm bir an... Diyelim öyle... Arkadaşları kendi eşlerinin yanında sizin eşinizin sap gibi oturmasından rahatsız olmamış mı..

Size gıcık olan eşinizin bay mi bayan arkadasimi o kısmı anlamadım:/

bana gıcık olan bay arkadaşı. aslında ben onu sevmem . tavrını , tutumunu,muhabbetini. çok uyanık bir tip. eşim bilir onu çokta sevmediğimi. bir iki ortamda vardı eşiyle.. ben sadece çoktamuhattap olmadım o şahısla.. yoksa asla bir saygısız tutumum olmadı.

Cok haklisin ben olsam sinirlenirdim onlar esiyle geliyor ama senin esin tek geliyor insan sormaz mi bence de seni sevmiyorlar cekememezlik var gibi geldi

geçen gün eşimi iş arkadaşı arayıp çay içmeye dışarı çağırdı. eşimde gitti. geldiğinde 2 iş arkadaşı ve eşleriyle çay içmiş.madem eşliydi neden beraber gitmedik diye sordum. bilmiyordum söylemediler dedi. bende çok umursamadım. ama bugün konuşurken görüştüğü arkadaşlarından biri için' X'de sana gıcık oluyor. heralde dedi'(ki bende pek sevmem o şahsı. eşimde bilir. çok uyanık, patavatsız biri.ama ortamlarda mesafeli davranırım sadece, saygısızlık yapmam.) nerden çıktı dedim. geçen seni çağırmadılarya çaya dedi. inanılmaz sinirlendim eşime.. madem öyle düşündün sen niye oturdun onlarla? 'arkadaşlar madem eşliydi neden söylemediniz eşimi evde bırakıp geldim.' deseydin. dedim.' eşini gıcık bulduğunu düşündüğün insanlarla neden görüşüyorsun. beni neden savunmuyorsun. sen eşine saygı göstermezsen insanlar da ne sana ne eşine saygı gösterir' dedim. ben aynı şeyi yapsaydım, eşli arkadaşlarınla otursaydım ne düşünürdün. ben olsam gitsem bayan arkadaşlar eşleriyle gelmiş, neden söylemediniz bende eşimle gelirdim diye sorardım ve makul bir cevap yoksa oturmayıp kalkardım. eşimi istemeyeni bende istemem diye düşünürdüm dedim. eşim şaka yaptım zaten büyütüyorsun gibi birşeyler saçmaladı. siz nasıl davranırdınız. böyle bir durumda ne düşünürdünüz? sinirlenmekte haklımıyım??

valla haklısın bu konuda. Eşinin sana gıcık olan arkadaşının yanına gittiğinde dediğin gibi seni arayıp çağırması lazımdı. bide sana eğer sinir oluyorsa seni tutması lazım. eşime gıcıksan benle muatap olma diye. bende olsam sinir olurdum açıkcası. ama bunu büyütme bence. bidaha olursa uyarırsın güzelce. zaten sen konuşunca eşinle anlamış seni

Ben de olsam aynı senin gibi tepki verirdim. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
Büyük ihtimalle sizden hoşlanmıyor diye eşinizi kendi yanına çekmeye çalışıyor.
Size cinslik yapmak için.
Ben olsam eşime tepkimi gösteririm ama kahretsin ki eşler de anlamamazlıktan geliyor çoğu kere işlerine öyle geldiği için

Şimdi şöyle bir şey var. Görüştüğü arkadaşları iş arkadaşlarıysa mecburen görüşecek, arayı iyi tutması ancak yararına olur. Fakat sizi çağırmamasının nedeni önemli. Belki dalgınlığına gelmiş olabilir, belki fırsatı olmamıştır, belki hiçönemsenmeyecekbir sebepten ötürüdür. Ve tabi arkadaşının size gıcık olması şakasına mı söylenmiş yoksa gayet ciddi bir tonla mı, onu da göz önünde bulundurarak durumu değerlendirmek gerekir. Biz buradan ancak tahminlerde bulunabiliriz.
Benim tahminim, iş arkadaşının size karşı bi antipatisi varsa eşiniz de ortamı bozmamak ve sıkıntı çıkarmamak adına size haber vermemiş. Ki bence yapması gereken şey, mecburen o arkadaşlarla görüşecekse ve sizi de her defasında evde bırakmayacaksa hepinizi bir araya getirip aradaki buzları kırması. Bu benim bakışım.

X