Premature Bebekler Kalori hesaplayarak zayıflamak

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

ozlemstar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
10
0
Herkese Merhaba :KK3:

Bu benim ilk yazım aranıza yeni katıldım. 10 Gündür kalori sayarak yiyorum ama hiç kilo veremedim. acil 8 kilo vermem lazım.Benimle deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen

Herkese Merhaba :KK3:

Bu benim ilk yazım aranıza yeni katıldım. 10 Gündür kalori sayarak yiyorum ama hiç kilo veremedim. acil 8 kilo vermem lazım.Benimle deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen

Doğanın kuralı aldığın harcadığından fazlaysa kilo veremezsin. Bana göre sporsuz bir diyet olmaz.

dün itibariyle de spora başladım her gün 40 dk bakalım işe yarıcak mı

Her günden ziyade canım bana göre 1 gün yapıp 1 gün dinlenmen en iyisi ve kardiyo denilen nabızın biraz arttığı koşu gibi sporlar tercih edilmeli yani yaşın kaç bilmiyorum ama benim yaşımda ortalama 120-140 arası dakikalık nabızda yağ yakımı oluyor.

Her günden ziyade canım bana göre 1 gün yapıp 1 gün dinlenmen en iyisi ve kardiyo denilen nabızın biraz arttığı koşu gibi sporlar tercih edilmeli yani yaşın kaç bilmiyorum ama benim yaşımda ortalama 120-140 arası dakikalık nabızda yağ yakımı oluyor.

yaşım 27 , hemen kilo vermek istiyorum ama bunun olmıcanıda biliyorum o yüzden sabırsızlıkla her gün spor yapmaya çalışıyorum . Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için:KK16:

karatay diyetini oneriyorum. hem saglikli hem doyurucu hem de az zamanda kg verdiriyor

X