Gelinlik Ayakkabısı Sizce bu nasıl gelinlik için ?

bal_hatun

Meleğimi Sen Koru Rabbim <3
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
1.733
429
Kızlar sadece bir kere kullandığım pudra rengi abiye ayakkabılarimi gelinlik altına da kullanmayı planlıyorum sizce olur mu ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397643790842.jpg
    $1397643790842.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 349
Çok cici gelin çiçeğinizi de o tonlardan seçersiniz kuşağınız olabilir güzel bir şekilde bütünleşirler:KK12:

Kızlar sadece bir kere kullandığım pudra rengi abiye ayakkabılarimi gelinlik altına da kullanmayı planlıyorum sizce olur mu ???

olur tabi hem de çok güzel olur :KK1: acaba bende nişan ayakkabımı mı kullansam :26:

olur tabi hem de çok güzel olur :KK1: acaba bende nişan ayakkabımı mı kullansam :26:

Bence mantıklı :) :KK1:

cok şıkmış gayet güzel olur.

Teşekkür ederim :KK69:

Çok cici gelin çiçeğinizi de o tonlardan seçersiniz kuşağınız olabilir güzel bir şekilde bütünleşirler:KK12:

Evet bende öyle düşündüm çok teşekkür ederim :KK69:

Çok güzelmiş ayakkabılar neden olmasın.

:KK16: Sağolunnn

Bence de çok güzel olur ama gelinlikte hiç dantel yoksa tamamen taş ve tülse alakasız durabilir. Gelinliği de görseydik.

Son düzenleme:
gayet güzel durur hatta dün ablamın gelinliğini denemeye gittiğimizde orda bir gelin kızda böyle renk bir ayakkabı tercih etmişti ve şık gözüküyordu gelinliğin altında.:KK16:

canım benim çokta güzel olur:KK16: bende nişanımda somon rengi aradım bulamadım dantelli ekru ayakkabı aldım düğünümde de onları giymeyi planlıyorum çok güzeller fotolarını ekliycem bugün :KK16:

Son düzenleme:
O renkte te beline kurdela ve gelin çiçeğinde de pudra ağırlıklı çalışılırsa ııııım on numara beş Yıldız bir tarz yapmış olursun :)

cok begendım zaten artık farklı renk gıymek moda ayrıcada ınan bana ayakkabıların cok tatalııı

gelınlgın altında zarten bellı olmaz kıı olsadaaa cok sık zatennn

X