Saç Rengi ve Saç Boyama kullu yardim

cikolatalisufle

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
29
0
Kizlar sacimi artik kendim boyamaya karar verdim. Cunku olmuyor sacimin rengi suan kullu gibi ama bi turunculuk var cok koyu da degil ama acik ta degil kapansin diye 6.1 le mi boyamaliyim ? 7.1 kapatir mi bazi yerlerde 7.1de turunculuk oluyor yazmislar 6.1 kapatiyor demisler bazisindada 6.1de kahvelik oluyor demisler bilen biri yardimci olabilir mi lutfen

bende yeni boyadım kuaförde zaman kaybekmek ve ortaya çıkan sonucdan memnun olamadım hiç bir zaman.bende evde boyuyorum artık.ben yeni bir boya buldum ismi olia.oksidanı bile krem koku hiç yok.garnier in yeni boyası 6.35 herkes baıyıldı renge

Kizlar sacimi artik kendim boyamaya karar verdim. Cunku olmuyor sacimin rengi suan kullu gibi ama bi turunculuk var cok koyu da degil ama acik ta degil kapansin diye 6.1 le mi boyamaliyim ? 7.1 kapatir mi bazi yerlerde 7.1de turunculuk oluyor yazmislar 6.1 kapatiyor demisler bazisindada 6.1de kahvelik oluyor demisler bilen biri yardimci olabilir mi lutfen

saçınızda turunculuk olmasını istemiyorsanız boyanıza gri saç boyası eklemeniz gerekiyor yani ben hiç uygulamadım ama sanırım bu sitede bir üyenin böyle bir tavsiyesi olduğunu okumuştum, bir araştırın isterseniz.

Son düzenleme:
X