kanda kacinci gun deger kacti

yok canim yarin test gunum yarini beklicem bende seni merak ediyorum aslinda kacinci gunundu bugün

transfer gününü saymıyorum6.günüm oluyor sayarsak 7.gün..cuma test günüm..hiçbir hissim yok sadece gögüsler acayip ağrılı yani ameliyatlı gibi sırt ustü yatıyorum 3gündür malesef ama o da ilaçtandır belki...kabuslar falan da cabası geceleri:KK53:

b kesinlikle onuncu gune kadar bir belirti yasamadim onuncu gun adet olacakmisim gibi sancilarim oluyo ara ara sonra geciyor aklina takma belirtiyi falan arada kalk yuruyus yap benim gogus agrilarimda coktu ilk gunler daha coktu suan hafifledi ama hala aciyo dokununca hic dayanamazsan bile onuncu gun tahlil yaparsin onda cikar zaten az kalmis sabret canim hee bide ben kisa yuruyusler yaptim mesela dorduncu gunde baya bi saat yurumusumdur sonraki gun yarim saat sonrasindada agir olmamak sartiyla ev isi yemek yaptim hep yedinci gunde ise basladim zaten

b kesinlikle onuncu gune kadar bir belirti yasamadim onuncu gun adet olacakmisim gibi sancilarim oluyo ara ara sonra geciyor aklina takma belirtiyi falan arada kalk yuruyus yap benim gogus agrilarimda coktu ilk gunler daha coktu suan hafifledi ama hala aciyo dokununca hic dayanamazsan bile onuncu gun tahlil yaparsin onda cikar zaten az kalmis sabret canim hee bide ben kisa yuruyusler yaptim mesela dorduncu gunde baya bi saat yurumusumdur sonraki gun yarim saat sonrasindada agir olmamak sartiyla ev isi yemek yaptim hep yedinci gunde ise basladim zaten

canım evde sürekli ayaktayım sadece agır kaldırmıyorum uzanmıyorum ani hareket yok piknige gittim avm ye gittim hareketsiz kalmadım.en zoru bu asamaymış anladım ne yaparsan yap neyle mesgul olursan ol düşüncenden gitmiyor o merak..artık napalım olursa olur olmazsa bidahakine diyorum sonucta olacak ona inanıyorum..senin sonuc yarın inş.olumlu olsun herkesin her isteyenin..

Pardon anladim hangi bilgiyi?

Yine pardon kendi yazdigimi goremedigim icin sorunu anlamamistim,sanirim degerlerle ilgili olani soruyorsun.Kendi yasadigim uzucu durum sonucu doktorum dan ogrendim canim.Zaten bu tur birsey kulaktan dolma olmaz.Tabiki herkesde ayni seyde olmaz.Bana soylenen genellikle oldugu.

Pardon anladim hangi bilgiyi?

Yine pardon kendi yazdigimi goremedigim icin sorunu anlamamistim,sanirim degerlerle ilgili olani soruyorsun.Kendi yasadigim uzucu durum sonucu doktorum dan ogrendim canim.Zaten bu tur birsey kulaktan dolma olmaz.Tabiki herkesde ayni seyde olmaz.Bana soylenen genellikle oldugu.
anladim canim insallah yasadigin bir sonraki olay mutluluk olur ve bunu unutturur muhakkak diye belirtince insan cok tedirgin oluyo benim degerim 12. Gun 37 14. Gun 96 16.gun 284 18. Gun 738 seklinde gitti birdahada baktirmadim cuman nasipse keseyi gormeye gitcez ama iste insan korkuyor senin nasil gitti degerlerin

anladim canim insallah yasadigin bir sonraki olay mutluluk olur ve bunu unutturur muhakkak diye belirtince insan cok tedirgin oluyo benim degerim 12. Gun 37 14. Gun 96 16.gun 284 18. Gun 738 seklinde gitti birdahada baktirmadim cuman nasipse keseyi gormeye gitcez ama iste insan korkuyor senin nasil gitti degerlerin

Canım benim seni tedirgin ettiysem kusuruma bakma.Ben de öğrendiğimi paylaşayım ki bilsin insanlar dedim.Bu arada cok tesekkür ederim,inşallah seninde herşey yolunda gider.Güzel güzel haberlerini alırsın bebişinin ve hayırlısı ile kucağına da sağlıkla sihhatle alırsın yavrunu.Değerlerin güzel gitmiş.Benimkisi şu şekilde idi 11.gün 23.65 13.gün 40,15.gün 64,17.gün 96 18 gün 284,20.gün 578 ama baştan az başlayıp öncelikle az az artması sonucu boş kese durumu yaşadım.Neyse geçti gitti artık.Bir sonrakine herşey güzel olacak ve bebişimi bende Allahın izniyle kucağıma alacağım.

canim yok tabii herkes yasadigini yaziyor bende kafama takildi sordum sadece kimbilir belki bende senin yasadigin seyi yasiyor olabilirim daha hicbirsey belli degil umarim yasamam umarin sende birdaha hamile kalirsin ve sende yasamazsin kandilin mubarek olsun canim tum islam aleminin kandili mubarek olsun :)

canim yok tabii herkes yasadigini yaziyor bende kafama takildi sordum sadece kimbilir belki bende senin yasadigin seyi yasiyor olabilirim daha hicbirsey belli degil umarim yasamam umarin sende birdaha hamile kalirsin ve sende yasamazsin kandilin mubarek olsun canim tum islam aleminin kandili mubarek olsun :)

Sagol canim senin de kandilin mubarek olsun insallah.

X