prensesim icin park yatak ariyorum yardm lütfen:)))

direnhayat

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013
18
0
Slm kızlar nasıl gidiyor hazrlklar?kızma yatak bakıyorum kraftn park yatagn çok begendm 450 milyon:KK43: fikirlernz bekliyorum sizler aldnz mi yatak?

Slm kızlar nasıl gidiyor hazrlklar?kızma yatak bakıyorum kraftn park yatagn çok begendm 450 milyon:KK43: fikirlernz bekliyorum sizler aldnz mi yatak?

cnm benm daha errken biliyorum :) :) ama ilk bebeğim oldğu için çok meraklıyım onun için sürekli araştırma içindeyim en uygun olanı park yatak yani bebek açısından park yatak rahat çünkü bende park yatak almayı düşünüyorum bikaç yere sordum 600-700 arası anca internetten almayı düşünüyorum daha uygun ama kesnlkle park yatak alcm:KK23::KK23::KK49::KK49:

bende araştırıyorum park yatak.sunny baby 70x120 cm olan uygun gibi geldi bana.dışarıda uçuk fiyat veren yer çok.en mantıklısı interneten almak.ilkebebe diye bi mağaza var arkadaşım oradan aldı hiç bi sorunla karşılaşmadı.tavsiye ederim

Canım ben de park yatak aldım. Pierre Cardin PS-133L modeli. Daha kullanmaya başlamadık ama Pierre Cardin in ürünleri kaliteli oluyor. Altta fotoğrafı var; boyutları 70x110. Yalnız uyku setini alırken dikkat et, normal uyku seti ve nevresim takımları beşiklere göre yapıldığından park yataklara uygun olmuyor. Biz o yüzden uyku setini de Pierre Cardin den aldık park yatakla uyumlu olanı vardı.

Üstünde alt değiştirme aparatı var, kenarında müzikli titreşimli bir cihaz var ufak, üstünde asılı dönence oyuncak kısmı var, bir de cibinniği var üstüne geçirebiliyorsun. Bize gayet kullanışlı geldi, umarım memnun kalırız. Haftaya kuracaz yatağını inşallah miniğimin :)

$113211856_tn50_0.jpg

chicco ,kraft gibi marka almak istiyorsan 450-550 arasında değişiyor ama orta halli bir şey düşünürsen 250 300 arasında da var düşündüğünde bebekler 2 bilemedin 3 yıl kullanıyor park yatakları istanbuldaysan havuzlu hana bak derim güzel yataklar vardı orda hemde uygun fiyat

Son düzenleme:
X