hamiş kalmak icin hatim okuyorum destek olur musunuz ?

Zeymer57

~`SİZi BANA VEREN RABBİM'E HAMD OLSUN`~
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2012
1.366
323
Hanimlar bu ay tedaviye basliyorum bebek için .. Hatim okuyorum 1 er cüz alir misiniz ?:KK16::KK16: :KK16:

Arkadaşlar yok mu bi cüz okuyabilecek birkaç arkadaş :KK43:

bende hamile kalmak için uğraşıyorum 1 tane cüz alırım
dua topiğine açsaydın yardım etmek isteyen olurdu belki

bende hamile kalmak için uğraşıyorum 1 tane cüz alırım
dua topiğine açsaydın yardım etmek isteyen olurdu belki

Bilemedim ki :KK43: 12. Cüz veriyorum ozaman. Allah razi olsun bu cuma değil diğer cuma günü duasini yapicam hayirlisiyla... Rabbim tez zamanda hayirlisiyla saglikli evlatlar versin isteyen herkese inşallah....:KK16:

Bilemedim ki :KK43: 12. Cüz veriyorum ozaman. Allah razi olsun bu cuma değil diğer cuma günü duasini yapicam hayirlisiyla... Rabbim tez zamanda hayirlisiyla saglikli evlatlar versin isteyen herkese inşallah....:KK16:

tamam okurum 12yi Allah sendede razı olsun

gulcan arkadasim bende 41 meryem suresine baslsdim bugun 13.gunum ALLAH kabul etsin insaALLAH hepimizin .kabul edersen senin icinde okudum sana niyetlenerek.

Allah razi olsun senden Rabbim daha fazla aratmadan gondersin bebeklerimizi inşallah :) tabi ki kabul ederim Allah kabul etsin inşallah... Dualarimiz kabul olsun inşallah...

tamam okurum 12yi Allah sendede razı olsun

Canim hatim bittiğinde ismen dua etmem için ismini yazar misin ? Hilal arkadasima da ismen dua edicem inşallah... Rabbim en kisa zamanda hamile kalip saglikla bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip etsin...

X