bir akıl verin nolur..

Sizin sözlerinize bakınca söz yapmakta kötü durmuyor adı konsun mantığında olabilirler. Ailenizle oturup konuyu detaylıca konuşun. Bu şekilde aileler kaynaşır sizde hem sevgilimi hem ailesini tanırsınız yorumunuz hala olumsuz olursa bende ona göre davranıcam derseniz sanırım onların da aklına yatıp olayı kabullenmeleri daha rahat olabilir.İçinizde kalacağına tabi ki bazı şeyleri yaşayın ama evliliği de yaşayıp görmeyi seçmeyin gerçek anlamda iyi bir değerlendirme lazım zaten evlenme evresine gelene kadar 2-3 sene geçerse o süre zarfında görmeniz gerekenleri görür doğru olanı seçebilirsiniz sanırım hakkınızda hayırlısı

haklısınız çok teşekkür ederim yorumlarınız için bu konuyu arkadaşlarımla da konuşuyorum ama yüz yüze olunca biraz duygusallaşıp ağlamaya başlıyorum ama pc başında olup konuşunca ve gerçekten tarafsız yorumlar verdiğiniz için her konuda açık olabiliyorum ağlamadan bazı şeyleri sıkıntı etmeden. teşekkür ederim tekrar, inşallah 2 taraf için de hayırlısı neyse o olur

herşeyin hayırlısı tabi ki insan bi evleneceği kişiyi bide ölüm tarihini değiştiremezmiş. inş. sizin içinde ne hayırlısı ise o olsun. belki ailen çocuğu tanıya severler bellimi olur ?? pek anlamam ama iyi bi iş galiba :KK34:

evleneceğim kişi şuandaki sevgilim midir acaba :) inşallah anlaşırlar da ben arada heba olmaktan kurtulurum hala aileme söylemekte korkuyorum biraz, teşekkürler yorumun için umarım iyidir ve daha da iyi olur inşallah :)

evleneceğim kişi şuandaki sevgilim midir acaba :) inşallah anlaşırlar da ben arada heba olmaktan kurtulurum hala aileme söylemekte korkuyorum biraz, teşekkürler yorumun için umarım iyidir ve daha da iyi olur inşallah :)[/QU

kısmet artık :) inşallah herşey gönlünce olur :)))

X