Lekeler, Çiller Geçmek bilmeyen bu izler..

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
leke var mı peki sizde? sürünce nasıl duruyor ve de pütürlü pütürlü mü, bende yağlıya dönük bil cilde sahibim likit iyi olmaz sanırım toz lazım.. ama oda kapatır mı ki lekeleri

öyle kalıp gibi durmuyor kesinlikle doğal duruyor benim lekelerimi kapatıyor çok belirginse sivilce izleriniz ayrıca kapatıcısı var onada bakabilirsiniz

öyle kalıp gibi durmuyor kesinlikle doğal duruyor benim lekelerimi kapatıyor çok belirginse sivilce izleriniz ayrıca kapatıcısı var onada bakabilirsiniz

evet öyle sürenlerde varmış ama önce kapatıcı sonra fondoten falan ağır olmaz mı

evet öyle sürenlerde varmış ama önce kapatıcı sonra fondoten falan ağır olmaz mı

öyle kalıp gibi sürmeyeceksin tabi zaten yapısı çok ince problemli ciltlere uygun..çok az bi miktarda kırmızılıkları kapatır nasıl uygulayacağını bilmiyorsan makyaj videoları çok nette araştırıp öğrenebilirsin

öyle kalıp gibi sürmeyeceksin tabi zaten yapısı çok ince problemli ciltlere uygun..çok az bi miktarda kırmızılıkları kapatır nasıl uygulayacağını bilmiyorsan makyaj videoları çok nette araştırıp öğrenebilirsin

kapamaz diye kat kat sürerim :)) maske gibi durur yüzümde ahah. şaka bi yana bi deneneyim young blood methedilmiş ama yine de bi araştırmak lazm

BB krem kuzeniminkini sürmüştüm, pek kaybetmiyor ki izleri falan görünüyolar hala : {

teşekkür ederim bitkisel kimyasal yöntemleri hiç sevmiyorum artık hepsine bi umutla başlıyorum sonuç hüsran oluyor. ama tavsiye icin teşekkür ederim

anladim canim haklisin.

hamileligimde paris lierac kullanmistim . bi arkadasim mevcut olan izlerede cok iyi geliyor o krem demisti. ne derece dogru bilmiyorum tabi.

X