Bu ay gebelik bekleyenler birlikte bekleyelim mi ?

felsefeci88

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
141
1
Bu ay gebelik düşünüyorum arkadaşlar insallah hamisimdir hayirlisiyla. Dualarinizi esirgemeyin.benim gibi bekleyen varmi ?

Bu ay gebelik düşünüyorum arkadaşlar insallah hamisimdir hayirlisiyla. Dualarinizi esirgemeyin.benim gibi bekleyen varmi ?

Merhabalar,

7 ay önce spiralimi çıkartırdım eşimin ısrarı sonucu. 7 aydır öyle bi takıntı yaptımki bu hamile olmayı. Çeket atsalar hamile kalırdım diye düşünüyordum. Bu kadar zor olacağını düşünmememiştim.

3 ay önce bi düşüğüm oldu. 2 ay korun dediler korunmadan deniyorum. Adetim de düzensizleşti düşükten sonra 28, 32...

ve suan yine bekliyorum. SAT 28 bugün...hiçbir belirti de yok...test yapmak da istemiyorum

İns herkes bu güzel duyguyu tadar cnm...sen ne durumdasın?

Canim benim daha gunum var heyecan la bekliyom allahin izniyle olur insallah.gecen ay adetim alti gun gecikti cok heyecanlandim ama hüsran oldu sonu insallah bu ay hamisimdir

Göğüs lerim cok sizladi kasiklarimda agridi galiba psikolojikdi

anladım canım ilk belirti göğüslerde oluyor döllenme olmuşsa anında göğüsler şişiyor ve ucu koyulasmaya sekil değişmeye başlıyor bunu takibende kasıklarda batma oluyor mide bulantılarıda adete 1 2 gün kala baslıyor.. inşallah psikolojik değildir

bende profosyonel destek ile beklıyorum evet :) nisan 2 de .çatlatma iğnemi oldum hepimiz için hayırlısı olsun ınsallah

şimdiden hayırlı olsun bebeğin demek istiyorum :))
Canım çatlatma iğnesinden ne kadar zaman sonra ilişki oluyor?

Merhaba kizlar bende uzun zamandir bebis bekliyorum ama olmadi pco luyumda adetlerim duzensiz ilk defa bugun bisi yasadim cok acik kahva rengi krem rengi gibi bi akinti geldi regl oldum sandim ama devami gelmedi ara ara sol kasigimda batma oluyor onun disinda birsey yok sizce bu yasadgim ne olabilir bilginiz varmi ?

X