soğan kurun başladım ama kafamda bir sürü soru var yardım eder misiniz

Bende bütün değerleri normal olan sebepsiz pko luyum. .. yarıyor diyorlar ya devam et bırakma sakin :)

Yarın bitiyor zaten. Dışarıdan bi etkisi olduğu anlaşılmıyor ama belki bir faydası olmuştur da ben anlamamışımdır inşallah :)

Ben de başka bir çay içiyorum canım. Sen neye başlayacaksın?

Yine burda bir yerde okudum. Flora regl diye bir bitki çayı. Çok etkiliymiş. Bu adet söktürücü bitkilerin karışımı. Bakalım o işe yarayacak mı. Sen ne içiyorsun?

Yine burda bir yerde okudum. Flora regl diye bir bitki çayı. Çok etkiliymiş. Bu adet söktürücü bitkilerin karışımı. Bakalım o işe yarayacak mı. Sen ne içiyorsun?

Tatlım ona o kadar para vermeye bence hiç gerek yok.
Ben şuan hayıt hapı kullanıyorum 15 gün falan oldu başlayalı.
Bir de aktardan civanperçemi, aslanpençesi ve hayıt tohumu aldım.
Bunları karıştırıp içiyorum.
Adetime şuan 1 hafta var sonucu paylaşırım.
Ama bu üç bitkide tam birer adet söktürücü.

Kıyamam Sana :) başka tavsiyesi olan var mı
Incir+havuç karışımı duymuştum birde çörek otu duydum ama nasıl kullanıldığı bilmiyorum

Civanperçemi, aslanpençesi ve hayıt tohumu çayı bütün kadın hastalıklarına iyi geliyor ve hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş canım. Ben bu ay kullanıyorum.

Tatlım ona o kadar para vermeye bence hiç gerek yok.
Ben şuan hayıt hapı kullanıyorum 15 gün falan oldu başlayalı.
Bir de aktardan civanperçemi, aslanpençesi ve hayıt tohumu aldım.
Bunları karıştırıp içiyorum.
Adetime şuan 1 hafta var sonucu paylaşırım.
Ama bu üç bitkide tam birer adet söktürücü.

Evet pahalı ama ben biraz işin kolayına kaçtım. Bu koruyucu iğneleri vurulduktan sonra adetin düzene girmesi 6-8 ay sürüyormuş. Ben bu süreyi biraz kısaltabilir miyim acaba diye uğraşıyorum. Yoksa normalde benim adet düzensizliğim yoktu. Bu bitki çayı da işe yaramazsa kendi kendine düzene girmesini bekleyeceğim artık yapacak bir şey yok.

şu soğan bitsin onada başlayalım :) nasıl yapılıyor biliyor musun

tamam canım soğanı bitir sen önce bi.ama sanırım bıraz ara verılıyo dye duymustuö incire baslamadan yaa arastırırız artık...aynı soğan gıbı 3-4 tane inciri kaytanıp suyunu içicez bilen arkadaşlar varsa detaylı yazsınlar bize :) ya bu arada ben 2 gün gecıktım ama adet olcak gıbıyım bu yüzden umutlanmıyorum hiç :KK43:

tamam canım soğanı bitir sen önce bi.ama sanırım bıraz ara verılıyo dye duymustuö incire baslamadan yaa arastırırız artık...aynı soğan gıbı 3-4 tane inciri kaytanıp suyunu içicez bilen arkadaşlar varsa detaylı yazsınlar bize :) ya bu arada ben 2 gün gecıktım ama adet olcak gıbıyım bu yüzden umutlanmıyorum hiç :KK43:

inşallah inşallah inşallah canimmmmm bebis tir o annesinin karnına yerleştirme sancısı oluuurrr :)

Evet pahalı ama ben biraz işin kolayına kaçtım. Bu koruyucu iğneleri vurulduktan sonra adetin düzene girmesi 6-8 ay sürüyormuş. Ben bu süreyi biraz kısaltabilir miyim acaba diye uğraşıyorum. Yoksa normalde benim adet düzensizliğim yoktu. Bu bitki çayı da işe yaramazsa kendi kendine düzene girmesini bekleyeceğim artık yapacak bir şey yok.

Tatlım sen bilirsin de mesela onun içindeki bitkileri aktarda karıştırtsan çok daha uyguna gelir ondan dedim.

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla incir kürü yumurta arttırıyor. Bal tarçın çörek otu da yumurtanın büyümesini sağlıyormuş. Hepimize hayırlı başarılar :)

X