soğan kurun başladım ama kafamda bir sürü soru var yardım eder misiniz

Yok canim geciktirmez. Yani en azindan ben de geciktirmemisti aksine adet olabilmek icin icmistim ve hemen olmustum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Adetin geciktide acaba hamile olabilirniyim dedim..ama doktor yumurtan gelişmemiş dedi gelismediysede hamile kalamam sanirim

Adetin geciktide acaba hamile olabilirniyim dedim..ama doktor yumurtan gelişmemiş dedi gelismediysede hamile kalamam sanirim

tabii, adetin gecikmesinin bir sürü sebepleri olabiliyor canım. Yumurta gelişmediyse hamile olman zor, doktorun hamileliğin için sana ilaç verecektir. Bir arkadaşımın da böyle bir sorunu vardı ilaç sayesinde düzelmişti

AKŞ(Glukoz-açlık) Sonuç:83 mg/dL Alt:70 Üst: 120
E2 :sonuç : 43pg/ml Alt:20 Üst:80
FSH sonuç:7,8 mU/mL Alt:1 Üst:15
LH sonuç:5,25 mU/mL
PROLAKTİN Sonuç:13,91 ng/mL Alt:3,34 Üst:27
Testesteron-Total sonuç:0,09 ng/mL Alt:01 Üst:0,75
TSH Sonuç:0,69 uU/mL Alt:03 Üst:4,2

doktorum adetlerimin düzenli olması ve tüylenmem olmamasına rağmen 2 aydır polikistik overimin olduğunu söylüyordu.....(Bende bu 2 aylık süreçte 2 defa soğan kürü yaptım )...hormon testi günü ultrason görüntüsünde polikistiğimin olmadığını söyledi ve hormonların iyi dedi yine de glukofen isimli ilacı kullanmamı önerdi yumurtlamayı sağlar diye.Tecrübeli arkadaşlar sizce sonuçlar nasıl ?

Sonuç: ya gerçekten polikistik overim yoktu ya da soğan kürü mucizesi ile polikistikler kayboldu :KK52:

bende bebek sahibi olmak istiyorum geçen ay korunmadık olmadı bu ay adet bitiminden sonra soğan kürüne başladım sabah aksam aç karnına içtim ancak kokusundan dolayı 1 hafta dayanabildim bu dönemde hergün düzenli ilişkim oldu bide benim sol yumurtalığımda yapışkanlık var yani çalışmıyormuş tek yumurtalıkla şansım daha düşük bu duruma çok üzülüyorum hayırlısı Allah'tan bakalım ne olucak ama çok istiyorum gece gündüz dua ediyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bugün ultrason muayenesinde dr um sağ overde 1.7 cm lik kist olduğunu söyledi. kist için soğan kürü uygulasam olur mu diye sordum. dr um soğan kürü kist yapıyor, uygulama dedi. soğan suyunun kist üzerine etkilerini okudum. kararsız kaldım. uygulamalı mıyım uygulamamalıyım kafam karıştı. kullanan arkadaşlara soruyorum. sonrasında kist oluşumu oldu mu? yada kist oluşturdu mu? dr umun dediği doğru mu?

X